•  

Autor Wątek: Modyfikacje ciała - piercing, implanty, skarfikacje, etc...  (Przeczytany 30644 razy)

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
Od razu uprzedzam, że pomijamy temat TATUAŻY, ponieważ na nie jest już przeznaczony osobny wątek.

Co o tym sądzicie, czy macie coś takiego czym można się pochwalić, chcielibyście mieć?

Ja np. bardzo nie lubię tuneli. I to nie dlatego, że wyglądają jakoś nie tak, niektórym to pasuje innym nie, ale są zbyt niebezpieczne jak dla mnie. Podobnie jak szeroko pojęty piercing, jeśli coś zbyt wystaje, zwisa i łatwo można to po prostu urwać pozostawiając nieciekawy defekt na ciele właściciela. Da się to oczywiście naprawić, ale odrzuca mnie po prostu ta wizja :P
Przykład: [UWAGA! WIDOK MOŻE BYĆ NIEODPOWIEDNI DLA OSÓB WRAŻLIWYCH]
http://img.wiocha.pl/images/7/c/7c42224833ad7d4c13601b1557aafd00.jpg

Bardzo za to podobają mi się skarfikacje. Co prawda sam proces "wycinania" ich jest bardzo bolesny i ryzykowny jeśli nie zna się swojej skóry i nie wie się jaki efekt może się uzyskać oraz jeśli nie przeprowadza się tego w sterylnych warunkach przez kogoś kompetentnego i z doświadczeniem. Może się to skończyć zakażeniem.

Znalazłam gdzieś na internetach skarfikację, która podbiła absolutnie moje serce:

Chciałabym kiedyś mieć taką na nogach/ramionach, tzn z podobnym wzorem. Na bladej skórze wygląda to bardzo subtelnie i prześlicznie. I widać, że ta jest prawdziwym majstersztykiem (zdjęcie przed zagojeniem: http://news.bmezine.com/wp-content/uploads/2009/04/20090416-scar-2.jpg ). Niestety okres gojenia trwa w najlepszym wypadku kilka miesięcy a mi blizny bardzo szybko zamieniają się w przebarwienia i jest to smutne :< Może jeszcze kiedyś o tym pomyślę.
« Ostatnia zmiana: 29 Cze 2012, 16:06:32 wysłana przez Alice Liddell »
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
Odp: Modyfikacje ciała - piercing, implanty, skarfikacje, etc...
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Cze 2012, 17:29:13 »
Ja kiedyś zastanawiałam się nad czyms takim, ale mam za mało jaj i chyba jednak pozostanę przy tatuażach...
To się dzieje teraz. Armageddon.

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Cze 2012, 17:40:13 »
Mi się bardzo podobają kolczyki w różnych dziwnych miejscach, ale nie tak, ze ktoś jest wykolczykowany od stóp do głów, tylko takie pojedyncze kolczyki. Chyba, że w uszach - tu każda ilość mi się podoba o ile wygląda jakoś w miarę elegancko. Tunele podobają mi sie tylko takie małe, maksymalnie takie, żeby można w nie było włożyć zwykły ołówek XD

Skaryfikacje raczej mi się nie podobają, a tatuaże tylko małe i w ciekawych miejscach, np. na uszach albo palcach. Nie podobają mi się np. wytatuowane portrety lub jakieś konkretne obrazki (zwłaszcza jeśli są to takie pojedyncze, ze np. ktoś ma jakąś twarz na nodze albo ramieniu <.< fuuuj... Jak ktoś ma więcej tatuaży, które ładnie się ze sobą komponują i tworzą całość to mi się podoba), wolę raczej jakieś wzorki (np. tak jakby oplatające ucho <3), albo ewentualnie kody kreskowe lub inne śmieszne detale, ale nie rzucające się w oczy.

Czasem duże tatuaże wyglądają fajnie, ale to już zależy jakie i na kim.

