•  

Autor Wątek: The Asylum For Wayward Victorian Girls  (Przeczytany 13555 razy)

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
Odp: The Asylum For Wayward Victorian Girls
« Odpowiedź #135 dnia: 02 Sie 2015, 21:16:59 »
Lol o.O Brawo dla Ani Ryżowej.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #136 dnia: 03 Sie 2015, 06:35:26 »
Plot twist: a co jesli to Emilka nakręciła ta drame licząc wlasnie na darmowa reklamę i odgrzanie tego kotleta?
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #137 dnia: 03 Sie 2015, 19:39:22 »
Zakładając falszywe konta i obrażając własną książkę? Ciekawa teoria,ale raczej wątpię.
Dogrzebałam się do kopii tych ngatywnych recenzji i ewidentnie napsali je exfani.

są jakieś plusy z trolli :D
???
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #138 dnia: 03 Sie 2015, 20:06:25 »
No, jej twórczość może stać się bardziej rozpoznawalna dzięki temu postowi Ann Rice, która, bądź co bądź, jest bardziej znana od EA.

Ale wątpię, żeby to Emilie sama wypisywała takie rzeczy, już bez przesady.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #139 dnia: 03 Sie 2015, 20:59:33 »
Ten drugi jest faktycznie chamski i niekonstruktywny, ale ten pierwszy nie zawiera żadnych wulgaryzmów ani nic (może oprócz "fucking paper cuts"), więc, szczerze powiedziawszy, to nie jest jakoś strasznie okropne. (edit: oprócz tego, że w ogóle część z tych rzeczy nie dotyczy książki, tylko osoby Emilie, co jest niefajne).

Przejrzałam te recenzje na goodreads. Spodziewałam się fali bezzasadnego hejtu, dziesiątek komentarzy, czy coś takiego. Znalazłam raptem 21 ocen na jedną gwiazdkę (z całego okresu recenzowania, czyli kilku lat), a wsród nich tylko pojedyncze mocne hejty. Redaktorzy serwisu zdążyli je wykasować? Bo jeśli nie, to trochę nie rozumiem nazywania tego "atakiem".
« Ostatnia zmiana: 03 Sie 2015, 21:48:42 wysłana przez Patyczek »

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #140 dnia: 03 Sie 2015, 21:09:59 »
Jak dla mnie w obu tych hejtach załączonych przez Ankh dużo bardziej obraźliwe niż wulgaryzmy jest założenie pt "skoro jest ofiarą przemocy seksualnej to jak może się rozbierać? kłamie!!!" :o Jestem strasznie wyczulona na takie teksty, po pierwsze w ogóle mówienie komuś, co ma pokazywać a co nie, a po drugie zakładanie, że każdy radzi sobie z traumą w taki sam sposób, i jeśli robi to w inny to na pewno kłamie :o

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #141 dnia: 03 Sie 2015, 22:15:27 »
Poza tym, że this^ (to co napisała rainbow) to dla mnie to nie jest hejt, ale moze dlatego, ze pokrywa sie to w zupełności z moja opinia nt EA :P
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #142 dnia: 03 Sie 2015, 23:52:47 »
@rainbow - true, ale dla mnie wciąż to nie jest jakiś kosmohejt, spodziewałam się bardziej "omg dis stupid b!tch should kill herself" w jakiejś zatrważającej ilości, a to raczej pokazuje wąskie umysły recenzentów :) Ankh, byłaś na tej stronie wcześniej, coś z niej poznikało? Pokasowali hejty?

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #143 dnia: 04 Sie 2015, 04:11:44 »
Pokasowali. Te dwa screeny wzielam z bloga "stop goodreads bullies", podobno bylo tego duzo duzo wiecej ale znalazlam tylko niedzialajace linki.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett