•  

Autor Wątek: Ebooki/audiobooki  (Przeczytany 3020 razy)

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
Odp: Ebooki/audiobooki
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Lip 2013, 13:59:08 »
Potrzebuję rady od kogoś z paperwhitem :)

Dostaję na urodziny paperwhite'a i zastanawiam się, czy ekran bardzo mu się rysuje. Panicznie boję się zniszczyć coś tak drogiego, a nie wiem, czy da się zdobyć folię ochronną, która nie zepsułaby tych anty-odblaskowych właściwości ekranu. Czy sam pokrowiec już wystarcza?

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Lip 2013, 17:03:41 »
nie mam paperwhite'a, tylko zwykłego kindle'a, ale z pokrowcem ekran praktycznie się nie rysuje...z resztą nawet jeśli będziesz miała jakiś wypadek w tym stylu, to na gwarancji automatycznie przysyłają Ci nowego kindle'a i pokrywają koszt odesłania starego. amazon akurat z tym ma super podejście ^ ^

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Gru 2014, 09:16:36 »
A propos audiobookow.
Kolezanka podzielila sie ze mna audiobookiem Harry'ego Pottera po japonsku.
Mam tez wersje drukowana i o zgrozo odkrylam, ze ze sluchu rozumiem duzo lepiej, niz jak czytam.
To dziwne, bo japonski powinien byc duzo bardziej zrozumialy w wersji pisanej...kanji i w ogole...ale najwyrazniej nie jest.

Minusem jest to, ze jednak musze sie skupic na tym sluchaniu, tzn takie sluchanie w czasie robnienia czegos innego odpada.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett