•  

Autor Wątek: Wasze ulubione podkłady, fluidy, tusze do rzęs i kredki do oczu ;D  (Przeczytany 9098 razy)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Jakie?
Ja używam np pudru z Astor, fluidu z Oriflame(Gold coś tam :P), tusz do rzęc mam rewelacyjny, jeszcze nigdy  tak znakomitego nie miałam, więc polecam: Gosh - wonder volume, i kredka tez bardzo dobra, oczywiscie czarna: Bourjois - contour clubbing waterprof ;)
Being insane is part of my charm :)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
Odp: Wasze ulubione podkłady, fluidy, tusze do rzęs i kredki do oczu ;D
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sty 2011, 18:04:16 »
A chłopcy wypowiedzą się w tym temacie? :p

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sty 2011, 12:52:48 »
ech, ja używam avonów, oriflame, manic panic i jakiś japońskich cudeniek, ale głównym u mnie wyznacznikiem jest nietestowanie na zwierzętach. Na co dzień nie maluję się wgl, poza brwiami ew. bo czasami wypada nie straszyć ludzi ich brakiem. Jeśli już mam dobry tydzień to czasem codziennie mam sztuczne rzęsy.
?? ?.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sty 2011, 13:03:09 »
A co uważasz o tej firmie Manic Panic? Bo sie zastanawialam nad nią kiedyś.

Jakie rzęsy doczepiasz? :)
W ogóle mojego chłopaka zainteresowały lustrzane soczewki a chyba Ty gdzies o nich pisałaś ;) Miałaś takie? Są dla krótkowidzów? :)

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sty 2011, 13:57:42 »
standardowo są bez mocy, lecz trochę poszukać, a się znajdzie z mocą(tylko niestety trochę drożej zapewne).Takich nie miałam w posiadaniu i zrobię sprostowanie, że akurat tę notkę o soczewkach robił kolega, współtwórca bloga. On się zastanawia nad zakupem, ale co będzie to się zobaczy.

Manic panic ma bardzo porządne wszystko, jestem z niego zadowolona.
i ten, rzęsy kupuję przeróżne, jakie tylko znajdę za groszową cenę na ebayu. Najlepsze chyba są produkcji koreańskiej, szczerze to chyba lepsze niż japońskie, chociaż jest trochę mniej wzorów i producentów. Fajne też są z taiwanu i singapuru.
?? ?.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sty 2011, 17:36:54 »
A że tak zapytam jaki masz naturalny kolor włosów? Jakies jasne czy raczej ciemne? Bo chyba Manic Panic robi tez farby takie cos wyraziste np czerwien? Chwyta to dobrze na ciemne czy raczej tzreba rozjasnaic mimo wszystko wszystko?

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sty 2011, 14:07:18 »
raczej rozjaśniać, bo nie chwyta na ciemnych zbyt intensywnie
?? ?.

Yavelynn

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lut 2011, 20:55:06 »
Tusz - Oriflame wonder lash, podkład - manhattan colour adapt (ale średnio mi odpowiada, znacie jakiś lepszy?), kredka - manhattan, eyeliner zazwyczaj wystarcza mi najtańszy za 5 zł;) (chociaż ostatnio kupiłam droższy w pisaku, ale jeszcze nie używałam)... a reszta tzn. cienie itd. nie mam jakiejś konkretnej jednej firmy, różnie.

Offline cho

• BlackBerry Muffin
  • **
  • nevermore!
    • HUH, NEW BLOG.
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Lut 2011, 21:20:04 »
hm. to ja się w sumie uzupełnię w informacje~~  takie m.in. są tutaj http://doperaven.blogspot.com/2011/02/makeup-tutorial-dolly-pink.html
?? ?.

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Lut 2011, 18:00:10 »
czy tylko ja się nie maluję na codzień? xDDD
Nie używam pudru, bo pryszcze mam tylko czasem, a cera poza tym ok. Cienie źle wypływają na szkła kontaktowe, a wadę mam byczą, więc wolę szkła, niż makijaż.
Eyeliner od czasu do czasu - manhattan. Tusz do rzęs też taki, albo rimmel. Cienie różne, szukam po kolorach, nie po markach ^^; I biały/bardzo jasny puder, ale to na jakieś konkretne wyjście.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Yavelynn

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Lut 2011, 18:18:55 »
Ja na co dzień też nie używam żadnego fluidu i ostatnio jestem tak leniwa, że wystarcza mi pomalowanie samych rzęs;p.

Offline Cathhhy

• Vegan Cookie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Wrz 2011, 10:53:16 »
Ooo, temat dla mnie :D
Bo ja się uwielbiam malować, mocno, wyraziście, czasem nawet do przesady. Mam strasznie dużo kosmetyków (taka praca...) przeróżnych marek, ale najbardziej lubię Benefit. Nie wyobrażam sobie życia bez podkładu Double Wear Estee Lauder. bo on jest taki meeeega kryjący i bez bardzo jasnego pudru.

Offline Lexus123

• Oat Biscuit
  • *
  • Życie jest malowane jak ołówkiem naszkicowane :D
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Paź 2011, 11:14:26 »
Tak chłopcy się wypowiedzą. Ja bardzo lubię dziewczyny z takim makijażem ja Emilie a nie lubię takiego makijażu u dziewczyn tona fluidu chyba wiecie o czym mówię.  :D :

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Paź 2011, 19:53:43 »
Może jakieś zdjęcia Cathhhy tego podkładu i jak wygląda na skórze? :) Ja właśnie szukam takiego bardzo dobrze kryjącego, na razie próbowałam w sumie jednego stay matte z rimmel ale średni jest ;/ przy brwiach robi takie dziwne coś jakbym nie wiem miała tam zółte włoski i w ogolę jak kupa wiec odstawilam zaraz po pierwszym razie xD za ile jest to twoje cudeńko? ;D

Offline Cathhhy

• Vegan Cookie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Paź 2011, 21:58:43 »
Chocoleech, Double Wear kosztuje teraz 165 zł, ale jest bardzo wydajny, trzeba go nakładać ostrożnie, bo jak się przesadzi, to się robi maska :) I on raczej do tłustej/mieszanej skóry, bo matuje też...Ostatnio próbowałam jeszcze podkład Smashboxa i wygląda jednak naturalniej, a kryje tak samo dobrze. Ale cenę ma z księżyca - 195 zł ::)
Ja się już raczej nie łudzę, że istnieje coś takiego jak dobrze kryjący podkład którego nie widać. Po żadnym się nie wygląda jak po Photoshopie (a klientki cały czas tego oczekują...). Jak się nie ma idealnej cery to niestety....