•  

Autor Wątek: CIASTECZKA - COOKIES - CZYLI MOŻLIWE PROBLEMY Z CHATEM  (Przeczytany 1000 razy)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Ostatnio otrzymuje zgłoszenia że chat nie działa. Prawdopodobnym powodem jest głupia politykach prywatności która dotyczy tego, że każda strona musi wyświetlać notkę że korzysta z plików cookies(ciasteczek), użytkownik musi to widzieć i wyłączyć/zaakceptowac komunikat zaleznie od strony. Jeśli są jakieś problemu typu chat nie działa, to pewnie ze względu na to, że w jakiś sposób tego komunikatu nie zobaczyliście/przeglądarka go nie wyświetla/może adblock go blokuje? (ps. na forum nie ma reklam wiec mozecie adblocka odblokowac na tą stronę).

Tak więc jeśli macie taki problem, że chat nie działa i nie ma komunikatu, to może pomóc wizyta w:
Narzędzia -> Opcje -> Prywatność -> Usuń pojedyńcze ciasteczka
i usunąć wszystkie ciasteczka lub ciasteczka z forum.
Dzięki temu po ponownym wejściu na stronę powinien pojawić się komunikat, wyłączcie go czerwonym krzyżykiem i chat powinien działać.

Problem może też być na telefonach/tabletach. Np mój jest pokręcony a do tego używam fabryczną przeglądarkę(sic! muszę to zmienić) i chat nie chodzi. Pewnie gdybym w opcjach pogrzebała to coś wygrzebie ale akurat mi srednio zalezy na chatcie na komorce :D wiec jeśli ktoś solved ten problem to może tu opisać jak :D
Being insane is part of my charm :)

Offline Athoualia

• Opheliac In Me
Odp: CIASTECZKA - COOKIES - CZYLI MOŻLIWE PROBLEMY Z CHATEM
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwi 2013, 22:10:10 »
Jak ktoś używa chrome'a, może wcisnąć na szarym, zlewającym się z tłem paskiem, 'x'.
To załatwia sprawę (przynajmniej u mnie).
Wake up... TIME TO DIE!

Geraldine

• Gość
Odp: CIASTECZKA - COOKIES - CZYLI MOŻLIWE PROBLEMY Z CHATEM
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwi 2013, 23:26:39 »
działa :)