•  

Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 2654 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Maj 2015, 18:38:22 »
Kolejnosc krrcenia, zdecydowanie.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Maj 2015, 19:39:28 »
Zaczynasz od Nowej Nadzieii, czyli części IV i lecisz dalej - V (Imperium Kontratakuje), VI (Powrót Jedi).

Dopiero potem oglądasz słabą nową trylogię, czyli części I, II i III = Mroczne Widmo, Atak Klonów i Zemsta Sithów. Ale jak nie obejrzysz, to nawet hardkorowi fani raczej cię nie zabiją, bo słabe są te części.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Savathus

• Pink & Covered in Glitter
  • Battered Rose
  • Sheriff of Emo Town
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Maj 2015, 20:08:56 »
Okej, to ja się już nie odzywam, nie wyobrażam sobie oglądania tego inaczej niż chronologicznie (wg fabuły) xD

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Maj 2015, 21:20:59 »
^Niee, Savathus, czemu to napisałaś, teraz nie wiem co robić xd Moim pierwszym pomysłem było właśnie oglądanie chronologicznie, ale zaczęłam się zastanawiać po tym, jak przeczytałam w necie, że nowsze części są słabsze. Ale może faktycznie zacząć od IV, bo boję się że za szybko się zniechęcę :P Dzięki za rady ^^

Offline Savathus

• Battered Rose
  • Sheriff of Emo Town
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Maj 2015, 21:40:01 »
W ogóle jestem zwolennikiem metody gdzie najpierw coś oglądam i wyrabiam sobie opinię a potem czytam opinie innych :d

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Maj 2015, 22:21:58 »
Oglądanie starej trylogii --> nowej trylogii to metoda sprzed lat, jak się na tych filmach wychowywało i one wychodziły jeszcze. Oglądałam starą trylogię jeszcze zanim wyszło mroczne widmo (borze, miałam z 6 lat jeszcze) i ta kolejność mi pozostała.

Moja przyjaciółka, która niedawno zaczynała, bo też nie widziała wcześniej, też leciała kolejnością stara-->nowa trylogia i uważa to za świetny pomysł, bo też widać ten przeskok i różnicę w robieniu filmów. No i fakt, że nowe są beznadziejne i zniechęcają.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Maj 2015, 22:41:18 »
Uświadomiliście mi, że nie pamiętam w jaki sposób oglądałam Gwiezdne Wojny XD Nie mogę sobie przypomnieć czy to było wg chronologii akcji czy chronologii kręcenia. Wydaje mi się, że chronologia kręcenia, przynajmniej gdybym miała obejrzeć jeszcze raz to bym tak zrobiła : D

/okej, już wiem. Ja oglądałam jednak według fabuły ^ ^
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2015, 23:06:24 wysłana przez Serafina »

Offline rainbow

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Maj 2015, 22:50:34 »
Oglądanie starej trylogii --> nowej trylogii to metoda sprzed lat, jak się na tych filmach wychowywało i one wychodziły jeszcze. Oglądałam starą trylogię jeszcze zanim wyszło mroczne widmo (borze, miałam z 6 lat jeszcze) i ta kolejność mi pozostała.

Tak samo, nie wyobrażam sobie w sumie przez to oglądania chronologicznie według fabuły, bo dla mnie to już jest jakaś taka oczywistość, że 4-6 są "pierwsze". W sumie to chyba te style oglądania różnią się właśnie od tego, czy oglądało się jako dzieciak, czy zaczęło później, ale fakt, że zaczynając od tych nowych tak naprawdę chyba łatwiej się zniechęcić do całej serii i nie dojść do starszych, bo mimo "bardziej nowoczesnego" sposobu kręcenia to jednak nie są to najlepsze filmy :<

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Cze 2015, 21:33:47 »
Udało mi się za to zabrać dopiero po sesji. Nie spieszyło mi się też z tego względu, że nie sądziłam że może mi się to spodobać. So. Wrong. :D Jestem na razie po epizodach IV-VI, ale chcę więcej, bo owszem, są głupie i absurdalne momenty, i tak, jest wkurzający 3PO, ale bawiłam się świetnie :D Więc od jutra lecę z nowszymi częściami.

+ zobaczenie tych wszystkich gifów i memów w oryginale - bezcenne :D

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Cze 2015, 01:12:20 »
wkurzający 3PO

You know nothing... :D

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Cze 2015, 23:46:46 »
Już niestety wiem xd Najpierw myślałam, że nie mogli wymyślić bardziej irytującego bohatera niż 3PO. Potem pojawił się Jar Jar i miałam nadzieję, że gorzej już nie będzie. Ale nie wiem czy młody Anakin go nie przebił. Ten trochę starszy jest denerwujący, ale ten bardzo młody to już w ogóle. Może nie tyle Anakin co aktor, który go grał. No co za mały buc xd

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Cze 2015, 12:30:53 »
ani 3Po ani Anakin mnie nie wkurzają... a na "starszego" Anakina miałam mega dziecięcy crush :3

https://ketsuekigatabii.wordpress.com/2015/06/28/tokio-26062015-is-this-a-real-life-is-this-just-fantasy/ m.in. o wystawie Gwiezdnych Wojen w Tokio

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wCc2v7izk8w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wCc2v7izk8w</a>

drugi trailer Epizodu 7... JARAM SIĘ.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Cze 2015, 16:18:41 »
Oh no. Koniec i teraz trzeba czekać do grudnia :<

No ja mam hejt na Anakina z I i II epizodu, ale w trzecim jest naprawdę dobry. I kolejny mem odhaczony :D

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Paź 2015, 17:58:23 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sGbxmsDFVnE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sGbxmsDFVnE</a>

O MOJ BOZE
Terry Pratchett

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Gru 2015, 23:17:03 »
DUDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES

https://lightsaber.withgoogle.com/experience

OBCZAJCIE TO