•  

Autor Wątek: Emilie, Bloody Crumpets i fani [zdjęcia]  (Przeczytany 7425 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Emilie, Bloody Crumpets i fani [zdjęcia]
« dnia: 03 Gru 2012, 14:42:04 »
ostatnia trasa po Ameryce Południowej okazała się średnio udana ale jedno w niej mi się strasznie podobało: spotkania Emilie z fanami. Dlatego postanowiłam założyć ten temat: oczywiście nie tylko na zdjęcia z Ameryki Południowej ale ogólnie na zdjęcia EA z fanami - czy to z VIPów, czy to z miasta czy gdzieś indziej.

Zdjęcia z Crumetkami tez można tu wrzucać :)

Ok, to na poczatek kilka z Ameryki Południowej:

No i na końcu moje szczęście niezmierne (aczkolwiek wyglądam jak debil :P)

Zapomniałam już, jak strasznie wyszło to zdjęcie :P
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Odp: Emilie, Bloody Crumpets i fani [zdjęcia]
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Gru 2012, 15:54:44 »
Mnie właśnie naszła refleksja, że Emilie ostatnio wygląda i zachowuje się jak babcia o_o Jakby mentalnie się postarzała o 20 lat. Obwieszona świecidełkami, szalami i innymi takimi, mizerna i teatralna.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Gru 2012, 16:03:00 »
^ hahahah, coś w tym jest, na tych z lotniska zrobionych 'od góry' nawet wygląda, jakby miała siwe włosy. XD

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Gru 2012, 16:07:50 »
Jakby miała prawie białe, CUDOWNIE <3

Offline nyu

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Gru 2012, 00:42:36 »

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Gru 2012, 19:35:47 »
Jak patrzę na zdjęcia Emilie z fanami robi mi się jej strasznie żal o_o

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Gru 2012, 19:53:05 »
pourquoi?

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Gru 2012, 20:10:22 »
Ciężko powiedzieć, ogólnie wygląda beznadziejnie. Jak na nią patrzę i czytam jej niektóre to mam wrażenie, że wiecznie cierpi i czuje się w miarę bezpiecznie jedynie kiedy jest sama i zajmuje się szyciem strojów czy coś.

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Gru 2012, 11:49:30 »
ej, Alice, w sumie masz rację

jak porównałam zdjęcia z FLAG, Opheliac i Enchant, Ems ma coraz bardziej spięte mięśnie twarzy, jakby myslała "nie chcę siedzieć z tymi fanami, ale się uśmiechnę, to będą mieli zdjęcie i się odwalą."

może to taka moja mała psychoza ze szczerością, ale nie wygląda na szczerze uśmiechniętą...

btw, moje zdjęcie z Ems z marca, wchodzicie na własną odpowiedzialność, bo wyszłam tragicznie :P

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/468148_348066228564092_1994675224_o.jpg

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Gru 2012, 13:51:09 »
martaforte ale w czasie VIPa nie wydawała mi sie "nieszczerze uśmiechnięta"... przynajmniej ja nie odniosłam takiego wrażenia, nie wiem jak ty ;)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Gru 2012, 13:59:27 »
mi też się taka nie wydawała, ale byłam w stanie takiej euforii, że i tak bym pewnie nie zauważyła *.*
ale chodzi mi o same zdjęcia - po nich widać, czy ktoś chce, czy nie chce być fotografowany :P

EDIT: poza tym z doświadczenia wiem, że na żywo da się to rozpoznać tylko u kogoś, kogo się świetnie zna

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Gru 2012, 14:51:39 »
Wygląda jak znudzona albo naćpana/przemęczona. I jakby cały czas odgrywała tylko swoją rolę. Czy przypadkiem nie tylko to jej w życiu zostało?

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Gru 2012, 14:58:07 »
Z tego co wiem to wcale nie tylko: ma chłopaka i życie prywatne jak najbardziej, a że się z tym nie afiszuje to tym lepiej chyba :P w ogóle rany ile tu negatywności wieje aż mi smutno, ze założyłam ten temat, bo chciałam przeciwny efekt osiągnąć :( zwłaszcza, ze ja tego ZUPEŁNIE tak nie odbieram, wręcz przeciwnie: zawsze mi sie zdawało, że Emilka jest pozytywnie nastawiona do fanów i że lubi z nimi gadać i wcale nie jest znudzona ani tym bardziej naćpana.
« Ostatnia zmiana: 15 Gru 2012, 15:06:35 wysłana przez Ankh »
Terry Pratchett

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Gru 2012, 16:09:32 »
"Nie afiszuje się z tym" - właśnie to mi nie pasuje :P Afiszować się z dosłownie wszystkim, jeszcze nie wiadomo do końca ile jest prawdy w prawdzie, a takich normalnych rzeczy jak bycie w związku czy coś nie anonsować. No i normalnej pracy raczej nie ma :P

Nie chciałam żeby "wiało smutkiem", uważam, że z racji tego, że nikt z nas nie zna Emilki prywatnie, możemy snuć różne domysły na temat jej osoby, to jest po prostu jeden z nich - taka moja interpretacja tego co widzę :P Gadać lubi z pewnością, jak słucham jej wywiadów to buzia jej się nie zamyka (swoją drogą ciekawe czy to jeden z objawów - tzw. przymus mówienia) i zawsze zachowuje się pozytywnie, ale mimo wszystko teatralnie. Jej ruchy i pozy niemal wszędzie wydają mi się tylko elementem kreacji, którym jest już zmęczona (w końcu ma do tego prawo). Może nie zawsze jest, może czasami sama jest pozytywnie zaskoczona reakcją fanów na nią czy coś, ale wygląda mi wciąż na wiecznie niewyspaną (w sumie słyszałam, że cierpi na bezsenność), zmęczoną i ... starzejącą się już, jak mówiłam wcześniej :P Na niektórych zdjęciach wygląda na zagubioną osobę, która jest w danym miejscu bo musi, ćpa leki bo inaczej nie da rady wyjść z nory i słabo ogarnia. Przynajmniej ja to tak odbieram :P

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Gru 2012, 16:19:15 »
Alice, dzięki, lepiej bym tego nie ujęła :)