•  

Autor Wątek: The Asylum For Wayward Victorian Girls  (Przeczytany 13856 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Odp: The Asylum For Wayward Victorian Girls
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Lis 2011, 11:18:02 »
Cóż...po przeczytaniu mogę powiedzieć jedno: na pewno nie wyrzuciłam tych pieniędzy w błoto :3 Chociaż muszę przyznać, że nie wszystkie części książki podobały mi się tak samo. Paradoksalnie najmniej polubiłam część, dla której zakupiłam książkę, czyli opisujące przeżycia Emilki w szpitalu "Hospital Entry".
Jak tylko znajdę nieco więcej czasu, napiszę jakąś porządną recenzję ^^
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Lis 2011, 15:11:22 »
Już przeczytałaś? :o
Mój egzemplarz nadal czeka na jakiś dłuższy okres czasu wolny od obowiązków :/

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Lis 2011, 15:14:43 »
(tak naprawdę to przeczytałam w tydzień ale nie chciałam nic pisać dopóki wszyscy nie dostaną swoich książek...)
Mam parcie na czytanie nawet mimo nawału obowiązków :P
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Remedy

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Lis 2011, 18:28:19 »
Ja z kolei miałam mieszane uczucia co do części wydarzeń z tytułowego Asylum. Część o szpitalu faktycznie wypadła na tym tle stosunkowo blado, mnie jednak zadowoliła. Za to, bardzo przypadła mi do gustu końcówka.

Przeczytałam w przeciągu jakichś dwóch tygodni, na swoje usprawiedliwienie mam, że czytałam równolegle na pewno jedną, a może i dwie książki :)
poprzedni nick: BatBite

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Sty 2012, 23:34:00 »
Ja jestem całkowicie zakochana w tej książce, najukochańsza ever, biblia i przewodnik z poradnikiem życiowym razem wzięte.
Jedyne części, które mi się nie podobały to Drug i Cutting Diaries. Nooo i może miejscami Hospital Entries. A tak to bez zarzutów, arcydzieło niekwestionowane ?

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Sty 2012, 12:41:55 »
kejtuch, czemu Ci się dzienniki nie podobały? Ja się przy Cutting Diary autentycznie poryczałam...
Terry Pratchett

Offline Lena

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Sty 2012, 18:27:17 »
Hej! :)
Mam pytanie odnośnie książki. Z tego co widziałam, koszt przesyłki do Polski jest w niebotycznej cenie 55 dolarów! To prawie tyle co kosztuje książka...(czemu aż tyle???)
Chciałyśmy zamówić te książkę razem z koleżanką. Koszt przesyłki przy 2 czy 3 książkach jest praktycznie taki sam, a zawsze podzielony na kilka osób wychodzi tańszy. I tu moje pytanie:
Czy chciałby ktoś teraz też zamawiać książkę Emilie? we trzy osoby koszt przesyłki wyniósłby 56,50:3=niecałe 19 dolarów.
Wiem, że to co proponuje może wzbudzić czyjąś nieufność, ale myślę, że można się dogadać, nawet przy "ograniczonym zaufaniu" i złożyć zamówienie w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. :) Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to proszę o wiadomość...

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Sty 2012, 19:35:35 »
Lena, po pierwsze: spróbuj w tym temacie: http://emilieautumn.1sl.pl/index.php?topic=248 Kilka osób podobnie kombinuje (w ogóle to już na naszym forum jedno takie wspólne zamówienie poszło, macie szansę na drugie ;))
Poza tym nie chcę Cię martwić, ale jeśli Emilka wciąż używa UPSP to cena wraz ze wzrostem wagi przesyłki będzie się znacząco różnić. I tak "na głowę" wyjdzie mniej, niż jakby się zamawiało jedną, ale musisz się z tym liczyć.
Np. w przypadku pierwszego zamówienia brały udział 4 osoby. I o ile opłata za 1 książkę wynosiła 47$, to za 4 już 112$ (na głowę 28$)

A poza tym to witam na forum i zachęcam do przedstawienia się oraz aktywności w naszym małym Asylum ^^
« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2012, 19:37:35 wysłana przez Ankh »
Terry Pratchett

Offline Lena

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Sty 2012, 20:33:08 »
No właśnie kombinuję z tym shippingiem (najtańszą opcją) i nie wychodzi tak źle przy większej ilości książek. ;)

Już napisałam w podanym przez Ciebie temacie i oczywiście, zajrzę też do kącika zapoznawczego ;)

Offline Ellebrienne

• BlueBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Lut 2012, 17:54:28 »
A wiecie moze, czy bedzie mozliwosc kupienia tej ksiazki na koncercie w marcu?

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Lut 2012, 18:15:39 »
A wiecie moze, czy bedzie mozliwosc kupienia tej ksiazki na koncercie w marcu?

Och, podłączam się pod to pytanie, ponieważ również poluję na tę książkę C:
Ale dodam jeszcze: ILE ONA MOŻE KOSZTOWAĆ W TAKIM RAZIE PO POLSKIEMU?

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Lut 2012, 22:50:50 »
Pewnie będzie, ale... z tego co pamiętam to dwa lata temu kosztowała chyba 180 zł. Drogi skarbek niestety ;p

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Lut 2012, 15:15:23 »
Aj waj, i tak taniej niż przez internet!
Postaram się wybulić na nią oraz na jakąś koszulkę... bez koszulki się nie ruszę *o*

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Lut 2012, 23:35:52 »
oo tak, koszulka. Liczyłam też na płytki ale Ems rozwiała moje nadzieje :<

Agares

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Mar 2012, 17:58:50 »
Nie odsprzedaje ktoś z was może tej książki? :)