•  

Autor Wątek: Motywacja i inspiracje.  (Przeczytany 5981 razy)

Offline Biedronka

• English Breakfast Tea
Odp: Motywacja i inspiracje.
« Odpowiedź #60 dnia: 02 Wrz 2014, 21:50:13 »
To pokaż zdjęcie, na którym widać twoją sylwetkę, sorry, ale inaczej ci po prostu nie uwierzymy, że jesteś gruba ^^
Codziennie niskie ceny

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Wrz 2014, 21:51:44 »
Patyczek, Kojot, jesteście szczuplejsze i smuklejsze ode mnie, ja jestem strasznie niezgrabna :'(

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Wrz 2014, 21:56:04 »
Nie jesteś, tylko to sobie wmawiasz...

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Wrz 2014, 22:13:22 »
Serafina, mi wiele osób często mówi, że mi zazdrości figury a ja też nie publikuję gorszych swoich zdjęć, a potrafię wyjść mega niezgrabnie, bo mam rozbudowane mięśnie ud, do tego głównie tyję właśnie w nich + mam meeega grube kości, przez co jak założę obcasy i powinnam wyglądać smukło i kobieco wyglądam jak słonik, który próbował.

Kostki mam w ogóle prawie że grubsze niż stopy :) Góra taka malutka, a dół taki potężny (do tego krótkie łydki). Do tego też mam 178cm wzrostu i ważę 64/65kg, a jak chodzę na siłownię to dobijam do 70kg i też wcale aż tak nie widać mi mięśni, po prostu w ogóle je widać, więc już jest szał.

I nadal nie przeszkadza mi to nosić takich sukienek jak powyżej, które wręcz podkreślają nogi. A jaką Ty chcesz założyć?

(generalnie tak, albo masz zaburzoną wizję siebie albo i ja i Kojot i Patyczek powinnyśmy się obrazić i w zasadzie licząc osoby, które wychwalają na prawo i lewo nasze figury to Ty właśnie mówisz, że nie mają racji XD)

edit: Przestalkowałam zdjęcia Twoje i Twoich znajomych i znalazłam na paru Twoje nogi i nie jesteś od nas ani grubsza ani mniej zgrabna o_o (chyba, że nie podobają Ci się moje nogi to przepraszam za kopanie leżącego XD)
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2014, 22:24:38 wysłana przez Alice Liddell »
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Wrz 2014, 22:27:21 »
Nie chcę Was obrażać. Mówię o sobie, że moja sylwetka jest nietypowa i u każdego wzrostowo-wagowo inaczej wszystko się rozkłada i u mnie to się rozkłada niefortunnie i niezgrabnie.
Poza tym nie mam ładnie zarysowanych okrągłych bioder, tylko kwadratową masę + krzywe nogi, które są przykrą "pamiątką" z dzieciństwa, kiedy miałam gigantyczną nadwagę. Moje nogi są ogromnie nieproporcjonalne w stosunku do górnej partii ciała, nie pasują do moich obojczyków, które mam rzeczywiście podkreślone. Wszyscy zawsze patrzą na głowę i szyję i twierdzą "O, przecież jesteś szczupła", ale gdyby się przyjrzeli uważniej od pasa w dół, byliby zaskoczeni. Męczy mnie "maskowanie" moich wad ubraniami, gdybym ubierała się bez wcześniejszego rozmysłu, od razu moje wady rzucałyby się w oczy, bo naprawdę SĄ widoczne.

Alice, podobają mi się Twoje nogi! ;_;
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2014, 22:34:54 wysłana przez Serafina »

Offline Biedronka

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #65 dnia: 02 Wrz 2014, 22:34:25 »
Ale dlaczego aż tak przejmujesz się tymi "wadami"? Rozumiem, że twoje nogi mogą ci się nie podobać i uważasz, że są trochę za grube, ale nawet jeśli są widocznie nieproporcjonalne to nie są na tyle grube, żeby to wyglądało dziwnie/nienaturalnie. Jakbyś miała nogi ze zwisającymi fałdami tłuszczu to rozumiem, ale takich na pewno nie masz.
To czym się tak przejmujesz nie jest na tyle istotne, żeby ludzie mieli na to zwracać jakaś szczególną uwagę, jeśli tego nie zamaskujesz ubraniami. Nikt nie jest idealny. Robienie z tego takiego wyolbrzymionego problemu tak naprawdę jest robieniem problemu z niczego.
Codziennie niskie ceny

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #66 dnia: 02 Wrz 2014, 22:35:16 »
No u mnie też nogi są właśnie nieproporcjonalne D:

No a poza tym skoro ci ludzie się nie przypatrzyli Twoim nogom jak twierdzisz tylko patrzą na szczupłą górę to skąd pomysł że akurat na studniówce spojrzą?

Offline rainbow

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #67 dnia: 02 Wrz 2014, 22:35:52 »
No właśnie NIKT nie widzi grubości Oriany poza nią samą, więc to chyba raczej jest kwestia postrzegania siebie, a nie faktycznego problemu z wagą.

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Wrz 2014, 22:37:15 »
Chciałabym się po prostu poczuć ładnie na tej studniówce, ale widocznie to nie dla mnie.

Offline Biedronka

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Wrz 2014, 22:40:01 »
Boże, Serafina, przecież nikt nie będzie wpatrywał się w twoje nogi żeby wypatrywać tam ten tłuszcz... Ludzi to nie interesuje. Widzą całość twojej osoby, a nie szczegóły typu grube uda...
Codziennie niskie ceny

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Wrz 2014, 22:40:43 »
Wiem, że zaraz wszyscy albo strzelą facepalma albo padną ze śmiechu, ale... Po prostu muszę...

Też tak miałam ale zaczęłam brać multiwitaminę i antydepresanty, zmieniłam dietę i jest mi dużo lepiej i już się czuję ładnie xDDDD

Offline rainbow

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #71 dnia: 02 Wrz 2014, 22:41:01 »
Ale nie poczujesz się ładnie poprzez zmianę w wyglądzie, która chyba nie jest nawet możliwa, bo patrzysz na siebie jakoś kompletnie inaczej niż cała reszta osób ;_; równie dobrze mogłabyś ważyć 10 kg mniej i dalej byś pewnie widziała siebie w taki sposób. Tobie potrzebna jest jakaś zmiana w postrzeganiu siebie i boost do samooceny a nie dieta...

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #72 dnia: 02 Wrz 2014, 22:46:04 »
Też mam grube kostki D: jakoś nikt oprócz mojej matki tego nie zauważa...

Ej, może rada Alice w tym przypadku nie jest taka zła...chociaż fakt, obśmiałam się xD
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #73 dnia: 02 Wrz 2014, 23:49:17 »
Ale nie poczujesz się ładnie poprzez zmianę w wyglądzie, która chyba nie jest nawet możliwa, bo patrzysz na siebie jakoś kompletnie inaczej niż cała reszta osób ;_; równie dobrze mogłabyś ważyć 10 kg mniej i dalej byś pewnie widziała siebie w taki sposób. Tobie potrzebna jest jakaś zmiana w postrzeganiu siebie i boost do samooceny a nie dieta...
+1

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #74 dnia: 02 Wrz 2014, 23:55:11 »
Dokładnie, jedz multiwitaminę i przyjedź do Patyczka na sesję, zaraz Ci się polepszy :D