•  

Autor Wątek: Kogo nie darzycie sympatią?  (Przeczytany 12656 razy)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Odp: Kogo nie darzycie sympatią?
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Sty 2011, 19:11:34 »
Obejrzałeś te 2 filmiki?
Being insane is part of my charm :)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Sty 2011, 13:57:05 »
Czytałam, że Gaga należy do illuminati (definicje znajdziecie w necie :p) Dlatego jest tak promowana żeby namieszać. Dobraaa.... Zostawmy Gagę :p
« Ostatnia zmiana: 09 Cze 2011, 20:39:47 wysłana przez Adiee »

Offline Ataru

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Sty 2011, 17:02:54 »
Pierwszy tak, drugi wylaczylem dosc szybko, choc nie wiem jaki cel ma to pytanie. Jesli mam ocenic jej lans to tak, jest na niezlym poziomie i akurat stylistow ma niezlych.
You had so much to give
You had your time to live
Christfuck, christfuck

Offline Ann

• Vegan Cookie
  • *
  • I do not have OCD OCD OCD.
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Sty 2011, 16:40:59 »
Ja Gagi generalnie nie słucham, chyba, że jej akustyczne wersję piosenek, które po prostu uwielbiam, trzeba przyznać ona ma świetny głos. :D

Offline krzywa

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sty 2011, 21:03:42 »
Ja uwielbiam Gage. Wg mnie jest wspaniała ARTYSTKA. Pod koniec maja wychodzi nowa plytka to ci Ataru zgram z milą checią :D

Mnie na tę chwilę cięzko powiedzieć, kogo nie darzę sympatią. Pierwsze, co mi przychodzi do głowy to młode polskie grafomańskie zespoły. W sumie to lubię grafomaństwo, ale nie po polsku. Kurcze, strasznie mnie drażni jak zmywam sobie naczynia i leci 'Ana'. Nawet nie wiedziałam, kto to gra, ale właśnie sprawdziłam, że to Ptaky. Poza tym przychodzi mi jeszcze do głowy Coma - koszmarek :D

No i drażni mnie kierunek jaki obierają polskie zespoły disco polo. Są coraz mniej takie hmmm discopolowe próbując tworzyć coś na wzór zachodnich muzykow dance (co wychodzi dość żalośnie) i przez to tracą cały swoj urok  :(

Offline Ataru

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Sty 2011, 18:42:35 »
To ja juz, droga Anno, wole to Twoje disco polo. Zreszta wyzej je sobie cenie ponad owa artystke, jak ja zgrabnie nazwalas, och Ty zartownisio! Czy jak to ladnie odmienic, by bylo rodzaju zenskiego.
You had so much to give
Christfuck, christfuck

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sty 2011, 18:46:33 »
Ataru, coś ty taki hejter?
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Ataru

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Sty 2011, 18:49:47 »
Atam od razu hejter, geneza jest taka - temat o tym, kogo nie cenimy, wymienilem tych artystow, ktorych najbardziej sobie nie cenie, a dalej juz samo wyszlo ;-)

EDIT: Choc moze i forme wybralem jakas malo delikatna, moge sie pokajac, jak to sprawi, ze komus poprawie tym samopoczucie, o. Po prostu jak kogos muzycznie nie cenie to bedzie to wlasnie ta pani, a bardziej z muzyki, ktorej slucham - the 69 eyes, co mi ostatnio ktos przypomnial na innym forum (forum CP jak ktos ciekawy ;-) )
« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2011, 18:59:26 wysłana przez Ataru »
You had so much to give
Christfuck, christfuck

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Lut 2011, 21:20:30 »
Jeżeli o mnie chodzi to twórczość Lady Gagi także do mnie nie trafia. Próbowałem się przekonać, jednak kończyło się to tylko rozdrażnieniem. Spodziewam się, że (mimo większego talentu) zniknie ze sceny za jakieś 2-3 lata, jak większość pop-gwiazd. Jak to mówią - Im jaśniejsza gwiazda, tym krócej świeci. :]
Choć życzę jej wszystkiego dobrego. ;)
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
  • Lady Pantera spreads the plague!
    • youtube.com
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Cze 2011, 21:22:20 »
Co za dyskusja... ja też dorzucę swoje trzy grosze.
Zanim stałam się Muffinem namiętnie słuchałam Lady Gagi. W pewnym sensie Emilie i Gaga są podobne. Obydwie można śmiało nazwać prawdziwymi, wykształconymi muzykami, same piszą teksty i obydwie mają bardzo wyrazisty, mocny image.
Tylko jak już tutaj ktoś napisał, jest to kwestia promowania. Gaga jest dosłownie wszędzie, nieraz mam wrażenie, że "wyskoczy" mi z lodówki czy coś w tym rodzaju, a kto ktokolwiek jak napomnę mu o Emilii robi wielkie oczy, chociaż panie dzieli niewątpliwa przepaść w kwestii doświadczenia scenicznego.

I powiem wam szczerze, że nawet mnie jako fance ta cała otoczka zaczęła bardzo przeszkadzać. Ale to sie odbija, single już tak nie schodzą, teledyski... ludzie są zmęczenie, w tym także słynne Little Monsters.

