•  

Autor Wątek: Teledysk FLAG  (Przeczytany 6790 razy)

Offline Lionel

• BlackBerry Muffin
  • **
Odp: Teledysk FLAG
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Kwi 2013, 22:22:02 »
No nie jest to coś, co oferują inne klipy muzyczne piosenkarzy lecące w TV. Na pierwszy rzut "ucha" słychać, że dźwięk został dodany później i to dość razi.
Też właśnie liczyłem na jakiś układ taneczny czy coś na tej scenie, a tak to zwykły, "obcy", widz nie rozumie o co chodzi. Na przykład te kadry przy robieniu makijażu jakoś mi nie podpasowały, za dużo sekund na to poświęcono. W ogóle miałem wrażenie, jakby był to wycinek z musicalu filmowego, a nie właśnie klip muzyczny... no ale wreszcie się doczekaliśmy, może EA zdecyduje się na stworzenie klipu do wcześniejszych albumów, bo jestem wręcz przekonany, że inni również zakochaliby się w tych skrzypcach.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Kwi 2013, 22:24:26 »
Niezłe pod kątem samego filmiku, ale... Ta końcówka z kluczem? To zupełnie odwrotnie niż było w książce, mogłaby się trzymać jak ma musical wydawać...
Musical mam nadzieję będzie trochę wierniejszy, ale mi wersja z teledysku nie przeszkadza :D
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Kwi 2013, 22:29:34 »
Nie wiem... ten lip sync... i te ruchy takie "OOOO PATRZCIE RZUCAJĄ MNĄ!!!" a tak naprawdę widać że specjalnie się nie wysilają. No i scena rzeczywiście taka pusta. I sceny "walki" rodem z bollywoodzkich filmów gdzie ręka jest metr od twarzy a koleś odskakuje na 5 metrów... Nie wiem...

Ale ta czwarta crumpetka ładna całkiem XD

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
Odp: Teledysk FLAG (miejsce na wrzcenie linku)
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Kwi 2013, 22:32:41 »
mogliby też trochę dopracować układ sceniczny, brakuje mi momentu, w którym wszystkie 5 byłoby na scenie, bo wygląda trochę pusto :D

Też zwróciłam uwagę na to, że trochę tam pusto.
Ogólnie mam nieco mieszane uczucia, są momenty bardzo fajne, są też takie, które średnio mi się podobają. Muszę chyba obejrzeć więcej razy, żeby sobie wyrobić opinię :P

lip-sync zupełnie się nie zgadza. :/
Też to zauważyłam! Od razu mi to popsuło przyjemność oglądania :S
THIS!

No i dołączam się oczywiście do tego, mnie to strasznie raziło.

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
Odp: Teledysk FLAG (miejsce na wrzcenie linku)
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Kwi 2013, 22:33:04 »
Mi się całkiem podoba.
Ale siedzę i płaczę, bo nareszcie dotarło do mnie, że to definitywny koniec Emilki, w której się zakochałam.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Kwi 2013, 22:37:04 »
Ale ta czwarta crumpetka ładna całkiem XD
+1 :D

Btw, strasznie mi się ta teledyskowa historia kojarzyła z Sucker Punch (sic!) :D

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Kwi 2013, 22:46:43 »
^hahah, o ironio :D

Mi się całkiem podoba.
Ale siedzę i płaczę, bo nareszcie dotarło do mnie, że to definitywny koniec Emilki, w której się zakochałam.
Mogłabyś rozwinąć? Takie zdania zawsze dają mi +10 do ciekawości. ;)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Kwi 2013, 22:50:34 »
W ogóle miałem wrażenie, jakby był to wycinek z musicalu filmowego, a nie właśnie klip muzyczny... no ale wreszcie się doczekaliśmy, może EA zdecyduje się na stworzenie klipu do wcześniejszych albumów, bo jestem wręcz przekonany, że inni również zakochaliby się w tych skrzypcach.

Myślę, że to przez reżysera, który zwykle zajmuje się właśnie musicalami filmowymi.
Co do tworzenia klipu do wcześniejszych albumów, wątpię - skoro tyle musieliśmy czekać na jeden klip, to nie liczyłabym u niej na podjęcie się takiego nadrabiania (szczególnie, że cały czas mówi o tym musicalu). XD

Ale tak to zgadzam się z resztą Twojego posta. ^ ^

Tak poza tym, mnie też trochę uderzyły te całujące się opiekunki i końcówka. W ogóle coś mi nie pasuje w przekazie, ale szerzej wypowiem się może jak obejrzę to więcej niż jeden raz i opinia mi się ustabilizuje. ^ ^
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi 2013, 22:53:03 wysłana przez whatewa »

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Kwi 2013, 22:52:45 »
Mi się całkiem podoba.
Mogłabyś rozwinąć? Takie zdania zawsze dają mi +10 do ciekawości. ;)

Apropos teledysku? No hm, jak to rozwinąć. Jest ok. Oglądając go czułam się, jakby był to wytwór czyjś zupełnie inny niż Emilie. Absolutnie bez szału. W szczegóły się nie wpatrywałam. Jak pozbieram myśli po histerii sprzed momentu to napiszę coś więcej w sumie.

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Kwi 2013, 23:14:24 »
wizualnie nie jest źle(ciekawe jaki był budżet), faktycznie synchro failed, no i co ona się tak miota w tej garderobie??

spodziewałam się czegoś lepszego, że usiądę i mnie to rozpierd***
w końcu to pierwszy teledysk w jej karierze.

tak czy siak ten starszy Pan to niby Dr. Stockhill czy Greavesly?
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Kwi 2013, 23:14:35 »
Btw, strasznie mi się ta teledyskowa historia kojarzyła z Sucker Punch (sic!) :D

Ja się właśnie boje, że 'obca' widownia zacznie hejtować, że to zerżnięte z Sucker Punch'a jest. Oo

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Kwi 2013, 23:16:11 »
Ja się właśnie boje, że 'obca' widownia zacznie hejtować, że to zerżnięte z Sucker Punch'a jest. Oo
właśnie.
ja sucker punch oglądałam po przeczytaniu afwvg i cały czas analogie widziałam że szok.
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline Shinobuu

• BlueBerry Muffin
  • **
    • http://www.facebook.com/cosplay.shinobuu
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Kwi 2013, 00:11:13 »
Podoba mi się naprawdę tylko czemu aż tak widać że flag dodali później przez to wszystko wydaje się tkie sztuczne, ale pomijając to i opiekunki jestem na tak.

Offline Ellebrienne

• BlueBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Kwi 2013, 00:35:51 »
Z deka kiczowate, ale generalnie mi się podoba. Warto było czekać.
Żałuję tylko, że Emilie tak się zmieniła (na gorsze moim zdaniem)...

triple6

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Kwi 2013, 00:52:16 »
Żałuję tylko, że Emilie tak się zmieniła (na gorsze moim zdaniem)...

^TO.
Zmieniła się cholernie, aż za bardzo.. aczkolwiek to samo stało się z Enchantem.. nagle dostaliśmy Opheliac.. tylko jest jedna różnica.. Opheliac był bardziej ciekawy niżeli Enchant, więcej się tam działo. FLAG jest płaski.
co do teledysku.. spodziewałem się czegoś zuuupełnie innego, myślałem że zrobią to..ciekawiej. ale generalnie jest ok.