•  

Autor Wątek: Leggins And Tights  (Przeczytany 6719 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Odp: Leggins And Tights
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Lut 2013, 12:30:18 »
Strasznie nie lubię mody "rajstopy+krótkie spodnie". Nie wiem czemu ale zupełnie mi sie to nie podoba o.O

A co do "kontrowersyjnych" rajstop: myślę, że bym nałożyła. Mimo wszystko widać, ze to są rajstopy wiec w sumie nie wiem, czemu luzie AŻ TAK się patrzą. Są trochę prowokacyjne ale bez przesady ^^

Osobiście uwielbiam rajstopy w fajne wzorki albo kolorowe.

Np takie:

Albo "butterfly" z tego zdjęcia:
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Lut 2013, 12:42:29 »
Ankh ja tak jak Alice kocham krótkie spodenki z rajstopami :) ale zazwyczaj to zwykłe czarne albo bezowe. Jak dla mnie to spodenki z rajstopami to to samo co spódnica jakoś nie ma dla mnie różnicy ;D a nawet wygodniej bo jak np rajtki lubią opadać to spodenki je podtrzymują i nie ma problemu :D
Being insane is part of my charm :)

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Lut 2013, 13:17:16 »
Ja sobie na przykład nie wyobrażam noszenia spodenek bez rajstop, w życiu nie odsłoniłabym skóry moich nóg.

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Lut 2013, 13:40:28 »
Fajne są takie rajstopki imitujące pończochy, chociaż zdecydowanie wolę prawdziwe pończochy z wystającymi paskami *.* (wiem, jak to się kojarzy i to lubię :>). Ale pończochy są jednak dość niewygodne + teraz jest na nie o wiele za zimno, więc to fajne rozwiązanie.

Krótkie spodenki + fajne rajstopki to też fajna opcja, często tak chodzę, bo długich spodni nie mam, a nie będę chociaż z gołymi nogami w temperaturze -20 raczej XD

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Lut 2013, 14:58:47 »
Fajne są takie rajstopki imitujące pończochy, chociaż zdecydowanie wolę prawdziwe pończochy z wystającymi paskami *.*
Też wolę prawdziwe pończochy. Te rajstopy kojarzą mi się z "modnymi" gimnazjalistkami :P

Geraldine

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Lut 2013, 15:06:03 »
Ja wolę kiecki z rajstopami łączyć, ale spodenki też mam i czasami tak chodzę - zależy jakie się ubierze. Dla mnie tylko odpadają jeansowe, wg mnie z rajstopami źle wyglądają ;) ale takie materiałowe jak najbardziej :)

co do rajstop jak pończochy - gimnazjalistki może i noszę i co z tego?:) :D

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Lut 2013, 15:13:08 »
Dla mnie noszenie spodenek (zwłaszcza takich bardzo krótkich) do rajstop to taki modowy krzyk:

Mam nogi! O, tu są moje nogi patrz na nie! Patrz na moje nogi! No PATRZ NA MOJE NOGI!

A jak jeszcze do tego są długie buty albo ocieplacze, to już w ogóle kiepsko, bo mam wrazenie, ze te uda w rajstopach sie na mnie rzucają xD

Ale to moja opinia i tylko odnośnie stroju a nie intencji osób, które tak się noszą. :)

Nie wiem czemu ale same krótkie spodenki nie wywołują na mnie takiego wrażenia. Może dlatego, że raczej nosi się je w lato, gdzie odsłanianie wszystkiego jest naturalne ze względu na pogodę a w zimie, to mi zęby szczękają jak na takie połączenie patrzę xD

EDIT:

DO WANT
« Ostatnia zmiana: 02 Lut 2013, 15:19:23 wysłana przez Ankh »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Lut 2013, 15:42:38 »
a ja praktycznie całą zimę tak chodzę ;) kozaki wysokie czarne(troche przed kolano), czarne grube rajstopy lub ocieplane legginsy, do tego spodenki wszystkie mam właśnie takie dość krótkie, sztruksowe ciemnooliwkowe(jak moje oczy <3) albo skórzane czarne albo jeansowe jasne, albo spódnica lateksowa czarna lub jeansowa lub zwykla czarna ołówkowa:P do tego różnokolorowe sweterki moje kochane z lumpeksów + koszulki i albo moja kurtka brązowa z futerkiem w środku i na kołnierzyku albo płaszczyk czarny i one zawsze z dłuuuugim szalikiem. nóg nie mam idealnych a ubieram się tak bo mi się to zwyczajnie w świecie bardzo podoba i jest mi tak mega wygodnie, ciepło, miło i do tego czuje się jakaś taka dowartościowana xD  :) nigdy nie lubiłam długich spodni więc to dla mnie idealne wyjście i uważam ze nie wygląda to źle :) Ankh przecież spódnice też mogą tak krzyczeć, nie wiem skąd masz takie uprzedzenia że spódnica tak a spodenki nie, przecięz nogi z mini równie dobrze mogą wołać patrz na mnie, ale przeciez to nie zależy od samego zestawienia rajstopy + spodenki a zazwyczaj od całości ubrania, sylwetki, urody. Kiedyś też nie lubiłam spodenek i to bardzo, ale raz w sklepie w zasadzie przez mamę przymierzyłam jedne i... się zakochałam :) więc może po prostu sama nie trafiłas na jakieś fajne lub nie próbowałaś się przekonać :) w ogóle jak chodzi o sposób ubierania to zawsze staram się rozumieć że widać albo się to komuś bardzo podoba albo po prostu jeszcze nie odnalzł swojego stylu i jakoś nie wiem po co być takim na nie dla chociazby tych spodenek i rajstop, może po prostu jeszcze nie widziałaś takiego zestawienia które by ci się spodobało, no nie wiem sama, ale takie troche niezrozumiałe to dla mnie po prostu :)

