•  

Autor Wątek: Uwagi odnośnie administracji/moderacji  (Przeczytany 5784 razy)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Odp: Uwagi odnośnie administracji/moderacji
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Cze 2013, 17:41:28 »
Pająk, ale nie trzeba używać "Twoich starych" czy "k@*$w" żeby spaść poniżej poziomu normalnej dyskusji, oczywiście, że nikt nie oczekuje tutaj, że każdy będzie zeznawał jak w sądzie i wszyscy będą się całować po rączkach, ale mimo wszystko takie zachowanie jakie prezentuje Sangrin nie jest tolerowane we względnie normalnym (mam na myśli tutaj poziom kultury osobistej i powagi w dyskusji, nie chodzi o to aby dyskusja była śmiertelnie poważna, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi bo ciężko mi to opisać trafnymi słowami :D) społeczeństwie. Bez takich ludzi spokojnie każda dyskusja się obejdzie, co więcej sądzę, że dużo więcej osób będzie się udzielało, bo jestem po prostu akurat jedną z niewielu osób, które jak widzą bagno to jeszcze spróbują się przez nie przedrzeć ale inni sobie odpuszczają bo w końcu po co psuć sobie nerwy i wtrącać się do z góry straconej dyskusji, która dyskusją przestała już dawno być. A nawet jeśli tylko ja, rainbow i Patyczek byśmy się wypowiadały - co w tym złego? :D Im więcej ludzi będzie wyrażało swoją opinię i wnosiło nowe informacje tym lepiej, ale nie każdy chce dyskutować, nawet jeśli piszemy same (to moim zdaniem, w końcu wypowiadam się za siebie a nie pozostałe dziewczyny xD) to fajnie, bo dla niektórych to "pierdzielenie o szopenie" albo jakieś oczywiste oczywistości a ktoś może np. mieć ochotę sobie tak poczytać, sam się zastanowi i wystosuje też na podstawie naszych wypowiedzi swoje zdanie. A może ktoś się dołączy do dyskusji właśnie jak zobaczy, że nic nie zalatuje gimbazą. To jak granie w black and white 2, możesz nakłonić do dyskusji samym splendorem, nie trzeba siłą :D

I co najważniejsze - NIKT TUTAJ NIE RZUCA SIĘ Z POWODU CZYJEGOŚ ODMIENNEGO ZDANIA. Odmienne zdania są cenione jeśli są wypowiadane w prawidłowy, tj. kulturalny sposób. Ja szanuję Twoje zdanie, Ty szanujesz moje. Możemy się powymieniać poglądami i jest fajnie. Większość tutaj nie ma nic do rzeczy, akurat taki dobór osób. W szerszym gronie ludzi zapewne nasze (mam tu na myśli mnie, Ari i Patyczka, bo tak nas wywołałeś :P) poglądy byłyby mniejszością. Tak czy inaczej nie ma to znaczenia, a jeśli ktoś ma odmienne zdanie z powodu, który naszym zdaniem jest niewłaściwy, bo np. przybiera błędne założenia albo opiera się na błędnych informacjach - czemu o tym nie powiedzieć? Na tym też polega dyskusja, żeby wspólnie próbować dojść do jak najsłuszniejszych wniosków. Zdarzało się już na forum, że ktoś pisał (jeden z tych postów był chyba sprzed pół roku i pisała go kejtuch, taki przykład, to było chyba na temat "dziewczyny są głupie" bodajże w "wyznaniach/confessions") po prostu "ok, widzę wasze argumenty, ale zostaję przy swoim" i ludzie mają takie "lol okej spoko". Coś czego się nie akceptuje to jest chamstwo i ewidentny gimbazjalny trolling.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Sangrin

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Cze 2013, 18:40:44 »
1) Domagam się aby czasowo został mi przywrócony dostęp do "kącika dyskusyjnego" ponieważ nie mogę nic zacytować na swoją obronę. Bez tego, całe wyjaśnianie sytuacji będzie farsą - decyzja zapadła - niech będą pozory.

2) "Moja droga dziewczynko, nie sraj tak tym ogniem bo Ci usta pękną." -> to jedyny cytat z moich postów, który został użyty w wypowiedzi. Tylko w tym przypadku mój post kwalifikuje się pod ostrzeżenie. Jednak ironią losu jest to, że była to lustrzana odpowiedź dla Alice.
Ona nie została ukarana - ja tak. Dlatego zarzucam moderacji, że kieruje się osobistą "chęcią lub niechęcią do użytkowników". Jej postu nie mogę dokładnie zacytować, ponieważ został mi odebrany dostęp i nie mam nawet na czym oprzeć linii obrony.

Teraz odniosę się do zarzutów Ankh.

