•  

Autor Wątek: Gry (bez pradu)  (Przeczytany 2623 razy)

Offline Athoualia

• Opheliac In Me
Odp: Gry (bez pradu)
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Wrz 2012, 11:41:26 »
Magia i Miecz, anybody? :<
No to chyba Talisman, prawda? :D
Wake up... TIME TO DIE!

Offline zia

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Wrz 2012, 15:54:19 »
Talisman to taka podrobka MiMa.
Fight With Blood
Fight With Steel
Die With Honor
Never Yield

Offline Athoualia

• Opheliac In Me
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Wrz 2012, 18:53:39 »
aha :o
No to grałam w MiM :D
Wake up... TIME TO DIE!

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Wrz 2012, 22:53:18 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Magia_i_Miecz_%28gra%29

Żadna podróbka ;P Oficjalna nazwa angielska to Talisman. W polskiej edycji dopiero w 4 wydaniu pojawiło się słowo "Talisman" w tytule.

Offline IbnIblis

• (Not) A Faerie
  • Zuo
    • Moj profil na fb.
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Wrz 2012, 12:33:51 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Magia_i_Miecz_%28gra%29

Żadna podróbka ;P Oficjalna nazwa angielska to Talisman. W polskiej edycji dopiero w 4 wydaniu pojawiło się słowo "Talisman" w tytule.

a ja mam te stara podstawke z lat 90tych ktora az sie prosi zeby w nia zagrac ;pp
Czlowiek czlowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Wrz 2012, 15:26:55 »
Ja się Talizmanu boję >: Milliard godzin to chyba nie dla mnie.. Chociaż z drugiej strony kocham Horror w Arkham i Battlestar Galactica (+dodatki <3). Lubię też Cyklady, Cywilizacje, Ankh Morpork, Small World (tak, wiem, to nie jest d o b r a gra, ale sprawia mi fun :D) itd... Gram w planszówki całkiem sporo.

Z RPGów grałam w Warhammera, Anime i Świat Mroku (Geist, Wampir, jako ludzie i Changeling). I jeszcze grałam w jakieś śmieszne średniowiecze, ale to bez konkretnego systemu/trochę świat mroku.

Oraz... JUNGLE SPEED. Oczywiście z walką o totem... Moje mięśnie są w jakieś fazie recesywnej, bo na wuefie nie ćwiczę od podstawówki, ale i tak się jaram, jak chłopaki podnoszą mnie na totemie :D
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Lionel

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Wrz 2012, 12:37:37 »
Magia i Miecz to moje dzieciństwo :D. A niech ktoś mi przypomni nazwę podobnej gry planszowej, tylko chyba w tytule miała labirynt i imię jakiegoś gościa. Nie mogę sobie przypomnieć.

Offline zia

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Paź 2012, 13:55:33 »
A ja ostatni weekend spedzalem tak :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wKe3aVo-6qM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wKe3aVo-6qM</a>

http://www.fotokk.pl/stalker-zona-czyli-gry-dorosle
Fight With Blood
Fight With Steel
Die With Honor
Never Yield

Offline Athoualia

• Opheliac In Me
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Paź 2012, 15:10:31 »
No, wreszcie się pochwaliłeś, ale nie chce mi się Ciebie szukać XD
Wake up... TIME TO DIE!

Offline zia

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Paź 2012, 08:15:51 »
Nie widac mnie w tym materiale filmowym ;)
Fight With Blood
Fight With Steel
Die With Honor
Never Yield

Offline IbnIblis

• (Not) A Faerie
  • Zuo
    • Moj profil na fb.
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Paź 2012, 13:08:43 »
Ja się Talizmanu boję >: Milliard godzin to chyba nie dla mnie.. Chociaż z drugiej strony kocham Horror w Arkham i Battlestar Galactica (+dodatki <3). Lubię też Cyklady, Cywilizacje, Ankh Morpork, Small World (tak, wiem, to nie jest d o b r a gra, ale sprawia mi fun :D) itd... Gram w planszówki całkiem sporo.

Z RPGów grałam w Warhammera, Anime i Świat Mroku (Geist, Wampir, jako ludzie i Changeling). I jeszcze grałam w jakieś śmieszne średniowiecze, ale to bez konkretnego systemu/trochę świat mroku.

Oraz... JUNGLE SPEED. Oczywiście z walką o totem... Moje mięśnie są w jakieś fazie recesywnej, bo na wuefie nie ćwiczę od podstawówki, ale i tak się jaram, jak chłopaki podnoszą mnie na totemie :D

eee... magie i miecz mozna dosc szybko skonczyc ;) W BSG bym wreszcie zagral bo kocham serial :) A Small World... it's a world of (s)laughter after all ;) nawet sie zastanawialem czy by nie zaproponowac na spotkaniu, ale jednak troche bardziej skomplikowane zasady ma... To z tym totemem nawet nam w paradoxie na ostatnim spotkaniu proponowali, ale w koncu gralismy w scrabble ;)

WoD <3
Czlowiek czlowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Gru 2014, 13:26:00 »
Nie gram za dużo w planszówki/gry karciane i może dlatego wydaje mi się, że odkryłam najlepszą grę świata ;p Grałam wczoraj u koleżanki w Dixit i jaram się tą grą bardzo. Polecam na imprezy, bo szybko się ogarnia a zabawa najlepsza. Trzeba rozważyć dokupienie dodatkowych kart, ale niestety każdy pakiet to ok. 60-70PLN, a ja chcę wszystkie :c