•  

Autor Wątek: Uwagi odnośnie administracji/moderacji  (Przeczytany 5745 razy)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Uwagi odnośnie administracji/moderacji
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Maj 2013, 21:12:15 »
Ja uzasadnilam to co napisałam, wiec nie rozumiem skąd to poczucie :p
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Maj 2013, 22:13:08 »
Alice nie chodzi mi tylko o ten pojedynczy przypadek, tylko o ogół ;)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Maj 2013, 23:05:58 »
Aaaa, to przepraszam, rozumiem :D ogółem miałam podobnie, stad miedzy innymi pomysł chwilowego zamknięcia wątku i podejrzenie nadchodzącego flejmu :3

Sangrin

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Maj 2013, 00:54:12 »
Alice wyluzuj, albo przynajmniej naucz się ludziom sugerować(żeby skłonić do myślenia), a nie z furiackim gniewem nazywać idiotami, bo trochę zabawnie wygląda przez pryzmat twoich rozważań o warnie i ignorancji.
Poza tym, musiałem czytać 2 razy żeby w pełni zrozumieć sens Twojej myśli.

Owszem, można mi było wytłumaczyć, a nie z wielkim żalem biec do moderatora z płaczem, że ten zły Sangrin znowu trolluje/szydzi/tworzy IV kolumnę/hakuje forum itd.
"Mamo, mamo! On mi zepsuł babkę z piachu!" Zwarnuj go! Zamknij piaskownicę!

Zresztą całkiem urocze jest to, że każdy Twój post ocieka żółcią, zarzucasz ignorancję, głupotę, uprzykrzanie życia forumowiczom. Super, teza dobra. Ale nadal czekam na argumenty.

Co do "robienia z siebie idioty", ekhem. Tutaj się z Tobą zgodzę, ale mogłabyś się rozczarować gdybyś wiedziała w jaki sposób ;)

"Wszczynanie personalnej pyskówki" - Urocza jesteś. Poczytaj Twoje posty i pomyśl, że odnoszą się do Ciebie. ps: uważaj żebyś nie eksplodowała ;)

Co do trollowania - nigdzie nie pisałem, że to trolling, ale tak między nami, wiesz co jest w tym najzabawniejszego? Ja podałem w Twojej opinii argumenty do dupy - Ty żadnych kotku.

Co do warna - żadnego nie dostałem.

Jeszcze raz Alice, teza i argumenty. Nie sama teza.
Popatrz:

Teza: Alice jest prostacka.
Argument: Twoje ostatnie posty i masa podjazdów najniższych lotów.
Ludzie czytali posty w tamtym i tym temacie. Każdemu zostawię wolny osąd.

A teraz co do warna:
- Wpływanie na moderatora
- Bezpośrednie obrażanie

vs:

- Za całokształt.

Litości. Jak Alice obieca, że będzie grzeczna to z wielką ochotę przygarnę tego warna i sprawa się zakończy (myślałem, że już się zakończyła)

@edit
A i Alice, pisz w liczbie pojedynczej. Chodzi mi o Ciebie, nie o każdego forumowicza. To nie pojedynek o poselski stołek żeby zbierać elektorat. Każdy oceni sam, bo czytając po raz 3, miałem wrażenie ton mesjasza jedynego, słusznego stanowiska.
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2013, 00:59:57 wysłana przez Sangrin »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Maj 2013, 01:08:37 »
Sangrin, właśnie takimi postami sam wpływasz na moderatorów. Nie, w ogóle nie obrażasz publicznie innych, ani trochę. A to nie jest pierwszy ani drugi ani nawet trzeci taki przypadek w twoim wykonaniu, podczas gdy u Alice w zasadzie...tylko ty się na nią skarżysz?

Nie chcę teraz zawracać reszcie Admin Teamu głowy, bo dziewczyny mają swoje życie, wiec ostrzegam OBOJE, ze jak ta pyskówka między wami sie nie skończy, to po prostu każdy dostanie po miesięcznym banie na ochłoniecie. Tak autorytatywne, because I can, i ponieważ chcę mieć forum wolne od flejmów w czasie, kiedy pisze licencjat :P jak macie pretensje, do Chocoleech proszę iść.

