•  

Autor Wątek: Motywacja i inspiracje.  (Przeczytany 6389 razy)

Lucy

• Gość
Motywacja i inspiracje.
« dnia: 17 Sie 2013, 14:36:48 »
Pomyślałam, że taki temat może się przydać. Miejsce na motywowanie się nawzajem w ćwiczeniach i dietach oraz wasze inspiracje ;)

Jeśli temat jest zbędny, to proszę o usunięcie.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
Odp: Motywacja i inspiracje.
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sie 2013, 16:11:50 »
Dla mnie bardzo motywujące są zdjęcia dziewczyn, wrzucane na profil Ewy Chodakowskiej na facebooku:

Na zasadzie - jeśli one mogły, to czemu nie ja :)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sie 2013, 16:47:12 »
^ oooo jak tylko zobaczyłam temat od razu pomyślałam właśnie o Ewie :D
Sama zamierzam w końcu albo kupić jej książkę albo skalpel.

Zasadniczo moim celem są w tej chwili jej nogi i pupa.

Polecam tumblra tej panny: http://chickentuna.tumblr.com/

No i od września...

A najbardziej mnie motywują obrazki z wulgarnymi podpisami jeśli chodzi o jedzenie.

i inne :D

I najlepsze... CALMING MANATEE

« Ostatnia zmiana: 17 Sie 2013, 16:58:15 wysłana przez Alice Liddell »
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Lucy

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Sie 2013, 17:42:36 »

Moim celem są tak wyrzeźbione ramiona i brzuch...Yh, sporo pracy przede mną, chociaż na rękach widzę ostatnio spore efekty :P Z brzuchem jest u mnie najgorzej, bo zwyczajnie nie lubię go ćwiczyć.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Sie 2013, 17:55:09 »
Ja np. nie mogę robić brzuszków bo dostaję jakichś dziwnych skurczy, które na serio są na tyle nieogarnięte, że nie mogę oddychać o_o mogę robić tylko "te dolne brzuszki", tzn podnoszenie nóg podczas leżenia z rękami za głową. Któraś z Was może też tak miała? Bo nie jest to taki typowy ból jak w zasadzie przy każdym ćwiczeniu "jak się już nie może" albo "jak się odkryło mięśnie, o których istnieniu się nie miało pojęcia". I nie wiem czemu tak jest bo ja jako jedyna z całej grupy podczas półgodzinnej serii brzuszków na siłowni leżałam w bezdechu i wyglądałam jakby mi miały oczy wypaść :C

Btw - o jezu mam ramiona jak dziewczyna na zdjęciu i ich nienawidzę :x I tam tak samo nierówne. Mam wrażenie, że są męskie xD Zdjęcie jest ogólnie bardzo ładne i laska ma super ciało ale te ramiona po prostu do mnie nie pasują :C
« Ostatnia zmiana: 17 Sie 2013, 17:56:56 wysłana przez Alice Liddell »

Lucy

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sie 2013, 18:02:49 »
Ja miałam, niegdyś bardzo duże i potężne ramiona. Niestety, przez tłuszcz (nadal jest, ale już o wiele mniej...). Niektórzy uważają, że mięśnie tam są męskie, ale mi się właśnie takie podobają.

Btw. Ciekawe, co i jak Emilka ćwiczy, bo widać właśnie po ramionach, że to robi.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sie 2013, 18:11:48 »
Mi się ogólnie bardzo podobają umięśnione kobiety i nie rozróżniam (już XD kiedyś bardzo) "ktoś wygląda damsko/męsko" ale sama czuję się mało kobieco i mało atrakcyjnie przez swoje ramiona bo mi wszyscy je zawsze wytykali jak byłam młodsza (grałam w tenisa ziemnego przez 8 lat poczynając od podstawówki a moi rodzice pierwszą rakietę kupili mi cięższą niż wszystkich moich trenerów xD więc wyglądało trochę pakersko i bardzo nieproporcjonalnie do reszty szczupłej mnie)

Emilka ma super sylwetkę :) Myślę, że ogólnie taniec, może coś tam jeszcze w domu ćwiczy. Chociaż patrząc na nią jak była nastolatką to wydaje mi się, że po prostu nigdy nie utyła jakoś szczególnie i ma dobre nawyki dzięki czemu ciągle zachwyca figurą :D

Lucy

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Sie 2013, 18:20:57 »
Hm, czy taką super...Jest dość płaska (za bardzo, jak na mój gust :-X), ale tak - nawyki w żywieniu strasznie dużo robią. Widzę też sama po sobie. Aktualnie niestety...*odłamuje kolejną kostkę czekolady* Ale do koncertu zrzucę to 3 kg ::)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Sie 2013, 18:22:49 »
Czekolada gorzka np. jest zdrowa i kawałek dziennie nikogo jeszcze nie zabił :)

Co do "płaskości"... Cóż, ja nie uważam żeby ocenianie biustu damskiego można było zaliczyć do krytyki a nie obrażania z uwagi na to, że większości kobiet nie stać na inny biust. To jak oceniać wzrost ^^
No i ma całkowicie normalny, biust standardowej szczupłej i zdrowej młodej kobiety :)
« Ostatnia zmiana: 17 Sie 2013, 18:25:01 wysłana przez Alice Liddell »

Lucy

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Sie 2013, 18:27:13 »
To niestety nie gorzka...:P Biust - kwestia w dużej mierze genetyki. Ja niestety przez swój muszę kupować ubrania o rozmiar większe. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
« Ostatnia zmiana: 17 Sie 2013, 18:29:07 wysłana przez Lucy »

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Sie 2013, 18:31:30 »
To na pocieszenie kakao (takie prawdziwe) jest zdrowe z mlekiem :) Więcej wapnia się przyswaja bo pije się je na ogół na ciepło a z zimnego mleka się nie przyswaja.

Biust w zasadzie jedynie genetycznie. Nawet to czy w nim się chudnie/tyje czy nie.

Lucy

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Sie 2013, 18:36:48 »
Ja niestety razem ze swoim biustem odziedziczyłam boczki, których strasznie trudno mi się pozbyć. Do tego dysproporcja jeśli chodzi o ramiona - zbyt szerokie.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Sie 2013, 18:52:24 »
Stety niestety swoje geny pozostaje pokochać :D (mam tu na myśli wzrost, biust, genitalia, typ szkieletu (np. różne kształty klatki piersiowej) A ćwiczenia i dobra dieta są super ogólnie dla poprawienia swojego samopoczucia. Człowiek szczęśliwy w swoim ciele to piękny i atrakcyjny człowiek.
Ja też nie lubię swoich szerokich ramion ale staram się nie zwracać na nie uwagi. Jak zapuszczę jeszcze trochę włosy to będą je chociaż trochę zasłaniać :P

Jedynie tłuszcz i mięśnie są jak plastelina i da się wszystko zrobić.

« Ostatnia zmiana: 17 Sie 2013, 19:00:05 wysłana przez Alice Liddell »

Lucy

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Sie 2013, 18:59:48 »
No tak, ale coś poprawić ćwiczeniami zawsze można, o ile się chce i ma możliwość ;)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Sie 2013, 19:00:28 »
Możliwość ma każdy, jedynie chęci potrzeba :)