•  

Autor Wątek: Oficjalny Fan Club  (Przeczytany 9080 razy)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
Odp: Oficjalny Fan Club
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Mar 2013, 13:50:50 »
Serio, ja już wolę, żeby Emilie zbierała kasę na kickstarze (na instrumentalny album <3), a nie rżnęła kasę od fanów na nie wiadomo jakie pierdoły.

IbnIblis, ja już rozbiłam skarbonkę.

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Mar 2013, 13:58:15 »
Ja już się w sumie na fejsie wypowiedziałam, podtrzymuję opcję założenia Ruchu Wyp*erdolenia Melissy King w Kosmos, niech ta kobieta umrze i zostawi Emilie w spokoju, amen.

IbnIblis, ja już wystawiłam nerkę na allegro.

[EDIT]
zróbmy na Twitterze jakąś akcję krytykującą ten pomysł z oficjalnym FC!

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Mar 2013, 14:11:34 »
Ja już się w sumie na fejsie wypowiedziałam, podtrzymuję opcję założenia Ruchu Wyp*erdolenia Melissy King w Kosmos, niech ta kobieta umrze i zostawi Emilie w spokoju, amen.

Czemu zakładacie, że to wszystko przez Melissę, a Ems tylko cicho siedzi i nagrywa piosenki?

IbnIblis, ja już wystawiłam nerkę na allegro.

Ktoś zna jakiś burdel, gdzie szukają pracownic? Potrzebuję 100 dolców :P
« Ostatnia zmiana: 03 Mar 2013, 14:17:04 wysłana przez Sappho »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Mar 2013, 14:18:42 »
Ok, po przemyśleniu tego uważam, ze o ile sam pomysł z oficjalnym fan clubem nie jest zły (jakoś wiele zespołów to robi i całkiem dobrze to wychodzi) to sposób w jaki został przedstawiony i w jakiej formie on jest teraz jest tragiczny. Z wielu powodów. Można by było dać minimalny abonament miesięczny dostępny dla wszystkich? Można by. Można by dać ciekawsze itemy na wstęp? Można by. Można by dać ekskluzywne rzeczy, które NIE KRZYWDZĄ INNYCH FANÓW (tu mam na myśli dostęp do VIPów of course)? Można by. Ale nieeeeeeeee...

Sappho: Emilie generalnie jest zamknięta w swoim świecie, co moim zdaniem widać od jakiegoś czasu coraz bardziej. Daj spokój, nawet "prywatnego" facebooka przejęła Melissa o.O Nie twierdzę, że to dobrze, bo tez by się mogła ogarnąć i przeprowadzić to nieco inaczej, przyjaźniej dla fana, ale nie sadze, by akurat Ems miała za tym złe intencje. Natomiast faktem jest, że pozwala, by jej robiono na szkodę a to jest beznadziejnie głupie.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Mar 2013, 14:22:56 »
Tak. Bardzo. Przykro.

Serio. Już wystarczająco się wkurzałam przez VIPY, a później przez Tea&Cupcakes. To już jest apogeum. 100 dolców za możliwość kupienia wcześniej innych rzeczy? I autograf menadżerki? Co będzie następne, "zapłać pół tysiaka, to dostaniesz autograf Pana Henia od oświetlenia"? T-T

Serio, to jakiś żart. Emilie coraz bardziej się oddala od fanów.

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Mar 2013, 14:30:31 »
Sappho: Emilie generalnie jest zamknięta w swoim świecie, co moim zdaniem widać od jakiegoś czasu coraz bardziej. Daj spokój, nawet "prywatnego" facebooka przejęła Melissa o.O Nie twierdzę, że to dobrze, bo tez by się mogła ogarnąć i przeprowadzić to nieco inaczej, przyjaźniej dla fana, ale nie sadze, by akurat Ems miała za tym złe intencje. Natomiast faktem jest, że pozwala, by jej robiono na szkodę a to jest beznadziejnie głupie.

No nawet jeśli, to jako fan już od mocno ponad roku (wiem, że to nie zbyt długo w porównaniu do niektórych tutaj, ale i tak) chyba mam prawo wymagać, żeby trochę się ogarnęła pod kątem fanów. Just saying

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Mar 2013, 14:32:33 »
A tu się zgadzam, przydałoby się. Bo się zaczyna robić nieciekawie moim zdaniem.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Mar 2013, 14:47:46 »
UWAGA, SUBIEKTYWNE ODCZUCIA I PERSONALNA NEGATYWNA OPINIA.

Według mnie akurat Emilie bynajmniej nie przeszkadza, że wpadnie jej więcej grosza od fanów. W końcu (o ile to wszystko to prawda) sprzedała już swoją mentalną prywatność i ciało, nie traktowałabym jej w tej sytuacji jak "ofiarę złej Melissy", bo może ją wywalić kiedy jej się podoba. Zapewne jeszcze jej to pasuje, że ona jest uważana za "biedną i w swoim świecie" a Melissa obrywa za ich wszystkie wspólne pomysły.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Mar 2013, 14:49:21 »
^ this
Dokładnie o to mi chodziło :)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Mar 2013, 14:50:28 »
W końcu (o ile to wszystko to prawda) sprzedała już swoją mentalną prywatność i ciało
Aż mnie ciekawi, który fragment jej twórczości interpretujesz w ten sposób, bo serio NIE WIDZE i nie przypominam sobie niczego takiego.

Z twittera Emilki:
"Official Asylum Army muffin Club members will be getting 1st peek at stills & clips from #FLAGmusicvideo 2DAY! Register: http://bit.ly/Z6KaQx"

Przynajmniej wiadomo, ze coś się kręci z teledyskiem ale i tak...eh.
Terry Pratchett

triple6

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Mar 2013, 14:51:48 »
jajebie, wszystko na około mnie się sypie. rodzinka, znajomi, artyści (Nightwish bez Anette np)..
strasznie mnie to boli, nie wiem, postrzegam to jakjakiś chory sen, serio, hejt max, niech ona się odwali od Emilie, bo jest mega zjebanie i nie zapowiada się żeby było lepiej, wręcz przeciwnie..

nie wiem co o tym myśleć, dlatego robię sobie przerwę z EA na jakiś czas.

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Mar 2013, 14:53:29 »
^ gdyby nie wy i to, że was lubię, już by mnie tu dawno nie było...

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Mar 2013, 14:54:19 »
Z twittera Emilki:
"Official Asylum Army muffin Club members will be getting 1st peek at stills & clips from #FLAGmusicvideo 2DAY! Register: http://bit.ly/Z6KaQx"

...nawet TELEDYSK będzie rozdzielać na klipy? srsly?

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Mar 2013, 14:55:08 »
Z twittera Emilki:

kaszana
/thread

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Mar 2013, 14:56:49 »
Z twittera Emilki:

kaszana
/thread

Mnie już nic nie zdziwi...