•  

Autor Wątek: Ulorin - zdjęcia  (Przeczytany 8439 razy)

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
Odp: Ulorin - zdjęcia
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Sty 2013, 01:09:39 »
To ja jestem chyba jakaś dziwna, bo mi się część jej aktów bardzo podoba (mimo że nie uważam, żeby miała idealne ciało, np. jej cycki mi się zupełnie nie podobają), przykładowo ten albo ten to moim zdaniem czyste mistrzostwo :) A nietypowe pozy też dają czasem świetny efekt, jak tutaj na przykład. I nie wiem, dlaczego jej ciało miałoby być "jakieś dziwne"?

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Sty 2013, 12:24:44 »
Ja też nie wiem, o co chodzi z jej "dziwnym" ciałem, moim zdaniem jest całkiem w porządku. Za to jest mi smutno, bo też mam i wystające żebra, i obojczyki...
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Sty 2013, 12:37:00 »
Ja tam bardzo lubię wystające obojczyki :D

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Sty 2013, 12:56:57 »
To ja jestem chyba jakaś dziwna, bo mi się część jej aktów bardzo podoba (mimo że nie uważam, żeby miała idealne ciało, np. jej cycki mi się zupełnie nie podobają), przykładowo ten albo ten to moim zdaniem czyste mistrzostwo :) A nietypowe pozy też dają czasem świetny efekt, jak tutaj na przykład. I nie wiem, dlaczego jej ciało miałoby być "jakieś dziwne"?

Też tak uważam, tylko te obrazki mi się nie ładują, ale nie pamiętam żadnego jej aktu, który wydałby mi się odrzucający czy "dziwny". Podoba mi się to, że nie ma idealnego ciała, ale co z tego skoro i tak jest piękne i nie boi się go pokazywać.

Ja też nie wiem, o co chodzi z jej "dziwnym" ciałem,
+1
moim zdaniem jest całkiem w porządku. Za to jest mi smutno, bo też mam i wystające żebra, i obojczyki...

Też mam wystające obojczyki, żebra akurat tylko kiedy się "wygnę" i wezmę głęboki wdech, ale np. kości biodrowe już tak. Jako osobie szczupłej (a jestem szczuplejsza od Ulorin) też zrobiło mi się smutno.
« Ostatnia zmiana: 07 Sty 2013, 13:00:47 wysłana przez Alice Liddell »
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Sty 2013, 13:11:58 »
kości biodrowe też mi sterczą :D I te na nadgarstkach i w ogóle.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Sty 2013, 13:15:58 »
U mnie tak samo ^^

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #36 dnia: 07 Sty 2013, 13:34:48 »
Też jestem szczupła ale mi żebra nie sterczą (na szczęście, bo mnie generalnie to przeraża, podobnie jak wklęsły mostek). Nie piszcie tak jakby szczupłość i wystające żebra były równoznaczne, bo mi się robi smutno ;)

A poza tym co wy się przejmujecie opiniami głupich ludzi z jakiegoś tam forum, nie czaję tego :P
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Shinobuu

• BlueBerry Muffin
  • **
    • http://www.facebook.com/cosplay.shinobuu
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Sty 2013, 13:59:29 »
Ankh do mostka mozna się przyzwyczaić. Ja chyba jednak wolę jej kostiumowe zdjęcia wydają mi się ciekawsze.

triple6

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Sty 2013, 14:01:53 »
A poza tym co wy się przejmujecie opiniami głupich ludzi z jakiegoś tam forum, nie czaję tego :P

to byłe um... niefajne.

mi wystają kości biodrowe troszkę. no i obojczyki. na nadgarstkach delikatnie kostki. delikatnie widać żebra i kręgosłup mocno wyłazi. niektóre z tych rzeczy mi się podobają i z miłą chcecią jeszcze bardziej bym je uwydatnił, ale ten kręgosłup... fe. nie podoba mi się to nawet u siebie. no ale każdy jest piękny na swój sposób, czyż nie? więc nie ma co lamentować że komuś się wystające kości nie podobają. :D

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Sty 2013, 14:07:16 »

to byłe um... niefajne.
Nie rozumiem czemu. Nikt tutaj nie komentował ani wyglądu Alice ani Kojota, wzięły do siebie opinię o Ulorin. Zupełnie niepotrzebnie, bo to, ze Ulorin się komuś tam nie podoba nie znaczy, że one tez się tej osobie nie spodobają. No i poza tym najważniejsze, żeby same były zadowolone ze swojego wyglądu a opinia innych ludzi jest drugorzędna :P

Swoją droga chyba Ulorin miała tylko taką fazę z tymi żebrami albo na serio zalezy tu od pozycji. Na tym wygląda bardzo "zdrowo" i rzekłabym wręcz, ze apetycznie xD

A i tak uważam, ze najlepiej wygląda jak jest taka "zwyczajna".
« Ostatnia zmiana: 07 Sty 2013, 14:18:02 wysłana przez Ankh »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline nyu

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #40 dnia: 07 Sty 2013, 14:31:15 »
wydaje mi się, że cały czas ma jeden i ten sam wyraz twarzy  o.O

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Sty 2013, 14:43:56 »
Mi się zaczyna wydawać, że jej żebra widać, bo ma taką budowę, tzn szeroką klatkę piersiową. A jednocześnie ma też sporą odległość między żebrami a biodrami i dzięki temu ma mega talię :) Patrząc już na jej pupę widać, że chudzielec z niej żaden xD

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Sty 2013, 21:50:47 »
Dalej nie podobają mi się jej żebra. Nie i koniec. :P
Ale ma fajną pupę za to XD

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Sty 2013, 21:55:48 »
A ja uważam, ze te bieliznowe zdj sa dowodem na to ile może dobrze dobrany stanik zmienić w figurze - od razu lepiej wygląda :3

Offline ciichosza

• Kindest Demon
  • Come it's nearly teatime.
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Sty 2013, 14:03:39 »
co jak co, ale talię ma śliczną *_*