•  

Autor Wątek: Zara <3  (Przeczytany 2167 razy)

Offline zia

• RaspBerry Muffin
  • **
Odp: Zara <3
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrz 2012, 07:02:17 »
Rzeczy w takim designem nie kupilbym nawet za pare zł, zreszta tyle kosztuja identycznie a czesto nawet lepiej wygladajace, lezace po bazarach.
Fight With Blood
Fight With Steel
Die With Honor
Never Yield

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Wrz 2012, 10:29:24 »
Ja często wpadam do zary, własnie po takie rzeczy jak pokazales z działu dla kobiet. Ale nie uważam jej bynajmniej za "genialna sieciowke", ponieważ ich fajnosc ogranicza się dla mnie do ciekawie wyglądających rzeczy, natomiast ich wygląd to niemal jedyna zaleta. Muszę się naszukac troche żeby znaleźć jakaś perełke, która będzie i ładna i nie wydziwiona i z dobrego materiału i dobrze zszyta i dobrze skrojona i jeszcze w moim rozmiarze. Cieżko coś takiego gdziekolwiek znaleźć, a jak już znajdę to kosztuje to moje 4-miesięczne kieszonkowe.
Buty kupiłam tam raz - czarne klasyczne szpilki. Jestem zadowolona. Na ogół maja mój rozmiar buta -> +10 do respektu. Tylko szkoda, ze nie maja tam normalnych butów albo chociaż na normalnym obcasie. Denerwuje mnie to, ze teraz większość butów (stopniowo to się zmienia i jest coraz wiecej normalnych) to buty dla osób ze wzrostem 150cm, nie dosc ze szpilka to jeszcze na platformie. Ładne ładnym ale nie wyobrażam sobie latania w tym na co dzień.
Kupowałam t-shirty z krótkim rekawem - najchętniej bym ich użyła do mycia podłóg. Tandeta.
Jedyne z czego jestem zadowolona to proste bawelniane obcisle golfy w stonowanych kolorach. Uwielbiam je. Ale i tak mogłyby np być dłuższe i lepiej skrojona na kobieca sylwetkę, bo opinaja mi się zawsze na biuscie i w biodrach a w okolicach brzucha wiszą i powiewaja.

Btw to drugie zdjęcie z działu dla kobiet tak mi przypadło do gustu, ze chyba znowu będę się czaic na promocje :p
« Ostatnia zmiana: 14 Wrz 2012, 10:37:24 wysłana przez Alice Liddell »
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline nyu

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Wrz 2012, 13:20:17 »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Wrz 2012, 15:24:09 »
ich wygląd to niemal jedyna zaleta. Muszę się naszukac troche żeby znaleźć jakaś perełke, która będzie i ładna i nie wydziwiona i z dobrego materiału i dobrze zszyta i dobrze skrojona i jeszcze w moim rozmiarze. Cieżko coś takiego gdziekolwiek znaleźć, a jak już znajdę to kosztuje to moje 4-miesięczne kieszonkowe.
Exactly. To już moja mama szyje czasem rzeczy podobne do tych, tylko wo wiele ładniejsze i trwalsze.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Athoualia

• Opheliac In Me
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Wrz 2012, 15:34:48 »
Wolę szmateksy :p
Albo sama coś kiedyś uszyję, bo mi żal kasy na ciuchy wydawać ;)
Wake up... TIME TO DIE!

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Wrz 2012, 16:13:36 »
Nie lubię takich swetrów u facetów.

Denerwuje mnie to, ze teraz większość butów (stopniowo to się zmienia i jest coraz wiecej normalnych) to buty dla osób ze wzrostem 150cm, nie dosc ze szpilka to jeszcze na platformie. Ładne ładnym ale nie wyobrażam sobie latania w tym na co dzień.
+1. Lubię buty na obcasie i mam 4 pary szpilek (polecam w tym względzie New Looka <3), ale wszystkie mają 12-15 cm, przy moim wzroście wyglądam w nich jak na szczudłach.

A jeśli chodzi o Zarę, to czasami mają tam faktycznie fajne rzeczy (chociaż nie zauważyłam, żeby były jakieś och-ach-rewelacyjne), ale cenowo mało zachęcające, niestety.

Nico di Angelo

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Wrz 2012, 16:26:58 »
Ja zary nie lubię, bo:
 - strasznie drogo
 - nie podobają mi się ciuchy, oczywiście zawsze coś ładnego można wypatrzeć, ale ogólnie to nie odpowiada mi ten styl
 - jak czasem wejdę do zary i zobaczę ubranka dla dzieci to dostaję takiego ataku śmiechu, że trzeba mnie dosłownie wynosić ze sklepu bo sama nie jestem w stanie się na nogach utrzymać ^^"

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Wrz 2012, 18:26:16 »
Podobają mi się od nich eleganckie rzeczy, kupiłem tam szarą marynarkę i białą koszule. Ale rzeczy bardziej 'codziennych' to kompletnie nie mój styl.

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Wrz 2012, 19:16:56 »
Problem z Zarą jest taki, że jakościowo stoi na poziomie innych sklepów Inditexu, a jest najdroższym z nich. ;) Owszem, ma też najciekawsze ciuchy, ale po mocno wygórowanych cenach jak dla mnie. Jak się już tyle płaci, to chciałoby się za coś więcej niż sam wygląd.

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Wrz 2012, 20:34:29 »
mi się podobają ciuchy z Zary z kroju ale jakość tkanin jest straszna. takie szmaty że szok. kupiłam raz bluzkę w której dosłownie poszły oczka.
No i ceny za taką jakość? żart chyba.
dla dzieci też mają fajne ubrania ale 149zł za spodnie w których moje dziecko pochodzi 2-3 miesiące?-NIe
t-shirty maja fajne dla dzieciaków ale wtedy czekam na wyprzedaż bo chyba mało rodziców ubiera dzieci w koszulki Kiss czy Metalliki XD
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Wrz 2012, 17:27:10 »
Zara się zdecydowanie za wysoko ceni jak na jakość i fakt, ze to zwykła sieciówka.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Wrz 2012, 18:11:04 »
Nie znoszę zary. Za drogo, okropna jakość, i prawie nigdy nic mi sie nie podoba.

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Lis 2012, 15:36:00 »
Ja mam bodajże jeden sweter z Zary od 1,5 roku. Nie był zbyt drogi i dobrze się trzyma, co nie zmienia faktu że (jeśli już idę na zakupy) raczej tam nie zaglądam, przerażają mnie ceny, szczególnie, że zazwyczaj ubrania funduje mi mama. [ tzn. takie must havy, typu spodnie, koszulki, w czymś muszę chodzić. To co nie jest mi bardzo potrzebne kupuję z własnego kieszonkowego]

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Lis 2012, 16:34:49 »
Wchodzę, oglądam. Eleganckie rzeczy są całkiem przyzwoite, czasem również coś z młodzieżówki, ale fakt, ceny zanadto wygórowane. 
Mam spódnicę i koszulkę, obydwa ciuchy po przecenie, no i to właściwie tyle.