•  

Autor Wątek: "Przełamać schemat" - W co ubierzecie pana.  (Przeczytany 6069 razy)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
Odp: "Przełamać schemat" - W co ubierzecie pana.
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Lut 2011, 19:16:07 »
Nie rozumiem szczególnej zgrozy przy zabranianiu glanów chłopakowi akurat. I roli prastarości w lansowaniu się również nie dostrzegam ^^;;

No, chodzi mi tutaj o takie przypadki 13-15 letnie, zdarzają się tacy rodzice, którym te paskudne glany nie odpowiadają z jakiś przyczyn (bo takie ciężkie, brzydkie - kwestia gustu) i cóż poradzić. Prędko taki trzynastolatek nie uzbiera.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Lut 2011, 21:28:42 »
Jeżeli chodzi o strój, to z postawy "nie dotykaj mnie jestem metalem" wyrosłem jakieś 3 lata temu.
Aktualnie lubię taką hmm... rockową elegancję? Najczęściej noszę różnego rodzaju bojówki (wygodne a przy tym dobrze wyglądają) + czarna koszula + pieszczocha i naszyjnik + jakiekolwiek czarne buty. Wygodny zestaw w którym czuję się dobrze... jak diabli. ;))
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce

Offline Ataru

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Lut 2011, 17:43:57 »
No okej, ja myslalem, ze to takie stworzenie, ktore po prostu ma zakaz i sie do niego grzecznie stosuje, glany sa z natury nieco niegrzeczne, a przynajmniej takie byc powinny, wiec ten schemat do schematu "ale maamoooo" nie pasowal mi nic a nic, stad pytanie. A prastarosc rzadzi sie takimi prawami, ze czasem po prostu trzeba byc grzeczniejszym i bardziej uwaznym, nie wszystko i nie wszedzie po prostu przejdzie. Choc dalej, jak ktos mi powie, ze wyrusza do Bolkowa (i nie, nie jest mi wszystko jedno kto to powie, bynajmniej :D ), planuje gruba przesade w lansie. Tak, nawet mimo owej prastarosci ;-)
You had so much to give
You had your time to live
Christfuck, christfuck

Offline Laiquendi

• Oat Biscuit
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Mar 2011, 23:56:15 »
Łatwo wam mówić o denerwującym stylu jeansy + koszulka, kiedy cholernie trudno jest go złamać z prostego powodu - moda! Moda spowodowała totalny brak innych ubrań dla facetów, i jeśli się chce kupić coś niesztampowego trzeba ganiać po lumpach w całym mieście, bo z mojego doświadczenia na 3 przypada 1 gdzie coś dla facetów w ogóle mogę znaleźć.
Bo facetowi nie potrzeba :P A koszulę z żabotem czy czymkolwiek podobnym widziałem tylko w sklepach specjalistycznych za 200zł, nie, nie wydam tyle na jedną koszulę ^^
Żeby znaleźć coś poza schemat muszę się trochę namęczyć i samemu coś wykombinować czasami, chociaż zdolności nie mam i sam sobie nic nie uszyję ;) to jedynie mogę się ratować akcentami jak czarna aksamitna chusta tu i tam czy kapelusz w odpowiednim stylu...

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Mar 2011, 14:04:47 »
Hej, to wcale nie jest takie trudne. Kapeluszy jest teraz od groma (moda, mój drogi!). Koszule we wzory (prążki, gładkie, może z motywami kwiatowymi, ale takie bardziej rozciapciane i w stonowanych kolorach) są do uzyskania. Kamizelki też sa teraz modne. Albo spodnie z materiału, może nawet luźno-garniturowe. Chusty to też zajebisty pomysł (please, nie arafaty xDDD).

Offline Laiquendi

• Oat Biscuit
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Mar 2011, 14:25:31 »
Tak, kapeluszy jest sporo, koszule we wzorki też są do uzyskania, ale na tym się kończy, a ja np. chciał bym kupić koszulę z poszerzanymi rękawami, bufy takie, i co? lipa :P Albo z wyżej już wspomnianym żabotem - też nie ma.

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Mar 2011, 14:48:43 »
no, ale za to to nawet laski muszą słono płacić x333

Offline Laiquendi

• Oat Biscuit
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Mar 2011, 16:16:17 »
Nie zgodzę się, mogą takie znaleźć chociażby w lumpach, a jak są w sklepach normalnych to jest ich dużo więcej i nie kosztują tyle co męskie...

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Lip 2011, 20:29:01 »

Projekty Emilki z 2005 roku...chyba robiła je dla Billy'ego Corgana ale nie mam pewności.
Problem z tymi strojami jest taki, że moim zdaniem nie nadają się do codziennego użytku ale co kto lubi...

PS. Wiem, ze ten temat jest stary. Ale może się przydać :)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Lip 2011, 20:47:43 »
Ten pierwszy mi się podoba. Nie miałabym nic przeciwko żeby mężczyźni i chłopcy tak teraz chodzili ;P

Delasecente

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Lip 2011, 20:56:31 »
Mi się najbardziej ten ostatni podoba. Sama chetnie bym sie tak ubrała.

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Lip 2011, 23:39:06 »
Moim zdaniem zbyt udziwnionym na codzień może być ten trzeci. Pozostałe - jak najbardziej :3

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Lip 2011, 10:38:15 »
JA CHCĘ PIERWSZY!

Orihime

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Lip 2011, 11:25:32 »
Pierwszy i ostatni ? Chociaż drugi też może być...

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Lip 2011, 13:22:25 »
Pierwszy jest coool.