•  

Autor Wątek: Oficjalny Fan Club  (Przeczytany 9074 razy)

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
Oficjalny Fan Club
« dnia: 03 Mar 2013, 12:02:57 »
Zauważyłam dzisiaj na twitterze Emilki taką wiadomość:
Cytat: twitter.com/emilieautumn
This just happened: http://bit.ly/Z6KaQx  Be an official Asylum Army Soldier, dog tags, badge, and all! So much in store for U Ratties.

A pod linkiem: http://emilieautumnofficialfanclub.com/

WHAT DO YOU, DEAR PLAGUE RAT, GET WITH YOUR REGISTRATION?
~ Official Certificate inducting you into the Asylum Army, autographed by both Emilie Autumn & Asylum Headmistress Melissa. Includes your individual Asylum Soldier number (number is exclusive to you only).
~ Asylum Army Dog Tag Set
~ Asylum Army sew-on badge (perfect for wearing on your jacket sleeve!)
~ Routinely updated content only available to fan club members, including video messages from EA, photos, news, audio, and more.
~ Access to VIP tour tickets and special events prior to sale to the general public.
~ Ability to purchase merchandise available only to fan club members (coming soon?).
~ Random prize giveaways just for being a member.

PLEASE ALLOW UP TO FOUR WEEKS FOR DELIVERY OF YOUR CERTIFICATE, DOG TAGS, AND BADGE.

Co sądzicie? Ja jestem lekko zirytowana, ale może nie będę wypowiadać się pierwsza. :P

Agares

• Gość
Odp: Oficjalny Fan Club
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Mar 2013, 12:07:11 »
No niby wszystko spoko, ale OMG 100USD?! Chyba tutaj kogoś ostro popierdoliło.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Mar 2013, 12:10:01 »
Przypomina mi to fancluby Witch, do tego te wszystkie tandetne "kolekcjonerskie" zabawki kosztujące fortunę. Sama idea jak dla mnie jest kierowana do dziewczynek do 13 roku życia.

Mnie to nawet nie irytuje, po prostu automatycznie widzę w tym naciąganie na kasę za zabawki za śmieszne grosze. To jak kupić Happy Meala tylko dla tej plastikoweje tandetnej zabawki.

A "lifetime membership" potrwa niezbyt długo zapewne.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Mar 2013, 12:18:02 »
Cena to chyba jakiś żart jest. Poza tym nie oferuje to niczego specjalnego.

Offline whatewa

• Mad Girl
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Mar 2013, 12:18:39 »
Mnie irytuje to, że jak bym na to nie spojrzała, to widzę tu tylko aspekt NACIĄGANIA fanów. No bo serio. Dostajesz własny numerek (och ach), MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA extra merchu, oraz MOŻLIWOŚĆ wcześniejszego KUPIENIA vipowskich biletów. Plakietki i naszywkę bez problemu można kupić sobie gdzie indziej za grosze. Płacisz głównie za możliwość zakupu innych produktów, oraz bliżej nieokreślony extra content.

Nie wiem, czy EA na tym etapie uważa swoich fanów za kompletnych idiotów, którzy dadzą jej $$ za COKOLWIEK, czy to ja mam jakiś problem i nie widzę wielkiego atutu tego projektu, ale irytuje mnie takie traktowanie swojej publiczności. Już nie ważne, że ceny VIPa są dziwnie wyolbrzymione, teraz jeszcze chcą dodatkowe 100USD żeby mieć szansę w ogóle go kupić (może nie tu, ale w stanach na pewno będzie to obowiązywało w wielu miejscach). Śmieszne.

A ludzie mówią, że Kickstarter to naciąganie ludzi...

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Mar 2013, 12:22:56 »
~ Official Certificate inducting you into the Asylum Army, autographed by both Emilie Autumn & Asylum Headmistress Melissa.

RZECZYWIŚCIE, MARZĘ O AUTOGRAFIE MELISSY NA  JAKIMŚ SKRAWKU PAPIERU.

(wybaczcie capsa, ale już mnie doprowadza do szału, że ta Melissa jest WSZĘDZIE)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Mar 2013, 12:30:33 »
Mnie irytuje to, że jak bym na to nie spojrzała, to widzę tu tylko aspekt NACIĄGANIA fanów. No bo serio. Dostajesz własny numerek (och ach), MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA extra merchu, oraz MOŻLIWOŚĆ wcześniejszego KUPIENIA vipowskich biletów. Plakietki i naszywkę bez problemu można kupić sobie gdzie indziej za grosze. Płacisz głównie za możliwość zakupu innych produktów, oraz bliżej nieokreślony extra content.

