•  

Autor Wątek: Aerial Hoop  (Przeczytany 8313 razy)

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
Odp: Aerial Hoop
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Mar 2013, 16:30:15 »
Ankh! Dajesz! Ja też poszłam w sumie tak oo na silki i trochę na głęboką wodę mnie wrzuciły (bo reszta to od września ćwiczy). Ale dałam radę! I nie mówić mi tu że mi łatwiej bo ja tańczyłam. Bo tu jednak trochę bardziej inne mięśnie pracują (ręce, ręce, ręce na które nie ćwiczyłam z powodu kontuzji której się nabawiłam kilka lat temu). Ryzyk fizyk! jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak to jest i będziesz się dalej wahała!

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Mar 2013, 18:35:09 »
Go Go Go Ankh! :)
Being insane is part of my charm :)

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Mar 2013, 20:07:53 »
Ryzyk fizyk! jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak to jest i będziesz się dalej wahała!
+10000 :D

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Mar 2013, 20:26:07 »
Ryzyk fizyk! jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak to jest i będziesz się dalej wahała!
+10000 :D
+100000000000 :D:D

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Mar 2013, 17:18:24 »
Mooooje ręceeeee :O widać do kółka troche zajmie przyzwyczajanie się :( ale w sumie to dopiero drugi raz po dwóch tyg przerwy więc no, nie jest źle ;) kilka nowych rzeczy zrobiłam ale z jedej zejsc nie umiałam i cudem spadłam nie na głowę i nic mi się nie stało xD

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Mar 2013, 01:53:01 »
http://aerial-anachronism.tumblr.com/
Blog z moimi wrażeniami (trochę pretensjonalny styl ale po angielsku inaczej pisać nie umiem o.O).

Co do dzisiejszych zajęć:
  • juz w szatni niestety mnie zraził fakt, ze tam straszna hipsterka uczęszcza :< nie mówię, ze to znaczy, że ci ludzie tam sa jacyś głupi czy coś ale to taki typ który idealnie mnie onieśmiela i czuję sie jak ostatni debil. Zwłaszcza, że te laski wymiatają D:
  • na początku rozgrzewka, nie wszystkie ćwiczenia wykonałam dobrze, bo takie wykręty ciała i rozciąganie to widziałam pierwszy raz w życiu ale dobra whatever, tego sie spodziewałam xD poza tym  brzuszki (umiem zrobić brzuszki na kole i nawet eis nie zmęczyłam nimi! ha!) i takie zawieszane sie na kole z biegu...tu gorzej bo nie wiem jak sie tak ładnie płynnie odbić+słabe ręce
  • oczywiście nie umiałam wejść na koło i wciąż nie umiem xD strasznie mi jakoś z tym głupio...ale dwa razy się wgramoliłam, nie powiem...tylko wtedy odzywa się lęk przed odwróceniem głową w dół i przed puszczeniem się. Okropieństwo, moje ciało się mnie zupełnie nie słucha.
    Tak, jestem ofermą, wiem. Zawsze byłam, miałam trójki z wfu i takie tam D:
  • Nie było materacy. Not fun.
  • No i z koła w zasadzie bardziej spadam, niż schodzę. Tzn. nogi walą o ziemię jak słoń. Zero wyrobienia mięśniowego w tym kierunku
  • Na nadgonienie grupy nie mam szans, zwłaszcza, że chodzę tylko raz w tygodniu. Ale na razie pochodzę tak rekreacyjnie, jako "dziecko specjalnej troski". Co z jednej strony jest ok a z drugiej...tak upokarzająco trochę :(
  • Następne zajęcia we wtorek. Niezbyt mi to pasuje, ale mój chłopak sie wtrącił w ustalanie terminu :<
No czyli wrażenia mieszane ale jeszcze nie chcę sie poddawać :) przede mną 3 opłacone zajęcia plus próbne w drugiej szkole...zobaczymy co to będzie.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Mar 2013, 08:56:55 »
Ankh najważniejsze to nie porównywać się do innych tylko do siebie! :)