Ale cóż, ja uważam że Gaga wniosła nową jakość do Popu bo była w stanie przykuć uwagę tak wielu ludzi i po za tym idzie toi w parze z jej niezaprzeczalnym talentem. Jak dla mnie może ona śmiało podać rękę Emilie, chociaż ze względu na staż i zdecydowanie większą kreatywność, wychodzi ona u mnie jednak prowadzenie!

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Cze 2011, 16:08:17 »
LadyPantera Cieszę się, że jest taki fan Lady Gagi, który desperacko nie namawia do słuchania Gagi i nie przekonuje do niej innych ludzi :)
Muszę się przyznać, że kiedyś Justin Bieber mnie zaintrygował, ale gdy zobaczyłam te wszystkie szalone fanki zakończyłam to.

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
    • youtube.com
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Cze 2011, 18:05:42 »
Ja osobiście do Biebera nic nie mam. Dzieciak coś tam sobie podśpiewuje, mnie tylko bawią jego klipy gdzie zawsze umawia się z wyższymi o dwie głowy dziewczynami.
A że wokal ma jaki ma, no cóż. Jakieś tam trzynastolatki to kupują i w sumie dobrze. Jej, jak miałam jakieś 11-12 lat szalałam za Dodą, a teraz jak patrze na jej "twórczość" to mnie trochę skręca. Cóż, gusta ewoluują. Ja raczej z Emilie się nie wycofam, na pewno nie. Tacy artyści sie nie zdarzają tak często :D

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
    • youtube.com
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Cze 2011, 19:39:10 »
a żeby jeszcze dolać trochę oliwy do ognia obczajcie sobie taki oto temacik na Asylum:
http://forum.emilieautumn.com/viewtopic.php?f=16&t=28130

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Cze 2011, 20:20:08 »
Sądzę, że Emilie i Gaga to dwie różne osoby :<
Może ich styl jest trochę podobny, ale muzyka się różni.
Gaga wygląda dziwnie dla rozgłosu, a Emilie przez dziwność wyraża siebie :]
I wcale ich show nie są podobne! Emilie ma większy kontakt z fanami

Offline mar

• BlackBerry Muffin
  • **
  • lunatic.
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Cze 2011, 20:38:14 »
jeżeli chodzi o Biebera to jest mi zupełnie obojętny.
Lady Gaga... cóż, jej piosenki są imo znośne, w żadnym razie razie mi nie przeszkadzają. natomiast jeśli chodzi o jej kreacje... kwestia jest taka, że nie przeszkadza mi to, że ktoś usiłuje wyrazić swoją indywidualność oryginalnym strojem. ba, nawet to popieram. wydaje mi się jednak, że Gaga nieco się zagalopowała. ludzie głównie koncentrują się na tym, co ona nosi, a nie na tym, co tworzy. kontrowersyjny teledysk, suknia z mięsa (co, imho, było bardzo... niesmaczne). tak więc Gaga jest dla mnie swoistym przerostem formy nad treścią i tyle.
jeżeli zaś chodzi o podobieństwa między EA a Gagą... hm, nie wydaje mi się, by były jakoś szczególnie do siebie podobne. jeżeli chodzi o ubrania... myślę, że to, co łączy je pod tym względem to fakt, że ich kreacje są dość... ekstrawaganckie; a ich styl jest imo bardzo różny. słowem - nie porównywałabym tych dwóch artystek do siebie.

"artyści", których nie darzę sympatią... przeróżni raperzy pokroju Tede, Peji, DonGuralesko budzą we mnie cholernie dużo agresji. jak słyszę w autobusie/na chodniku/w szkole czy gdziekolwiek indziej ich "dzieUa" puszczane przez dresów, z ich telefonów z pierdzącymi głośniczkami to szlag mnie trafia.

równie silną, o ile nie silniejszą, nienawiścią darzę osoby, które nagrywają DISCO-POLO. to coś (muzyką tego nie śmiem nazwać) prześladuje mnie już od długiego czasu za pośrednictwem moich koleżanek, które (ku mej zgrozie) słuchają tego namiętnie.
och, czasem strasznie żałuję, że urodziłam się w latach 90. pamiętam te sobotnie programy na Polsacie - Disco-Polo Live - i nie umiem sobie wybaczyć tego, że wtedy oglądałam to z dość dużym upodobaniem.

nie znoszę też zespołów pokroju Feel, PIN, Volver etc., które tworzą ekstremalnie durną popelinę, piszą grafomańskie teksty i chamsko zżynają muzykę (Feel chociażby, tytułu w tej chwili nie pomnę, ale jeden z ich utworów niepokojąco przypomina mi "The Shape of my Heart" Stinga; jak sobie przypomnę - zedytuję).

Uogólniając - nie lubię żadnego "artysty", który pisze grafomańskie teksty (tudzież książki, wiersze), dokonuje "drobnych zapożyczeń" linii melodycznej, tekstu czy czegokolwiek, nastawia się głównie na sprzedaż (chociaż to jestem w stanie zrozumieć - jeść coś musi, a wielką część dochodu inkasuje wytwórnia) i traktuje lekceważąco swoich fanów.
howgh.
jeżeli czegoś nie rozumiesz, możesz rozumieć to jak chcesz.