•  

Autor Wątek: Poszukuję  (Przeczytany 7051 razy)

Offline Rain

• SnowStorm Burning
Odp: Poszukuję
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Gru 2012, 14:25:57 »
Njeeee.... te są takie 'skarpetowe' xD

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Gru 2012, 14:57:31 »
ok, to może faktycznie zamów ^.^

~~~~
Dalej butów szukam. :D

Offline nyu

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Gru 2012, 22:26:05 »
a na glovestar.pl nie ma takowych?
http://glovestar.pl/k93,gadzety-czapki-i-szaliki.html czy źle myslę? XD

takie "smerfne" xD

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Gru 2012, 10:41:55 »
Szukam czarnych ładnych kozaków z jakimś fajnym futerkiem (przede wszystkim ocieplane i eleganckie w miarę) na chudą nogę ale w rozmiarze 41 ;A; I nie zamszowe i z w miarę przystępną ceną. Kolejna rzecz - NISKI OBCAS. Ale nie płaski.

I'm gonna die in this game...

przykład: http://img.szafa.pl/ubrania/0/004803764/1298234227/kozaki-czarne-kozuch-czarne-39-koturna.jpg Szkoda, że na koturnie i mało eleganckie ale już przeżyłabym, bo widać, że ciepłe.
« Ostatnia zmiana: 11 Gru 2012, 10:48:23 wysłana przez Alice Liddell »
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Gru 2012, 10:58:30 »
Jak znajdziesz, daj znać. Jakiś czas temu obeszłam wszystkie możliwe sklepy i jedyne ocieplane buty, jakie znalazłam, to emu, które na tyle rażą mój zmysł estetyki, że nie ma mowy, żebym je kupiła. A biorąc pod uwagę moje złe krążenie i wiecznie zmarznięte stopy, albo znajdę jakieś ocieplane buty, albo zamarznę :)

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Gru 2012, 11:11:54 »
Hah. Emu podobno są ciepłe ale nie wiem nie nosiłam. Nie podoba mi się to i w ogóle... Aż mnie wszystko boli jak widzę te dziewczyny które tak krzywo chodzą w tych butach, przydeptują sobie boki itd... Jeśli któraś nosi emu proszę się na mnie nie obrazić ale co do tego przydeptywania to nie jest zdrowe dla waszych stóp i kręgosłupa...

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Gru 2012, 11:18:34 »
To samo myślę o połowie populacji obecnej na każdych moich zajęciach, która uparcie dzień w dzień chodzi w szpilkach. A żeby jeszcze umiała w nich chodzić... :P

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Gru 2012, 13:58:33 »
Poszukuję spodni w rozmiarze 36/38, które nie sięgałyby mi nad kostkę >.> (czyt. muszą być serio długie, a nie tylko udawać).
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Gru 2012, 14:02:09 »
Poszukuję spodni w rozmiarze 36/38, które nie sięgałyby mi nad kostkę >.> (czyt. muszą być serio długie, a nie tylko udawać).
  [2]

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Gru 2012, 14:26:10 »
[3] xD

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Gru 2012, 22:53:57 »
To samo myślę o połowie populacji obecnej na każdych moich zajęciach, która uparcie dzień w dzień chodzi w szpilkach. A żeby jeszcze umiała w nich chodzić... :P

Tutaj to akurat tylko czasem na mieście zobacze jakąś która drobi w szpilkach, nóżki kolebią jej się na prawo i lewo i trzyma się kurczowo koleżanki żeby nie upaść. Plus studiowania na polibudzie XD. Nooo może czasem zawieruszy się jakaś z wydziału zarządzania ale one szybko zmykają z bardziej "męskich" budynków a raczej są zawiedzione że nikt nie zwraca na nie uwagi(no cóż panowie są bardziej zainteresowani tym co się dzieje w wirtualnym świecie), albo widzą pogardliwy wzrok bab w trampkach i glanach lub innych płaskich butach.XD

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Gru 2012, 23:29:16 »
Co do Naprawdę Długich Spodni, mam ten sam problem. Nawet te z dopiskiem "long" są dla mnie duuużo za krótkie. Jeśli chodzi o jeansy, polecam outlety (ze względu na cenę ^^) typowo "jeansowych" firm, typu Big Star - tam spodnie mają rozmiarówkę W+L, czyli zawsze oddzielnie mierzoną szerokość w biodrach, a osobno długość (wg tej rozmiarówki mam długość nóg dla 188-centymetrowego człowieka O_O) . Polecam też allegro - wiem, że kupowanie ubrań przez internet jest ryzykowne, ale jeśli sprawdzi się dokładnie wszystkie wymiary, jest spora szansa na sukces ;) Ostatnio kupiłam sobie tam 2 pary spodni za 4 dychy każda, są to najdłuższe spodnie jakie posiadam i o dziwo pasują dużo lepiej, niż te sklepowe :3
Gorzej ze spodniami innymi niż jeansy, albo chociażby w innym kolorze niż jeansowo-niebieski albo czarny. Tych ni widu, ni słychu.

Za to jeszcze większym problemem niż nogawki są dla mnie rękawy. Spodnie dla długonogich ludzi może i są droższe, ale przynajmniej ISTNIEJĄ. Dlaczego nikt nie myśli o długorękich ludziach? T-T Moje kończyny są naprawdę slendermanowe, a przykrótkie rękawy nie dość, że wyglądają idiotycznie, to nie kupię sobie przecież płaszcza zimowego z rękawem 3/4. W efekcie wszystkie płaszcze i kurtki muszę kupować 2 rozmiary większe, a i tak rękawy są na styk T-T

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Gru 2012, 01:17:22 »
znam to. Moje uwielbienie dla długich nogawek i rękawów sięga tego stopnia, ze zupełnie się nie rozumiem z krótkimi znajomymi, którym nie podoba się, jak im się cudownie marszczą nogawki albo jak rękawy zasłaniają dłonie. JAK. Przecież to tak pięknie wygląda *_*
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Gru 2012, 08:06:19 »
Ja dlatego wszystkie rękawy podwijam do 3/4 :P

martaforte

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Gru 2012, 11:14:45 »
Ja dlatego wszystkie rękawy podwijam do 3/4 :P

+1 :P