•  

Autor Wątek: Musical "The Asylum..."  (Przeczytany 3404 razy)

Offline Lionel

• BlackBerry Muffin
  • **
Odp: Musical "The Asylum..."
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Sie 2012, 02:05:32 »
Ale teledysk jest o wiele prostszy do zrealizowania. No i będzie o wiele bardziej....ogólnodostępny.

Z tym masz rację... musical jest tak jakby bardziej elitarny[?] niż klip. No i nieco mniej trwały, jeśli nie wyjdzie na DVD, co coraz rzadziej się dzieje, niestety.
Chociaż to zależy też od jakości tego teledysku, jakby był miałki, to już wolałbym, by nie istniał. A w przypadku musicalu jestem przekonany, że będzie przynajmniej dobry, bo raczej szmiry na West End nie dają.

Offline Lirazel

• RaspBerry Muffin
  • **
  • Heavenly Creature
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Sie 2012, 14:09:39 »
Ponieważ z Emilie będzie pracował profesjonalista, to liczę, że klip będzie dobry  ;)

Offline DeadlyCrow

• Kindest Demon
    • Photoblog
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Sie 2012, 15:16:03 »
Również wolałbym klip.. chociaż z drugiej strony musical = nowe utwory.. Fajnie by było gdyby wydała to w formie DVD (cały musical) + CD (utwory w wersji studyjnej). I również popieram rozpoczęcie nowej historii, EA na bank może stworzyć coś lepszego niż Asylum, lub dodać jakieś nowe wątki, wielkie zmiany i tym podobne które były by opisane na nowej płycie.  ;)
poprzedni nick: Haunted, HauntedParadise

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sie 2012, 19:29:52 »
A ja sobie wieczorami marzę, że gram rolę Emily *-*
A ja, że Emilie :D (bo prawdziwa EMilie w moich wizjach gra Emily z y, haha)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Cze 2014, 13:09:18 »

Hm,...Emilie tak jakby zapowiedziała oficjalnie musical na 2015 i że będzie grany w Los Angeles...co prawda poprzednio była mowa o 2014, ale patrząc na zdjęcia z Warped Tour...dużo rzeczy musiała przygotować w ramach tej trasy w sumie. Więc kto wie...
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Gru 2014, 14:03:10 »
Dziś na tumblrowym dashu pojawiły mi się Wayward Victorian Confessions i widzę, że nastroje fanów co do musicalu nie są zbyt pozytywne:

Jakie macie przemyślenia związane z musicalem? Myślicie, że ma szansę powstać?

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Gru 2014, 18:43:42 »
Nie powstanie XD

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Gru 2014, 11:46:45 »
wow, patyczek jakie bomby zrzuca :D
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Lis 2016, 22:36:54 »
Haha, mnie to osobiście niezbyt dotyka, bo ani audiobooka nie zamówiłam, ani na musical od początku nie bardzo liczyłam :D Ale wchodząc na WVC nie da się nie zauważyć, że większość obrazków to narzekanie na któryś z tych dwóch tematów :)

Update: Nowe teksty piosenek do musicalu:

« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2016, 22:40:28 wysłana przez Patyczek »

Offline QueenOfDecay

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Gru 2016, 02:28:17 »
Pewnie znowu wyjdę na opheliacowatego, oldschoolowego, narzekającego fana, ale te nowe teksty jakoś w ogóle mi się nie podobają  :-\  Gdyby jeszcze usłyszeć, jak brzmią z muzyką... (a tego zaszczytu albo w ogóle nie dostąpimy, albo co najwyżej za jakieś kolejne 3 lata  :P ) Za to podoba mi się pismo Emilie.

Szkoda, że Emilie uparła się klecić ten musical zamiast zrobić film, tak jak wcześniej planowała. Przecież do filmu też można wepchnąć te piosenki, u Disneya na przykład zawsze do każdego filmu wciskają jakieś musicalowe pieśni  ;D