•  

Autor Wątek: "Przełamać schemat" - W co ubierzecie pana.  (Przeczytany 5854 razy)

Sangrin

• Gość
"Przełamać schemat" - W co ubierzecie pana.
« dnia: 11 Sty 2011, 23:21:16 »
Chyba wszyscy widzimy ten beznadziejny schemat jeansów i bluzy u faceta. To jest moim zdaniem beznadziejne.
Osobiście traktuje ciało jak płótno, na którym wyrażamy część siebie i ogromną wagę przywiązuję do kwestii wizualności. (Potem może uraczę was paroma fotkami).

A teraz, pokażcie w co ubrałybyście faceta. ;)
Jestem ciekaw jak do tego podejdziecie.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Odp: "Przełamać schemat" - W co ubierzecie pana.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sty 2011, 23:27:30 »
Szczerze? Mi tam ten schemat nie przeszkadza :D

Ale ale. Jeśli chodzi o męską modę, to lubię:
-białe koszule z kołnierzykiem
-skórzane kurtki
-dżinsy (wybacz, ja w ogóle nie lubię innych spodni niż dżinsy. U płci obojga)
-buty: glany albo wojskowe. Ale mam na myśli klasyczne, prawdziwe glany a nie dziwactwa na koturnach z klamerkami. Martensy rządzą absolutnie.

Wybacz, jeśli Cię rozczarowałam, po prostu...preferuje rockową prostotę. Chyba, ze jest jakaś oficjalna uroczystość, wtedy klasyczna marynarka też jest mile widziana.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sty 2011, 16:52:05 »
Ja wolę gdy chłopak nosi długie gotyckie suknie. To takie sexy ^^
Żartuję. Ja nie widzę nic złego w jeansach, bluzie i tramposzach czy jakimś innym obuwiu ;)
Chociaż... Jest to trochę nudne.... Nie wiem :p

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sty 2011, 21:27:26 »
Wygląd (chociaż to banalne) w ogóle nie jest najważniejszy, chociaż wiadomo, ze oglądam się za tymi wysokimi przystojniakami w niezwykłym dizajnie ; D Ale jeżeli ktoś zakłada bluzę i dżinsy, to wciąż okay. Wolę to, niż niegustowne wariacje... Najbardziej odrzuca mnie  sweter w kolorze khaki do niebieskich/granatowych dżinsów albo niebieskiej koszulki! Obrzydlistwo, takie połączenie kolorów xD Dlatego lepiej, jeżeli panowie ubierają się zwyczajnie, niż kiedy wydziwiają w złą stronę.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sty 2011, 21:51:17 »
powyzywajcie mnie od wariatek, a mojego towarzysza tym bardziej, ale ja kiedy chcę się odstawić tak naprawdę wybitnie mi <3 to zakładam koszulkę spłaszczającą(tania nie była, profesjonalny sprzęt dla transseksualistów XD) koszulę z żabotem, marynarkę, najlepiej z 'wiktoriańską dupą'(koronki na bustlu) spodnie rybaczki lub bloomersy, albo bryczesy max 3/4 długości nogi. do tego podkolanówki na moich pięknych zabytkowych klamerkach męskich do skarpet(znalezionych u babci w piwnicy) i albo moje butki a'la Al Capone, albo któreś z platform. W zimie jestem zmuszona bardziej do alcapone, a do tego mój długi płaszcz z pelerynką vikariusza ;3 i cylinder.
Wtedy, mój towarzysz nie stoi obojętnie, i zazwyczaj bierze swoje cyber legwanersy futrzaste, krótką spódniczkę i spokojny top i oczywiście dreadfallsy. nie szczególnie przepadam za cyber, ale on robi to w miarę delikatnie, z wyczuciem, a nie z toną lateksu i kolczyków gdzie popadnie. wygląda bardzo uroczo, dużo prędzej zdaję się być płaską laską niż poprzebieranym facetem. w zimie mu ciężko, więc niepocieszony zostaje w spodniach. x3"""
?? ?.

