•  

Autor Wątek: wysmuklenie talii - ćwiczenia  (Przeczytany 1747 razy)

Geraldine

• Gość
wysmuklenie talii - ćwiczenia
« dnia: 18 Gru 2012, 21:09:19 »
Znacie może jakieś sprawdzone! sposoby na wysmuklenie talli? Niestety branie tabletek nie wpływa dobrze na moją wagę i mam strasznie zachwiania, ale strasznie marzy mi się wrócić do 64 w pasie :/ (mam piękne sukienki, które czekają na ten moment). Niestety jak ćwiczę to tłuszczyk leci mi najszybciej z nóg i tyłka (oraz piersi), jak wiadomo pas jest najgorszy ^^ szukałam na necie, ale tam jest tyle tego, a może akurat ktoś tutaj zna jakieś sposoby? ;)

Nico di Angelo

• Gość
Odp: wysmuklenie talii - ćwiczenia
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Gru 2012, 21:27:58 »
Moja koleżanka z ładną talią twierdzi, że bardzo pomogło jej kręcenie hula-hop. Nie wiem czy faktycznie to tak działa, ale pewnie warto spróbować =D

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Gru 2012, 23:17:16 »
regularne chodzenie w gorsecie wysmukla talie:P
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline nyu

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Gru 2012, 00:37:49 »
Moja koleżanka z ładną talią twierdzi, że bardzo pomogło jej kręcenie hula-hop. Nie wiem czy faktycznie to tak działa, ale pewnie warto spróbować =D

oj działa i to jak, tylko trzeba mieć sportowe ciężkie hula hop, a nie jakieś z zabawkowego ;)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Gru 2012, 01:14:19 »
Hula hop to jeden z najlepszych sposobów. I tak jak mówi nyu, to musi być sportowe hula hop :P
Ogólnie wszystkie ćwiczenia na mięśnie skośne brzucha są dobre.

Jeśli chodzi o gorsety to nie jest to do końca zdrowe, trzeba by duuuużo ćwiczyć mięśnie brzucha i grzbietu żeby sobie pozwolić na częste chodzenie w nich.

Swoją drogą tak "na przyszłość", bo rozumiem powrót do talii, ale dla tych, którzy jej nie mieli nigdy a chcieliby mieć, niech wezmą pod uwagę to, że nie każdy ma budowę szkieletu pozwalającą na posiadanie takowej. Ja na przykład nigdy nic nie robiłam, mam bardzo wąskie żebra i sporą odległość między ostatnim żebrem a miednicą, stąd u mnie zaskakująco duże wcięcie w talii. U niektórych nie ma czegoś takiego i siłą czy nie, nigdy się nie osiągnie wcięcia. To takie warto wiedzieć, co by się ktoś bez sensu o talię nie katował :P
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Geraldine

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Gru 2012, 15:13:58 »
Nie wyobrażam sobie chodzić w gorsecie, chociaż znam taka osobę, która zakłada pod bluzki gorset, żeby wszystkich oszałamiać swoją talią ;) spróbuję hula hop, tylko... czy będę potrafiła kręcić? ;)

Offline nyu

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Gru 2012, 15:20:44 »
kręcenie wcale nie jest takie trudne i jeśli będziesz miała dobrze wyważone kółko dobrane do wzrostu to nauczysz się szybciej niż myślisz, proponuje popytać w jakimś sklepie sportowym ^^  nie polecam też tzw. kółek z wypustkami, robią one więcej szkody niż pożytku

Geraldine

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Gru 2012, 15:38:58 »
To chyba sama sobie sprawię prezent pod choinkę w postaci hula-hop :)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Lut 2014, 21:41:23 »
Odświeżę wątek :D Znalazłam super ćwiczenia na talię.

https://www.youtube.com/watch?v=-z1KQ9K9yBU
(mam nadzieję, że to jest jasne, że nie powinno się przy przysiadach uginać kolan pod kątem mniejszym niż 90 stopni)

https://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Lut 2014, 03:14:57 »
Ja mam takie ogólne zapytanie. Moja kondycja jest generalnie w słabym stanie, ale od jakiegoś czasu robie ćwiczenia różne. Z tym, że przez stan moich oczu nie mogę się przemęczać, więc zawsze robię ćwiczenia tylko do tego momentu, aż się tylko trochę zmacham, po czym robię dłuższą przerwę, tak ok. pół minuty, czasem minutę. To jest bardzo straszne? W sensie, czy jak tak robię, to ćwiczenia będą mi cokolwiek dawać?
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Lut 2014, 11:18:04 »
Będą dawać. Ja teraz przez 2 miesiące nie mogę robić nic od czego się spocę lub zacznę szybciej oddychać :D I robię tą playlistę:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLgsF-tGL9Hu8QswlnQSxguZP-5tiJ4wR2