Alice, swoją droga do Ciebie tez mam prośbę: a) nie dawaj sie ponieść emocjom i b) nie wdawaj sie w długie wymiany krótkich i personalnych postów, bo czasem już pod spam podchodzisz (Sztuki Walki). Tyle w temacie.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Odp: Uwagi odnośnie administracji/moderacji
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Maj 2013, 01:14:49 »
@Ankh
OK. Buzia na kłódkę :3

@Sangrin

Sangrin

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Maj 2013, 01:24:16 »
@Ankh
Skarżę się na nią, bo ręce mi opadły, kiedy zaczęła swoje "tyrady". O sprawie w ogóle już zapomniałem, a tu bum.
Co do postu - proszę zaznaczyć w którym punkcie znajduje się kłamstwo. ;)

@Alice
Analfabetyzm czy trolling?

@edit
Jedno kłamstwo w moim poście, zamykam się, biorę winę na siebie i mea culpa.
5 min roboty i sprawa zakończona. ;)
Ciekawe czy druga strona może w ten sposób postąpić :D
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2013, 01:26:20 wysłana przez Sangrin »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Maj 2013, 01:27:17 »
Co do warna - żadnego nie dostałem.

Wall of shame continues.

Sangrin, byleś przeze mnie ostrzegany wielokrotnie, ze trolling, celowe wkurzanie innych i popisywanie się arogancją nie jest mile widziane. Czuj się oficjalnie ostrzeżony, bo następnym razem dostaniesz bana albo ograniczenie na forum. I jakby co, była o tym dyskusja w Admin Teamie już parę razy, więc to  nie jest żadna "prywatna sprawa". Po prostu się ogarnij.

Co do postu - proszę zaznaczyć w którym punkcie znajduje się kłamstwo. ;)

No comments.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

triple6

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Maj 2013, 11:49:39 »
ale bezsens. po co wałkować temat?

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Maj 2013, 12:06:36 »
Jezu xD Odnoszę wrażenie że większych problemów nie macie xD
Being insane is part of my charm :)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Maj 2013, 19:30:41 »
ale bezsens. po co wałkować temat?
A po to, żeby potem nie był, że rządzę się sympatiami przy moderowaniu, jak mi to kiedyś zarzucono.

Offtopicowe posty skasowane, jeśli nie macie więcej uwag, idźcie pisać gdzie indziej. ;)
Terry Pratchett

Sangrin

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Cze 2013, 01:39:27 »
To jest odwołanie.

Dlaczego zostałem pozbawiony dostępu do działu?
Wszystkie zarzuty, które mi będzie można postawić można postawić również Alice, więc o co kaman?

Co zrobiłem?

Miałem inne zdanie. Mój pierwszy post był bez inwektyw. Post Alice był. Odpisałem, nie posuwając się ani odrobinę dalej niż ona - nie została zwarnowana więc ja pewnie też nie zostanę.
Wnoszę też o odblokowanie działu. Nie będę pisał. Jest mi on potrzebny ponieważ zacytuję słowo w słowo.
Sądzę, że to było kierowanie się osobistą "chęcią i niechęcią"

@edit
Moja zbrodnia polega na zdaniu, które na tym forum odbierane jest jako kontrowersyjne.

Proszę o dokładne zacytowanie treści za którą otrzymałem ostrzeżenie

@edit2
Wypowiedź Ankh z sb.
"poczekasz sobie do jutra bo dzis sie uczylam caly dzien i mi sie nie chce"

Czyli nie wiesz za co konkretnie dałaś mi przed chwilą warna ? (Tylko Ty byłaś dostępna z admin teamu)
« Ostatnia zmiana: 02 Cze 2013, 01:50:31 wysłana przez Sangrin »

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Cze 2013, 02:26:15 »
Jestem zbulwersowany.

O co chodzi z tymi warnami? Forum się trochę rozrosło, jest więcej ludzi, o różnych poglądach, często wzajemnie wykluczających się i niestety ale nie wszyscy muszą się tu lubić. Dopóki nie lecą groźby, wulgaryzmy i wyzwiska, a dyskusja nie schodzi do poziomu gimbazy to moim zdaniem nie ma powodu, by kogokolwiek karać, czy blokować. W kąciku dyskusyjnym są poruszane najbardziej kontrowersyjne tematy świata, przez które na ulicach nieraz lecą butelki z benzyną i kamienie i nie ma co się dziwić, że zdarzają się spiny.

Drugą rzeczą jest to, że zachowanie Sangrina dla moda jest 'psuciem krwi', a dla takiego 'obserwatora' jak ja, powodem do wchodzenia na forum, bo koniec końców prowokuje dyskusję i dzięki temu więcej można wynieść czytając  argumenty z różnych stron. W przeciwnym wypadku pod każdym z tematów znajdą się po trzy posty od Alice, rainbow i kojot'a, które mają identyczne poglądy, ewentualnie Patyczek wyłapie jak zaczną mówić jakieś dziwne rzeczy i temat się skończy. Także blokowanie ludzi za takie rzeczy jest dla forum strzałem w stopę i jeszcze będzie odstraszać nowych użytkowników przed zabraniem głosu, jeżeli będą mieli inne zdanie od większości.

EDIT

Moja droga dziewczynko, nie sraj tak tym ogniem bo Ci usta pękną.

No dobra, tutaj to już gimbazą zaleciało...

Ale wciąż uważam, że dopóki nie lecą ku%$wy, 'twoje stare', albo nie razi brak ortografii, to można przeboleć ;d

« Ostatnia zmiana: 02 Cze 2013, 02:44:22 wysłana przez MadSpider »

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Cze 2013, 08:34:00 »
Zarzucić mi to samo co Tobie? Chciałbyś. Próbowałam pociągnąć dyskusje i wyciągnąć chociaż krztyne czegoś co mozna nazwać argumentem z Twoich postów ale wolisz przedrzeźniac mój styl pisania i mówienia. Dyskusja jak ze ściana, nie czytasz/przyjmujesz do wiadomości absolutnie żadnych informacji i w moim odczuciu jedynie próbujesz leczyć tu sobie kompleksy. Poza fragmentem za który przeprosilam nie ma sobie nic do zarzucenia poza drobna zlosliwoscia w niektórych miejscach, a za zbrodnie żartow, ktore nikogo nie ugodzily nie będę przepraszać.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Cze 2013, 15:03:50 »
Jeśli chodzi o Sangrina, dostęp do forum został ograniczony za:
- notoryczne utrudnianie dyskusji w tematach poprzez trolling - wiem, że można mieć inne zdanie, natomiast je też należy wyrażać w pewnie sposób, który nie utrudnia dyskusji innym i nie zamienia tematów w popis erudycji wątpliwej jakości. Ani temat o aborcji ani temat o feminizmie nie były pierwszymi przypadkami takiego zachowania.
- agresywny ton wypowiedzi
- brak szacunku do przekonań innych - nie, nie chodzi o zgadzanie sie. Chodzi o tak prostą rzecz jak niewyśmiewanie przekonań. Serio, da sie.
- elementem przeważającym szalę była wypowiedź "Moja droga dziewczynko, nie sraj tak tym ogniem bo Ci usta pękną.", która jest chamska na tak wielu poziomach, ze aż ciężko zliczyć wszystkie. TO jest właśnie zejście do poziomu gimbazy a nawet niżej, bo wielu gimnazjalistów na tym forum wykazuje sie większą kultura wypowiedzi.
Aczkolwiek już za samo "Masz jakiś problem z własną kobiecością?" ja bym dała bana. Ale na szczęście nie jestem jedyną osobą trzymającą władzę.
Konsultacja został przeprowadzona na facebooku z Ewą. Chocoleech nie było, jeśli ma jakieś uwagi, chętnie wezmę je na klatę, ale z tego co widzę to nie ma. Przypominam jeszcze, ze administracja nie jest zabawką ani nie ma obowiązku udzielać odpowiedzi od razu.

Natomiast tak a propos fragmentu:
"Także blokowanie ludzi za takie rzeczy jest dla forum strzałem w stopę i jeszcze będzie odstraszać nowych użytkowników przed zabraniem głosu, jeżeli będą mieli inne zdanie od większości. "
Ośmielę sie stwierdzić, ze odkąd zapanowała moda na "ostre dyskusje", ilość udzielających się użytkowników znacząco spadła. Strony pełne przekrzykiwania sie wzajemnie tez nikogo do aktywności na forum nie zachęcą, wręcz przeciwnie. Tak wiec zachęcam wszystkich do takiego formułowania wypowiedzi, aby nikogo zbytnio nie urażać.

Powyższy post konsultowany był z całym Admin Teamem i wyraża jego stanowisko względem tej sprawy.
Terry Pratchett