•  

Autor Wątek: Co dziś poszło źle ale wyszło na dobre  (Przeczytany 1572 razy)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Co dziś poszło źle ale wyszło na dobre
« dnia: 11 Mar 2013, 12:42:56 »
... Czyli kompilacja "co Cię dziś wkurzyło/zasmuciło" oraz "co Cię dziś uszczesliwiło - sytuacje z dwiema stronami medalu, co by nie spamować w obydwu wątkach ^^

Jest mi smutno bo mój chłopak wyjechał na kilka dni w delegacje, ale wyjdzie fajnie bo zrobię niespodziankę na jego powrót - obczailam super przepis na jego ulubione naleśniki i juz sie nie mogę doczekać <3
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Miya

• Stocking And Curl
Odp: Co dziś poszło źle ale wyszło na dobre
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Mar 2013, 18:43:28 »
Napisałam dobrze test z matmy, potem dostałam okres i dopiero druga tabletka pomogła, ale za to po 2 lekcji poszłam do domku :3

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Mar 2013, 21:45:18 »
Musiałam odkurzyć mieszkanie i choć mnie to przemożnie wykończyło, przynajmniej się rozgrzałam i już nie jest mi tak bardzo zimno ^ ^

Offline Angelene

• Battered Rose
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Mar 2013, 22:03:18 »
zmarnowany dzień. byłam na zakupach, wróciłam z niczym, potem już nic mi się nie chciało, więc kompletnie nic nie zrobiłam, co jest hm, no niefajne. ale wieczór bardzo miły, piwo na mrozie z koleżanką i kolegą i późniejszy pobyt w domu tejże koleżanki, przeeeedobrze.
poza tym, jest strasznie zimno, ale było słoneczko i śnieg zaczął się topić, nadzieja na nadejście wiosny... c:

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwi 2013, 07:32:12 »
Wczoraj dowiedziałam się, że z powodu prac drogowych nie będę mogła dojeżdżać do szkoły autobusem. Zdenerwowało mnie to, ponieważ, choć istnieje alternatywna trasa pociągiem, do peronu muszę iść 15 minut, a przystanek autobusowy mam pod samym domem.
Cóż zrobić, wstałam dziś zniesmaczona wcześniej i podreptałam na peron. Spodziewałam się w pociągu barbarzyńskich warunków (kieeedyś często korzystałam z SKM i wiedziałam, jaką masakrą się to skończy). Ale co się okazało? Jest w wagonie luźno i nawet mam miejsce siedzące, na co w autobusie nie mogłam liczyć.
Wniosek: jednak dobrze jest się trochę przejść i wybrać pociąg.

Sangrin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwi 2013, 18:25:28 »
Na ćwiczeniach na 8:00 byłem na morderczym kacu. Panuje tam zasada, że jak na każdych ćwiczeniach dostanie się plusa to jest się zwolnionym z koła i egz. Miałem komplet, ale niestety... przesiedziałem całą lekcję z ręką podpierającą twarz śpiąc.

Koło 12 otrzeźwienie - sic, zjebałem.

Myślę, myślę, kombinuje.

Eureka!

Apteka!

Ostatnia grupa z powszechnej, ten sam profesor.

- Czy mogę zostać na tej lekcji, ponieważ na pierwszej strasznie bolał mnie... ZĄB! (skojarzył, że cały czas  podpierałem sobie twarz, trzymając się za policzek). W związku z tym nie mogłem uczystniczyć w zajęciach i byłem obecny tylko ciałem. Teraz chce je nadrobić.
Ale że Pana profesora tak łatwo w chuja się nie zrobi...

-Mówi Pan, że tak bardzo Pana bolało i teraz przestało!

MAM CIĘ, POMYŚLAŁEM O TYM!

Pokazuję tabletki przeciwbólowe i że po nich przeszło.
WYGRAŁEM.

- Może Pan zostać.

I udało się tego nieszczęsnego plusa zdobyć i znów jest komplet!
epic win.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Kwi 2013, 08:36:41 »
Jestem o tej godzinie na nogach chociaż poszłam spać o 2 w nocy, jestem spiaca, glodna i przymulona.
Plus jest taki ze jade na kurs wychowawcy kolonijnego, który jest bardzo fajny <3
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Kwi 2013, 16:00:50 »
Skończyłam książkę...

Mogę zacząć następną! ;D

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwi 2013, 16:24:24 »
Skończyłam książkę...

Mogę zacząć następną! ;D

Omg, geniusz zła XD

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Kwi 2013, 22:13:11 »
źle mi poszedł egzamin praktyczny, ale zdałam
wszystkie dziewczyny inne ktore zdawały miały juz duuuze doswiadczenie w uczeniu grup a ja wcale dlatego troche zle sie z tym czuje ze zupełnie nie byłam obeznana z tym jak się zachowac itd, teraz juz duzo wiem i mysle ze na dobre mi to wyjdzie ale jednak co jak co, to praktyka chyba pokaze najwiecej....
Being insane is part of my charm :)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Maj 2013, 16:05:06 »
Byłam dziś na teście na wyjazd dwutygodniowy do Japonii na początku września i niestety nie przeszłam do "drugiego etapu"...(z 30 osób jedzie jedna, 4 zostały wzięte na ten drugi etap czyli na rozmowę)...

...ale za to już nic mi nie przeszkodzi w wyjeździe na Polcon i na koncert Emilki! Wo-hooooo!
Może nawet sobie obronę pracy przełożę, pogadam z promotorką :D
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

triple6

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Maj 2013, 20:26:51 »
chciałem iść kupić papilotki do sklepu, ale się ku.rwa okazało że w dojczlandzie jest jakieś święto dziś.. więc byłem zmuszony zrobić papilotki z folii aluminiowej :(

no ale ja już je zrobiłem to wlałem do nich ciasto.. boże, jakie pyszne muffiny wyszły <3

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Maj 2013, 20:44:12 »
Od mniej więcej 10, tj. 3 lekcji- czyli wf, strasznie boli mnie głowa, kręci mi się w tejże, obraz mi się zamazuje. Drugą godzinę wf przesiedziałam, a na 6 i 7 lekcji praktycznie nic do mnie nie docierało. Nie mówiąc już o ostatniej, na której prawie wywaliłam się idąc do biurka ._.
Nigdy nie miałam tego typu problemów, nawet jeśli to nie takich silnych. Nawet tabletki przeciwbólowe nie pomogły. I wypiłam już z 3 butelki wody.

Na szczęście moja mamusia jest kochana i pozwoliła mi zostać w domku <3 ~

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Maj 2013, 21:28:41 »
Miya, migrena? Sama jestem migrenowcem i miałam podobne jazdy przez całe gimnazjum i część liceum, niemalże co tydzień :(

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Maj 2013, 21:58:02 »
możliwe. Ogólnie ostatnio mam stresa i może po prostu organizm już nie wyrabia.
Współczuję, nie chciałabym co tydzień tego przechodzić :C