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Cze 2012, 11:10:09 »
Ja miałam fazę, co ja mówię- dalej mam, na kolczyki. Podoba mi się właśnie duża ilość w uszach, chciałam mieć w brwi, w języku... Ale no niestety moje ciało sprawia mi trochę kłopotów. Przy przebijaniu zwykłych dwóch dziurek w uszach za pierwszym razem nie było fajnie bo mi ropiały masakrycznie, doszło nawet do gorączki itd... Za drugim już było ok. Dużo później moja inteligencja podpowiedziała mi pomysł na drugą dziurkę. No i zrobiłam, sama, agrafką i o dziwo się ładnie przyjęła. Z trzecią już nie tak fajnie. Trzykrotne próby i nic. Chciałam jeszcze mieć na górze ucha i też się nie chciało zagoić. Więc po tylu niefajnych przeżyciach odpuszczam większą ilość kolczyków w moim ciele. Co nie zmienia faktu że mi się to podoba a kiczowato wyglądają dla mnie puste panienki ze świecidełkiem w pępku.
Co do tuneli...(ech Sceptyk chyba znowu się obrazi ;) ). Małe ok. Takie jak ma Sceptyk jeszcze ok. Większe niet. Nie podobają mi się. Mało tego ja mam ciągle przed oczami kolesia z zeszłorocznego woodstocku gdzie tunele miał kurcze wielkości małego słoika... brr....
Skaryfikacje - zastanawiałam się nad nimi ale nie mam pomysłu gdzie i co. I boję się bólu i tego jak moje ciało właśnie zareaguje podczas gojenia no i rzeczywiście trzeba trafić na odpowiednią osobę. Ale podobają mi się niesamowicie. A to co wysłała Alice no to majstersztyk

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Cze 2012, 16:39:14 »
Alice, wrzucona przez Ciebie skaryfikacja jest absolutnie prześliczna. Zwykle jakoś niezbyt podobało mi się wycinanie różnych dziwnych motywów na skórze, ale ta jest boska. Prawie jak z jakiejś książki fantasy ^^ Chociaż sama nie dałabym sobie czegoś takiego zrobić. Z cyklu: jest prześliczne, ale na kimś, nie na mnie :) No i za bardzo bym się bała, że coś pójdzie nie tak.
Jeśli chodzi o tunele, mam takie samo zdanie jak Katie i Zamykas, małe są ok, duże nie są.
Piercing - zależy gdzie. Uszy - fajnie, nos/wargi - fajnie (o ile danej osobie to pasuje ofc), kolczyki w pępku ani mi się nie podobają, ani nie nie podobają. Sama mam tylko "normalnie" przekłute uszy - kiedyś chciałam przebić je jeszcze w kilku miejscach, ale gubię kolczyki w takim tempie, że by mi się to zupełnie nie opłacało :D

Offline Angelene

• Battered Rose
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Cze 2012, 18:17:40 »
Skaryfikacje są piękne. Chętnie bym sobie zrobiła, ale nie mam jeszcze wizji jak i gdzie ;D Tunele, ale niezbyt duże, też chciałabym mieć. Kolczyki jak najbardziej, ale jednak z umiarem. Przydałoby się kilka dodatkowych w uszach; podobają mi się też w wardze, we brwi, na karku.
Z innych modyfikacji baaardzo podobają mi się elfie uszy *_*

Offline ciichosza

• Kindest Demon
  • Come it's nearly teatime.
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lip 2012, 02:28:39 »
Kolczyki są cudne<3 Mam w wardze i w języku.Na szczęście przyjęły się bez większego problemu  :) Chciałabym industriala, ale a) tata b) podobno są max uciążliwe..
Jestem max zakochana w skaryfikacjach i tatuażach. Mam kilka w planach i już gotowe pomysły, no ale i one muszą poczekać :C

Sangrin

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lip 2012, 02:59:04 »
Genialne to zdjęcie ! Padłbym do nóg, gdybym zobaczył coś takiego na żywo u dziewczyny.
Jednak faktycznie trzeba mieć jaja (dużo rzeczy może pójść źle).
Do tego ciekawe jakby coś takiego wyglądało za 10 lat.
« Ostatnia zmiana: 04 Lip 2012, 20:42:40 wysłana przez Sangrin »

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lip 2012, 11:09:56 »
ha ! wreszcie temat dla mnie:) mogę pisać i pisać:) w końcu 2 prace napisałam na ten temat XD

osobiście mam i miałam trochę kolczyków. mam tunele 6mm i nie uważam żeby wyglądały nieładnie
http://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/156547_423145197700249_2020059309_n.jpg

