•  

Autor Wątek: Lana Del Rey  (Przeczytany 9920 razy)

Offline moraki

• Tea Spoon
  • *
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #90 dnia: 19 Cze 2017, 08:25:49 »
Ma taki unikalny głos i ma w sobie coś zmysłowego, zawsze lubię jej posłuchać :)

Offline SatuOpheliac

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #91 dnia: 19 Cze 2017, 09:33:30 »
Dokładnie Moraki :D! Głos ma naprawdę unikalny i zmysłowy. Podoba mi się także  w jej twórczości to, że niektóre jej piosenki są takie nostalgiczne trochę :) Nie mogę się doczekać premiery Lust For Life ^^

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #92 dnia: 19 Cze 2017, 11:43:24 »
Nie mam pojęcia dlaczego, ale jakoś nigdy nie mogłem się do niej przekonać i na dziś nie mogę sobie przypomnieć żadnego jej utworu.  :-X
Chyba czas ponownie dać jej szansę.
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce

Offline SatuOpheliac

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #93 dnia: 20 Cze 2017, 17:58:40 »
Nie mam pojęcia dlaczego, ale jakoś nigdy nie mogłem się do niej przekonać i na dziś nie mogę sobie przypomnieć żadnego jej utworu.  :-X
Chyba czas ponownie dać jej szansę.
Polecam bardzo Young & Beautiful i Video Games ^^ Może sprawią, że się przekonasz do jej twórczości :)
https://www.youtube.com/watch?v=o_1aF54DO60&list=PLt3WBh3heAPtkZRvTnU-fWnwIFcGS92rv
https://www.youtube.com/watch?v=cE6wxDqdOV0&index=5&list=PLt3WBh3heAPtkZRvTnU-fWnwIFcGS92rv

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #94 dnia: 23 Cze 2017, 23:32:21 »
Co sądzicie o singlach promujących jej najnowsze wydawnictwo - Lust For Life :)?
Z jednej strony - fajnie, że wreszcie śpiewa o czymś pozytywniejszym niż "och jakie to pękne, że mój facet mnie bije", z drugiej - każda jej piosenka teraz brzmi tak samo ;_; ale jestem ciekawa współpracy ze Stevie Nicks
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett