•  

Autor Wątek: Uwagi odnośnie administracji/moderacji  (Przeczytany 5753 razy)

triple6

• Gość
Odp: Uwagi odnośnie administracji/moderacji
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Cze 2013, 10:42:52 »
oj, trafiono w czyjś czuły punkt? jak mi kur.wa przykro.  ;D

Offline Sangrin

• BlueBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Cze 2014, 22:23:18 »
http://emilieautumn.1sl.pl/index.php?topic=1112.msg0;boardseen#new

Okej.
Dostaję ostrzeżenie za powyższe.
Sendem tutaj jest "obrażenie" Alice.
Tj. wkleja gifa z Hermioną + sugeruje bycie trollem.

Nie wdając się z nią w dyskusję w której będziemy po sobie jechać rzucam "Tylko czasem nie idź płakać do łazienki" Z emotką z przymrużeniem oka.
Co się stało z Hermioną kiedy poszła płakać do łazienki?
Ano to:
http://www.youtube.com/watch?v=_v5g_GFm1W0

Rozmowa na sb:
Sangrin [12|Cze 08:55 ]:   Kiedy Hermiona, która była na gifie poszła płakać do łazienki zaatakował ją troll, także trochę więcej spostrzegawczości i dystansu bo to był żart moja droga Mrugnięcie
Ankh [12|Cze 08:56 ]:   really? masz bardzo chamskie poczucie humoru w takim razie
Ankh [12|Cze 08:57 ]:   przykre w sumie
Sangrin [12|Cze 08:58 ]:   Ty naprawdę nie masz dystansu. W tym żarcie PRZEDSTAWIAM SIEBIE jako trolla. http://www.youtube.com/watch?v=_v5g_GFm1W0
Ankh [12|Cze 08:59 ]:   i nie musisz się powtarzac w temacie, skargę przyjęłam, nie uznaję
Sangrin [12|Cze 09:00 ]:   Od kiedy to ten sam moderator który nałożył karę odrzuca skargi Chichot
Ankh [12|Cze 09:01 ]:   w sensie nie do mnie płacz że to był żart Język
Ankh [12|Cze 09:01 ]:   bo mnie to guzik obchodzi :p
Sangrin [12|Cze 09:01 ]:   No bądźmy poważni. Moderator nie załapał żartu i nie chce się do tego przyznać
więc odrzuca skargę.

Okej główny powód (obraza użytkownika) mamy za sobą.

Za co mogę jeszcze dostać bana:
Za poglądy na temat feminizmu i śmiania się z niego? Nie pasuję do linii poglądowej forum?

Plus
"Kto o zdrowych zmysłach (i nie po pijaku) powie, że feminizm jest spoko? To po pierwsze :d"

Naprawdę takie wypowiedzi są karalne?
Jeżeli tak (Ankh twierdzi, że coś podobnego nie istnieje), to proszę o ustanowienie mi dostępu do kącika dyskusyjnego na pół godziny (nie będę pisać postów) na poszukanie wypowiedzi w podobnym tonie bym mógł na czymś oprzeć swoją obronę.
Bo chyba prawo do obrony przysługuje każdemu?

Chyba, że ma się to tak
Ankh [12|Cze 09:21 ]:   albo ktokolwiek kto tak twierdzi (SANGRIN< TY ZA TYDZIEN, jak ci sie ban skonczy)

Czyli prawo do obrony dostanę po wykonaniu kary ?
"Zostaje nałożona na Pana kara w postaci zablokowania środków na koncie.
Za co wynajmie sobie Pan prawnika? A to będzie panu przysługiwało po odbyciu kary".

« Ostatnia zmiana: 12 Cze 2014, 22:28:26 wysłana przez Sangrin »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #47 dnia: 12 Cze 2014, 22:29:27 »
Sangrin za swoje wypowiedzi w temacie Matriarchat oraz za to (tu kliknąć) otrzymuje tygodniowy ban na dział Kącik Dyskusyjny.
Decyzja jest moja, więc można się skarżyć reszcie Admin Teamu.
Ale póki co chcę mieć trochę kurde spokoju.
Myślę, ze ta sprawa może ten tydzień zaczekać, naprawdę. Ewa, Choco, a wy jak myślicie?

Już nie mówiąc o tym, ze Sangrin zapomniał wspomnieć o takim jednym małym zdaniu pod koniec jego ostatniej wypowiedzi (które nie było jedynym zdaniem obrażającym członków o innych poglądach ale najbardziej ewidentnym).

Zalecam lekturę punktu 9., 14. i 21. regulaminu forumowego a w sumie twoje skargi (nie pierwszy raz) zahaczają o punkt 22.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Sangrin

• BlueBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Cze 2014, 22:32:34 »
o tym, ze Sangrin zapomniał wspomnieć o takim jednym małym zdaniu pod koniec jego ostatniej wypowiedzi (które nie było jedynym zdaniem obrażającym członków o innych poglądach ale najbardziej ewidentnym).
"Idiots idiots everywhere"

Było to podsumowanie do

"Kolejna zdobycz feminizmu :
http://dailycaller.com/2014/02/02/wikipedia-is-very-masculine-so-feminists-pledge-to-fix-it/

A tutaj mamy typową lewicową tolerancję z domieszką feminazmu. Szkoda tylko, że feminazistki już nawet kobiety chcą usuwać xD Bo w sumie feministka jest tak samo kobietą jak ksiądz mężczyzną. Mrugnięcie
http://c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_2kbODavz0EQWXXf6g6AJgzKcLCMFwFle,w400.jpg

Tutaj taka mała seksmisja.
http://c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_rE7oq0ZpKqFqiRykOd5md6GynX7GfivC.jpg
"

Ankh, określisz to mądrym?
Są pewne granice poprawności.