Geraldine

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Lut 2013, 15:57:26 »
Choco - dobierasz spodenki pod kolor oczu? :D
ja zawsze bluzkami podkreślam:D i nie mogę sobie ciemnej oliwki wyobrazić, ale musi być fajny kolor :) ja zawsze chciałam mieć czarne oczy, a tu lipa XD

co do spodenek - ja też lubię, ale tylko materiałowe, jeansowe jakoś do mnie nie przemawiają, pasują mi na lato :) w sumie zależy też od stylizacji itd. Właśnie poluję na skórzane :D

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Lut 2013, 16:02:54 »
haha akurat tak wyszło że w stradivariusie wyhaczyłam takie śliczne na promocji pozimowej :D i akurat są idealne pod oczy ;D ja zawsze chciałam mieć niebieskie a tu lipa :P to jakie ty masz naturalne? i w ogóle ty jestes na tym swoim avatarze? zawsze mnie to zastanawiało :D

skórzane fajne mozna na allegro wyhaczać :) już mam 2 parę i idealne i do tego tanie :D bo w sieciówkach cieżko jakies ładne znaleźć ;/

Geraldine

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Lut 2013, 16:07:56 »
na zdjęciu w avku to aktorka Kaya Scodelsrio - grała w serialu Skins i podoba mi się jej wygląd :)
ja mam jasnozielone oczy ^^ niebieskie też mi się podobają, ale ogólnie uważam, że każdy kolor jest piękny. Mój chłopak ma fajne- raz zielone, raz niebieskie,a nawet szare ;)każdy mu co innego mówi zawsze :D

na allegro? poszukam, bo widziałam w New Yorkerze ale same L i XL zostały :/
i do tego te rajstopy :D

Offline Angelene

• Battered Rose
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Lut 2013, 17:23:34 »
Strasznie nie lubię mody "rajstopy+krótkie spodnie".

ja też nie lubię tej mody, ale tylko i wyłącznie mody. nienawidzę gdy wszyscy noszą to samo, teraz jest faza na rajstopy pod spodniami i zakolanówki, nie mogę już na to patrzeć, tak jak na grube laski w legginsach zamiast spodni - oczywiście nie zabraniam nikomu, ale STRASZNIE mi się to nie podoba. 

samo zestawienie rajstopy+krótkie spodnie jest ok, ubieram się tak latem, ewentualnie ciepłą wiosną/jesienią, zimą to wygląda imho śmiesznie :p dżinsowe spodenki + kabaretki + glany/trampki <3

+ nie mam nic przeciwko efektowi "patrz na moje nogi", mam lepsze nogi niż twarz :D

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Lut 2013, 18:32:03 »
Moje nogi krzyczą "PATRZCIE NA MNIE", to jeden z powodów dla których lubię je eksponowac i jest mi z tym dobrze, bo wiem, ze co jak co ale moje nogi nie maja sobie równych :D

Drugim powodem jest nierówny koloryt oraz wygoda, nienawidzę w lecie sie przyklejac nogami do wszystkiego, plus mam na ogół jakiegoś siniaka czy dwa, wiec to idealne wyjście :)
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Lut 2013, 18:56:39 »
Też lubię pokazywać swoje nogi ale pokazywanie to dla mnie nie to samo co nogi krzyczące "patrzcie na mnie" xD

Plus, ktoś pytał jaka jest różnica miedzy krótkimi spodniami a krótkimi spódniczkami: dla mnie jak dziewczyna ma krótką spódniczkę, to najpierw widzę spódniczek a potem nogi (czasem widze tez to co pod spódniczką co nie jest zawsze fajne ale whatever :P). Jak dziewczyna ma krótkie spodnie, to dla mnie one jakby się "rozmywają", tak, ze przede wszystkim widzę nogi. Nie wiem jak to ująć ale jakoś mi to nie pasuje. :<
Terry Pratchett

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Lut 2013, 19:17:07 »
Ja nie lubię pokazywać swoich nóg, ale i tak paradoksalnie do tego co o nich myślę, bardzo często je odsłaniam...