1) Podaj cytaty "notorycznego trollingu", bo zarzut bez dowodu jest zarzutem żadnym.
2) Znowu brak cytatów. Jaki agresywny ton wypowiedzi? Jeżeli ktoś mnie obrażał, lub w lekki sposób sugerował coś odpowiadałem w tym samym tonie. Jednak zostałem ukarany tylko ja.
3) To czy będę wyśmiewał czyjeś poglądy to moja sprawa. Wszystko da się wyśmiać, ale rzetelny i konkretny pogląd broni się praktycznie sam.
Zresztą Ankh, litości. 95% moich postów jest wyśmiewane jako trolling? Zwarnuj ich wszystkich żeby było sprawiedliwie i nie wybiórczo? Czy może niektóre poglądy można wyśmiewać, a inne nie.
Zresztą zawsze piszę dlaczego coś wydaje mi się śmieszne -> patrz ostatnie posty o feminizmie.
Wiem, że akurat 90% osób na forum zaboli wyśmiewanie feminizmu (taka specyfika), ale to nie powód, żeby faszyzować.
4) "Masz problem z własną kobiecością?" -> Z tego co pamiętam Alice w temacie o aborcji, że niektóre owady zjadają swoje dzieci, a czasem mężów i tu się kończy dyskusja. Jak miałem inaczej skomentować coś takiego? Okej, było to ad personam, ale dlaczego tylko ja oberwałem? Niestety nie mogę się tutaj obronić na rzetelnych dowodach, ponieważ dostęp został mi zablokowany.

Czego oczekuję?
- Dokładnych cytatów moich wypowiedzi (nie wyrwanych z kontekstu) za które dostałem 2 ostrzeżenia i został mi zablokowany dostęp do części forum.
- Czasowego odblokowania mi dostępu do kącika dyskusyjnego, bym mógł się bronić. Z mojej strony pada zapewnienie, że nie będę pisać tam postów i posłuży mi on tylko do obrony.
Po wyjaśnieniu sprawy dostęp zostanie znowu zablokowany lub przywrócony.

Nico di Angelo

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Cze 2013, 18:56:08 »
Nie obraź się, Sangrin, ale sposób, w jaki się wypowiadasz mnie też zaczyna już wkurzać. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale twoje wypowiedzi są trochę zbyt agresywne, wyśmiewasz poglądy innych i takie tam... I to ogólnie sprawia niezbyt przyjemne wrażenie (nawet jeśli tak naprawdę nie masz zamiaru nikogo urazić).

Spróbuj wyrażać swoje poglądy w trochę bardziej przyjazny sposób i będzie ok.

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Cze 2013, 19:28:27 »
OK. Już nie jestem zbulwersowany.

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Cze 2013, 19:35:31 »
Ale to już jest nudne. Nawet na forum nie chce mi się już wchodzić. Jakby Sangrin i jego wypowiedzi były głównym problemem ludzkości.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Cze 2013, 20:31:10 »
OK. Już nie jestem zbulwersowany.

<3

triple6

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Cze 2013, 20:43:51 »
z takim roszczeniowym tonem wypowiedzi to Ty daleko nie zajedziesz na tym forum.. żądać to sobie możesz, pozdro milion.

Ale to już jest nudne. Nawet na forum nie chce mi się już wchodzić. Jakby Sangrin i jego wypowiedzi były głównym problemem ludzkości.
może nie głównym problemem ludzkości, ale dość sporym problemem na forum. w każdym poważniejszym temacie milion stron bełkotu, wszyscy przekrzykują Sangrina który ma wielki fun z tego że "ma inne zdanie", które w rzeczywistości nie jest "jego zdaniem" tylko "artystyczną prowokacją" (czy jakoś tak, nie chce mi się przegrzebywać postów...). Smuteczek trochę no, bo dyskusje są fajne, ale przekrzykiwanie się już nie.

Sangrin

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Cze 2013, 21:11:19 »
Ani mnie to ziębi ani grzeje. Skoro jestem tutaj tak wielkim problemem życzę powodzenia w dyskusji w kółku wzajemnej adoracji. Ankh nie będzie musiała grzebać.
90% moich postów było w kąciku dyskusyjnym więc nie widzę powodu dlaczego miałbym tu siedzieć.

k,thx,bai

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Cze 2013, 21:32:44 »
I to jest prawidłowa postawa wobec krytyki ze strony nie jednej a kilku osób - JESTEŚCIE KÓŁKIEM WZAJEMNEJ ADORACJI :D

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Cze 2013, 21:37:23 »

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Cze 2013, 22:01:32 »
OMG EWA
to takie ZŁE
i niepoprawne politycznie :D
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Cze 2013, 22:31:08 »
Cóż...kara zadziałała aż nazbyt skutecznie.
Nie powiem, żeby mnie to martwiło.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Cze 2013, 22:54:31 »
Nawet nie nazwałabym tego karą, tacy ludzie się nie nauczą nigdy :P Ale przynajmniej nie będzie zaśmiecał forum tutaj. Tak jak Choco powiedziała, zupełnie jak dziecko z podstawówki, które próbuje brzmieć mądrze w internecie i się wymądrzać nie mając o niczym zielonego pojęcia ^^

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
  • Lady Pantera spreads the plague!
    • youtube.com
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Cze 2013, 23:04:48 »
hmm... ja wiem, że od jakiegoś czasu moja aktywność na forum nieco spadła, ale jutro dokładnie przeczytam o co cho z tą całą aferą...

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Cze 2013, 23:22:24 »
Popcorn to stanowczo się przyda :D