Co do punktów:

9 - nie wiem o co Ci chodzi. Nie o usunięcie tutaj piszę.
14 - Stosowany wybiórczo. Proszę o otworzenie "kącika dyskusyjnego" bym mógł zebrać parę cytatów na swoją obronę.
21 - Że co? Jakich wojen?

A dawanie bana na tydzień i rozpatrywanie go bo tygodniu.
Dosłownie jak u Franz'a Kafki.\

@edit
Ankh [12|Cze 09:32 ]:   ja tak sie zastanawiam, czego ty właściwie sie spodziewasz
Ankh [12|Cze 09:32 ]:   armii oburzonych w twojej obronie?

Czyli rozumiem, że stosowanie regulaminu odbywa się poprzez chęć / niechęć innych użytkowników do danego użytkownika.

« Ostatnia zmiana: 12 Cze 2014, 22:38:22 wysłana przez Sangrin »

Offline SillyWyrm

• Hibiscus Tea
  • Generalnie
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Sie 2014, 02:02:50 »
Ktoś to musi powiedzieć, równie dobrze mogę to być ja. Nawet będzie to miało swego rodzaju poetycką wartość hie hie hie...

Wnoszę, oficjalnie, o zbanowanie Sangrina.

I od razu piszę, przeczytałem regulamin wzdłuż i wszerz i nie jestem w stanie podać argumentu na tej podstawie. Regulaminu nie łamie, zdecydowanie nie. Może okazjonalnie, ale okazjonalnie to pewnie i ja go naginam, biję się w pierś. Ale problem z Sangrinem jest innej natury. Jego kompletny, absolutny, niezmienny brak szacunku dla użytkowników przerasta moje granice tolerancji.
  • Nie może nauczyć się płci ludzi, z którymi rozmawia. Wielokrotnie brał mnie za kobietę, mimo ciągłego zwracania mu na to uwagi, do tego nie robił tego tylko wobec mnie.
  • Wyzywa osoby, które nie podzielają jego opinii orangutanami i/lub ciemnogrodem. Wielokrotnie.
  • W momencie gdy zwróciłem mu na to uwagę, powiedział, że może rozmawiać ze mną, ale z resztą gadać mu się nie chce.
  • Chętnie dzieli się swoimi rasistowskimi i seksistowskimi opiniami.
  • Z niemałym entuzjazmem obraża osoby cierpiące na różnego rodzaju zaburzenia.

Wiem, Sangrin na forum jest śmieszny. Hell, ja lubię się z nim pokłócić. Ale na litość boską, to się musi kiedyś skończyć. Wiem, to ja wychodzę tutaj na osobę nietolerancyjną, doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale Sangrin nie jest jakimś polarnym przeciwieństwem, biegunem, czy opozycją, która napędza dyskusję. Możemy się z kimś nie zgadzać, możemy mieć inne opinie, zdarzały się dyskusje między użytkownikami o kompletnie odmiennych poglądach i byliśmy w stanie dyskutować po ludzku, bez obnoszenia się arogancją. Sangrin nie jest w stanie.

Sam pisze, że przychodzi tu jak do zoo. Z ciekawości. Wyzywa nas od feminazistek, od idiotów i jeszcze się z tego cieszy. Ja się na to nie zgadzam i dlatego wypowiadam się tutaj, oficjalnie, dając administracji i moderacji temat do przemyśleń.

Przepraszam, że nie podrzucam tutaj linków do dowodów, ale zakładam, że administracja i tak czytała co bardziej płomienne dyskusje, ale jestem gotów dostarczyć materiały dowodowe w ciągu 24 godzin.

Amen.
I co ja robię tu?

Ostatni Smok Rzeczpospolitej Polskiej

Offline Biedronka

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Sie 2014, 11:39:20 »
Popieram!

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Sie 2014, 14:24:39 »
I od razu piszę, przeczytałem regulamin wzdłuż i wszerz i nie jestem w stanie podać argumentu na tej podstawie. Regulaminu nie łamie, zdecydowanie nie. Może okazjonalnie, ale okazjonalnie to pewnie i ja go naginam, biję się w pierś. Ale problem z Sangrinem jest innej natury. Jego kompletny, absolutny, niezmienny brak szacunku dla użytkowników przerasta moje granice tolerancji.

9. Moderatorzy i Administrator mają prawo do usunięcia postu lub tematu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników.
11. W ekstremalnych przypadkach dostęp do forum będzie zablokowany (ban).
14. Użytkownik zobowiązany jest przestrzegać netykiety oraz podstawowych form dobrego wychowania. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa.
28. Osoby działające na niekorzyść forum otrzymują bana.
Jak dla mnie łamie i to co najmniej w kilku punktach :)

Admin team przychylił się do tego wniosku jednomyślnie :)