•  

Autor Wątek: Ekranizacja hobbita  (Przeczytany 7099 razy)

Dżibril

• Gość
Odp: Ekranizacja hobbita
« Odpowiedź #90 dnia: 06 Sty 2014, 14:50:56 »
kto zauważył Jacksona ?

W sensie?

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #91 dnia: 06 Sty 2014, 16:33:41 »
Byłem w kinie i hm, w sumie to mi się nawet podobał. Był gorszy od pierwszej części, ale i tak nawet szpoko. Niektórzy strasznie się pienią, że film nie oddaje klimatu książki, że głupkowate sceny ( w rzece ) psuja film i w ogóle dno. Mi to jakoś zupełnie nie przeszkadzało i bawiłem się nawet dobrze, mimo że książkę czytałem 2 razy. Najgłupsza była chyba "przemiana Thorina", który w przeciągu 5 minut zdołał z 3 razy zmienić osobowość. W całym filmie najlepszy był smok (dopóki nie zaczął walczyć... Rozumiem, że nie mógł pozjadać wszystkich krasnoludów w 5 sekund, ale i tak zrobili z niego strasznego lamusa), scena gdy Bilbo budząc smoka "liczy" jak długi jest smok, a potem kuca taki zrezygnowany, Pierścień powoli wpływający na Bilba oraz głupia scena w rzecze, która była idiotyczna, ale przy tym zabawna i miała jakiś taki swój urok :P

Nico

• Gość
« Odpowiedź #92 dnia: 10 Sty 2014, 22:16:32 »
Widziałam dzisiaj gościa, który wyglądał jak Kili =D Podobny z twarzy, miał długie włosy i był naprawdę niziutki XD

EDIT: Znowu go widziałam  :D
« Ostatnia zmiana: 14 Sty 2014, 17:42:23 wysłana przez Ankh »

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #93 dnia: 20 Gru 2014, 15:20:52 »
Był już ktoś na ostatniej części?

U mnie na seansie sala umierała ze śmiechu xD Połączenie fantasy-MacGyvera z wątkami romantycznymi a'la Trudne Sprawy i dozą akrobatyki przeczącej wszelkim prawom fizyki... Peter Jackson, what have you done?! :P

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=V3hT3iFcsZg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=V3hT3iFcsZg</a>
« Ostatnia zmiana: 03 Sty 2015, 16:21:09 wysłana przez Patyczek »

Offline Biedronka

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #94 dnia: 05 Sty 2015, 17:54:15 »
Niedawno byłam na ostatniej części i... się wynudziłam. Chwilami przestawałam ogarniać co się dzieje na ekranie bo przysypiałam. Z drugiej strony film nie był też jakoś bardzo zły.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #95 dnia: 05 Sty 2015, 17:57:23 »
A ja napisałam na fejsie: mi się podobało i bawiłam się z kumpelą świetnie XD
Moim zdaniem najlepszy z trzech części. Tak, mimo tych absurdów.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #96 dnia: 05 Sty 2015, 18:26:30 »
Ja też uważam że hobbit był świetny i najlepsza część :D  nawet się popłakałam na końcu ;))
Being insane is part of my charm :)

Offline Till

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #97 dnia: 13 Sty 2015, 01:42:59 »
tez bylem ostatnio na trzeciej czesci :D i ogolnie rzecz biorac byl spoko :D do kilku rzeczy moznaby sie przyczepic jak zawsze... ale ogolnie solidnie zrobiony i jesli ktos nie szuka w tych filmach 100procentowego przeniesienia ksiazki na ekran to mozna sie pobawic, bo film jako taki zrobiony naprawde silidnie...
'nagość jest kochanką braku wyobraźni'