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Sty 2011, 21:57:55 »
o nie! Pokochałabym cię! Kocham takie klimaty, tradycyjnie, bez przegięć... Bardziej kocham tylko steampunk! :D

Offline Ataru

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sty 2011, 17:29:51 »
cho, ale wlasnie dokladnie odwrotnie, nikt nie powyzywa, a jeszcze sie grzecznie ukloni ;-) Jesli tu sami tacy wariaci to ja jestem na tak, haha, bezsprzecznie. Mnie szczegolnie podobaja sie te bloomersy, a takze taki stonowany cyber u chlopca, sam nie lubie przegiec w te strone, ale no fascynacje muzyczne bywaja silniejsze i chec lansu tez czasem wezmie gore takze i ta strona mi sie podoba, ba, nawet ja rozumiem. Ja sam ubieram sie stosunkowo normalnie, furore taka prawdziwa na ulicy robilem raz jeden zaledwie, ale za to naprawde solidna ;-) To jednak tez pewnie glownie dlatego, ze z ta moja muzyczna fascynacja jestem sam od zawsze, z kilkoma innymi takze. Choc jak jest nieco cieplej to z tego tlumu jednak sie wyrozniam, w koncu tez trzeba z dumnie wypieta piersia pokazywac czym sie czlowiek fascynuje.
You had so much to give
You had your time to live
Christfuck, christfuck

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sty 2011, 17:50:30 »
w tyn wyzywaniu od wariatów, to raczej mnie zazwyczaj po głowie biją, za to po prostu ze się "schłopczam". nie wiem czemu wszyscy uważają że z cyckami mi do twarzy.
?? ?.

Offline Ataru

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sty 2011, 18:18:06 »
Jak to bija? Kobiety mozna bic tylko kwiatkiem! Czy jakos tak. Nie no, w sumie nic nikomu do tego, ja tam wzruszam ramionami, na pewno ma byc jakis efekt dzieki temu, jednym sie spodoba, innym nie, machnij lapka.
You had so much to give
Christfuck, christfuck

Offline athis

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Lut 2011, 22:32:34 »
koszula z dlugimi rekawami + ciemny jeans + kurtka ze zwyklego materialu, nie skorzana. ja tak lubie ale tylko gdy oficjalnie xd. ew jak ma byc bardziej stylowo to rozpieta koszula i cos jasniejszego pod spodem ;p

a na codzien zwykla koszulka i jeans, to takie klasyczne mainstream i w ogole ale jest mi wygodnie xd

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Lut 2011, 21:45:41 »
Czarne bojówki + martensy + 40 cm łańcuch + czarna koszulka + pieszczocha XD

Ciuchy a la " nie dotykaj mnie jestem metalem " XD

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Lut 2011, 16:16:49 »
A dlaczego martensy, tak z ciekawości? W sensie, czemu nie glany.

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Lut 2011, 17:56:26 »
Znaczy glany też mogą być, ale zawsze chciałem mieć martensy xd

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Lut 2011, 20:30:07 »
acha. Bo już się przeraziłam, ze jesteś jednym z tych biednych dzieciaczków, którym rodzice nie pozwalają nosić glanów, tylko jak już martensy właśnie. Miałam kiedyś takiego chłopaka. Nigdy nie mogłam zrozumiec tej pokrętnej logiki xD

Offline Ataru

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Lut 2011, 16:41:12 »
A to akurat ciekawe. Jak zabraniac, i to, o zgrozo, chlopakowi (!), nosic glany? Ja ogolnie nie rozumiem po co ingerowac w czyjkolwiek stroj? W koncu ekspresja jest nam potrzebna w zyciu. Ja tam juz prastary jestem, a mimo to lubie sie polansowac nawet i poza muzycznymi eventami ;-) I gdyby ktos mial do mnie o to pretensje to ja bym przeciez parsknal smiechem, bo to jego problem, a nie moj. Takze pociagnij, prosze, ten temat, jak mozesz :)
You had so much to give
Christfuck, christfuck