Nie wiem, czy EA na tym etapie uważa swoich fanów za kompletnych idiotów, którzy dadzą jej $$ za COKOLWIEK, czy to ja mam jakiś problem i nie widzę wielkiego atutu tego projektu, ale irytuje mnie takie traktowanie swojej publiczności. Już nie ważne, że ceny VIPa są dziwnie wyolbrzymione, teraz jeszcze chcą dodatkowe 100USD żeby mieć szansę w ogóle go kupić (może nie tu, ale w stanach na pewno będzie to obowiązywało w wielu miejscach). Śmieszne.

Dla mnie EA już wcześniej przejawiała takie naciąganie i zirytowanie po prostu już mi przeszło, wiem, że tak to wygląda i tyle xD Ale całkowicie się z Tobą zgadzam.

Offline whatewa

• Mad Girl
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Mar 2013, 12:40:30 »
^ Owszem, było już kilka takich zagrywek, ale to jest dla mnie jak kolejny level po Tea and Cupcake.

Ciekawi mnie też, na ile będzie wywiązywać się z tych obietnic - EA jest przecież dość znana z tego, że zapowiada masę projektów, a kończy tylko kilka, o reszcie już nigdy nie wspominając. Nie zdziwiłabym się, gdyby ten extra content przychodził przez miesiąc/dwa, a potem nagle się zatrzymał. ^ ^'' Jak by nie patrzeć, przez to koncepcja lifetime membership brzmi wyjątkowo głupio. Chyba, że dla kogoś się liczy fakt, że przez całe życie będzie miał stały numerek fana. -.-
« Ostatnia zmiana: 03 Mar 2013, 12:42:07 wysłana przez whatewa »

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Mar 2013, 12:48:45 »

Dokładnie, od razu pomyślałam o tym, co AFP mówiła na TEDzie. Z jednej strony prośba na jasnych zasadach, a z drugiej takie coś. 100$ za... No właśnie nie bardzo wiadomo za co. I to jest właśnie rzecz, która mnie irytuje najbardziej. Takie kręcenie, mydlenie oczu. Będziesz w Asylum Army, to takie super. W sumie nic ci to nie daje, ale będziesz mógł każdemu pomachać przed nosem oficjalnym certyfikatem. Fajnie, nie?

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Mar 2013, 12:52:58 »
O, za $100 mogę dostać kawałek materiału, przywieszkę i kawałek papieru. A, jeszcze własny numer!
(+ koszty przesyłki do Polski <3)

No i zapomniałam o możliwości WYDANIA JESZCZE WIĘKSZEJ KASY! YAY!!!

« Ostatnia zmiana: 03 Mar 2013, 13:04:31 wysłana przez Sappho »

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Mar 2013, 13:07:34 »
Woooohooooo!!! Biorę kredyt studencki!
No dobra zgadzam się ze wszytkimi... A nie da się może jakiegoś czasowego membership? No bo sorry... to są żarty... Chyba że amerykańscy fani są tak oddani artystom że to kupią (w co szczerze mówiąc nie wątpie). Congrats Mellisa... Potrafisz ze wszystkiego zrobić super-hiper-extra-niesamowity-niepowtarzalny-ekskluzywny towar nawet jeśli to ma być kawałek materiału...

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Mar 2013, 13:10:43 »
Generalnie owszem, jestem zdania, że Amerykanie to kupią :P Oraz wcześniej wspomniane 10-13 letnie fanki z bogatymi rodzicami, którzy nie mają co zrobić z kasą.

Psychofani pewnie się przewracają o kieszonkowe od rodziców.
« Ostatnia zmiana: 03 Mar 2013, 13:12:23 wysłana przez Alice Liddell »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Mar 2013, 13:12:39 »
Za przeproszeniem - kur.wa bez sensu. Kurde, nie znoszę "oficjalnych" płatnych fanklubów. EA, why? ;(
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline whatewa

• Mad Girl
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Mar 2013, 13:13:16 »
Co do Amerykanów - przeglądałam temat na oficjalnym forum i niestety w większości macie rację - ludzie dostrzegają wady pomysłu, ale pod koniec zwykle jest dopisek "ale mnie na to stać, więc już kupiłem/am". To smutne, bo dowodzi temu, że ludzie DAJĄ się naciągać na takie głupoty.

Offline IbnIblis

• (Not) A Faerie
  • Zuo
    • Moj profil na fb.
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Mar 2013, 13:44:28 »
Dobra dobra, ja i tak wiem, ze zaczynacie juz pod tym katem zbierac kase po cichu :>
Czlowiek czlowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.