11 kolczyków w uszach+2 tunele. kiedyś miałam w wędzidełku jeżyka, w wardze, między piersiami i pępku które z różnych powodów już tam nie są(co nie znaczy że znowu się nie pojawią).
planuję się też podwiesić, mam już gdzie ale czasu w chwili obecnej brak(opcja suicide suspension).
mam też 2 tatuaże( są w dziale pokazane) planuję więcej ale wiadomo przy dziecku są inne priorytety finansowe niż tatuaże XD (btw jemu się podobają, czasami sam maluje sobie mazakami po rękach)

jeśli chodzi o skaryfikacje to niektóre mi się podobają, ale ich uroda w zasadzie zależy od gojenia się.
bo czy chcielibyście mieć coś takiego [UWAGA! WIDOK MOŻE BYĆ NIEODPOWIEDNI DLA OSÓB WRAŻLIWYCH]
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lr10qov2S01qjcf0do1_r1_500.jpg

dla chętnych wrażeń i wiedzy polecam

http://www.bme.com/

oraz

http://wiki.bme.com/index.php/Main_Page

mam też kilka ksiązek w pl i eng  jakby ktoś chciał :)

Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Lip 2012, 11:22:03 »
^O kurczę. Szalona z ciebie mama :D

Ja mam ogromne palny jeśli chodzi o kolczyki i tatuaże.
Skaryfikacje i implanty mnie nie jarają... To już dla mnie za dużo. Nie byłabym w stanie sobie coś takiego zrobić.
« Ostatnia zmiana: 02 Lip 2012, 11:24:25 wysłana przez Adiee »

triple6

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Lip 2012, 16:59:20 »
kuję się od 12 roku życia, dziaram od... 14. skaryfikacje fajne, planowałem prawą stronę ciała mnie pociętą a lewą wydziaraną, ale jakoś tatuaż wygrał. mam kolczyki w wardze, języku, brwiach, uszach, mam tunele 20 mm <chciałbym 50 mm ale dojadę do 30..>, w sutku mam.. miałem w biodrach, na mostku, na karku, w przegrodzie nosowej, na podbrzuszu, w miejscach intymnych i ręce, wyjąłem bo tak i już, znudziły mi się, ale zapewne znów będę je robił. implanty mnie mega jarają, planuję walnąć sobie małą "kostkę" obok kości na nadgarstku na obu łapkach. podwieszanie.. chcę, megamega chcę ale jeszcze  nie teraz. muszę do tego dojrzeć. jarają mnie na maxa elfie uszy, niestety nie mogę ich zrobić bo moja chrząstka jest strasznie uparta i nie lubi mieć w sobie gości w postaci kolczyków, a co dopiero skalpela który ją rozetnie. mam pewne obawy, mianowicie uważam że się nie zrośnie tak jak powinna. podoba mi się rozdwojony język ale również nie zrobię - szkoda mi kolczyków w języku. to chyba tyle. :>

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Lip 2012, 17:16:47 »
Co takiego fajnego jest w podwieszaniu?

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Lip 2012, 17:19:13 »
Nie wiem, ale mi też się wydaje nieco pociągające... Co nie znaczy, że bym chciała XD

Offline zia

• RaspBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Lip 2012, 19:05:33 »
Sam nie mam nic przeklute, wydziarane, jestem pod tym wzgledem nietkniety i tak chyba zostanie. Nie widze jakos potrzeby, uwazam ze to niepraktyczne i klopotliwe w trudnych sytuacjach ( jak np 72 godziny w ciezkim terenie ). Z jednej strony podobaja mi sie np duze ilosci kolczykow w uszach ( ale tylko u kobiet ), z drugiej to po prostu niepraktyczne i niebezpieczne dla posiadacza :).
Fight With Blood
Fight With Steel
Die With Honor
Never Yield

triple6

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Lip 2012, 19:22:44 »
sama adrenalina jest mega podniecająca, no bo cholera.. masz haki wbite w ciało i latasz sobie w powietrzy. cudne, cudne. poza tym ciekawe jakie to uczucie...