W sumie tez jestem trochę antyspołeczna i tez czuje się gorzej w towarzystwie takim ale no, chodzisz tam PRZEDE WSZYSTKIM dla siebie :) żeby być lepsza, żeby udowodnić, że też potrafisz! :) Czytając Twojego bloga miałam myśl że skądś to znam ;) I tak, Ankh, usiądziesz na tym kole, to będzie pierwsza rzecz, która sprawi że wyznaczysz sobie kolejny cel i kolejny aż sky is the limit! :) Tak samo miałam na rurze, ze w życiu na nią nie wejdę, a tu czas leciał, ćwiczyłam i weszłam!(po 2-3 tyg) :D kolejnym celem był invert, zajął trochę więcej czasu (kolejne 2-3tyg?) ale w końcu się w niego kopsłam ;D potem motyl, tu już było trzeba silnych rąk więc znów trochę zajęło( po 3 miesiącach od startu) ale się udało, potem ayshe tylko na rękach, potem iron-x :D Jak zobaczysz jak Twoje cele pomału się realizaują to mówię ci, uzależnisz się od tego :) i nie będziesz gorsza od dziewczyn i będziesz milion razy lepsza od siebie na poczatku! :) tylko musisz mieć zapał i się nigdy nie poddawać :) Będziesz latać! :)

a'propo hoopa, muszę sobie krętlik kupić żeby mi się kręciło wokół własnej osi bo troche mi tego brakuje a jakoś przeoczyłam tego krętlika ;)

+ noteczka blogowa z tutorialem do inverted straddle:
http://aerialhoop.blogspot.com/2013/03/tutorial-and-tips-on-inverted-straddle-v.html
« Ostatnia zmiana: 22 Mar 2013, 10:34:45 wysłana przez Chocoleech »

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Mar 2013, 11:52:39 »
Ankh! Ja też przecież doskoczyłam do grupy która już dużo umie! Ale się nie zrażam. Rozumiem możesz mieć inny charakter niż ja ale mi właśnie patrzenie na nie daje większego kopa i samozaparcia żeby się nie poddawać. No i też dużo cierpliwości i pokory trzeba do tego. Trzymam za Ciebie kciuki i wspieram mentalnie XD

Ale z tymi materacami rzeczywiście niezbyt miło...

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Mar 2013, 15:36:42 »
Ponoć to jednorazowa sprawa z tymi materacami, oby ;/

porobiłam kilka tutków :D

http://aerialhoop.blogspot.com/

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Mar 2013, 23:36:42 »
Świetne są te tutorialki :D wrzuć na tumblra może..albo ja tak zrobię ^^ tak jak ten motywator ^^

Aaaaa, im dalej "w dzień", tm bardziej czuję zakwasy. W sumie jestem zadowolona z tego, to oznacza, że czas nie był zmarnowany.

EDIT: Po kolejnych zajeciach stwierdzam, że jak już
a) wejdę na koło o własnych siłach
b) przestanę się bać wisieć głowa w dół
to będzie naprawde zarąbiście.

No i jednak lepiej jak się zaczyna razem z kimś niż samemu - trzy nowe dziewczyny w grupie i od razu mi było raźniej. Co z tego, ze i tak bardziej wysportowane ode mnie i wszystkim się w końcu udało wejść a mi musiała nauczycielka pomóc. Przynajmniej rozumiały mój ból :D

Więcej szczegółów tutaj: http://aerial-anachronism.tumblr.com/post/46375011460/lesson-2-dont-give-up
« Ostatnia zmiana: 09 Kwi 2013, 23:41:33 wysłana przez Ankh »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Mar 2013, 18:43:36 »
czytalam, super, ale chwilowo jestem tak zabiegana ze nawet nie mam czasu pomyslec i odpisac cos sensownego xD keep working and rock and roll xD hell yeah! xD

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Kwi 2013, 02:28:19 »
Trochę umieram ze zmęczenia, wiec napisze krótko:
byłam dziś na zajęciach próbnych w Aerial Dance Studio, zrobiłam syrenkę, człowieka na księżycu i stanęłam na kole. Wchodzenia na razie nie ćwiczyliśmy dzięki Bogu, już miałam trochę dosyć xD
Jak dostane zdjęcia to je wrzucę na dowód xD
Ogólnie chyba będę chodzić do Aerial Dance Studio, instruktorka jest świetna i atmosfera dużo bardziej przyjazna, takie mam wrażenie ;) jutro ostatnie opłacone zajęcia w FAFie, zobaczymy, co tam się będzie działo.
Terry Pratchett

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Kwi 2013, 09:56:00 »
Nie wytrzymam i pochwalę sie zdjęciami :D było więcej ale nie wszystkie przeszły przez selekcję do publicznego albumu na fan pejdżu (może i lepiej :D)

Terry Pratchett

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Kwi 2013, 10:30:59 »
zazdrość :D
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Kwi 2013, 11:40:57 »
Czy te kółka sie dostosowuje do wzrostu?
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black