•  

Autor Wątek: Paznokcie  (Przeczytany 8857 razy)

Offline frea

• The New Alive
Paznokcie
« dnia: 16 Maj 2012, 11:55:51 »
Sa włosy, makijaż, ubrania, tatuaże.
a co z paznokciami? Czekam na wasze pomysły.

Ja osobiście mam całe pudło lakierów. Zawsze jak jestem w drogerii kupuje choć jeden, dlatego nazbierałam ich już całkiem sporo. Mimo iz nigdy nie mam długich paznokci, gdyż po prostu mi przeszkadzają, lobię malować je na różne kolory. Co prawda niektórych lakierów nie używałam nawet (fiolecie wybacz!), ale może kiedyś będzie przydatny.
Teraz zaczęłam także eksperymentować i robić wzorki itp.

elegancko, na krótkich paznokciach też wygląda dobrze.

do tego potrzebne trochę dłuższe

teraz planuje zrobić cieniowanie.
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
Odp: Paznokcie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2012, 12:00:38 »
Swego czasu jak miałam ładne paznokcie to się bawiłam. Po małym porządku zostało mi kilka. Niestety w ostatnim czasie zaczęły mi się strasznie łamać i rozdwajać. Podejrzewam że to: a) ze stresu b) za mało witamin. No ale niestety jakoś nic z tym nie robię żeby to zmienić chociaż ostatnimi czasy widzę poprawę ich kondycji. Może wrócą do tego co było dwa lata temu. A potrafiły być naprawdę długie i mocne...

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2012, 12:15:03 »
Ja czasem maluje paznokcie, ale zawsze kończy się to tak, ze czegoś nimi przypadkiem dotknę zanim wyschną i muszę zmyć...
Obecnie nie mam zbyt wielu lakierów. Marzy mi się matowy granatowy <3

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2012, 12:20:51 »
Zamykas polecam zakup granatowego + mat top coat z essence. Wtedy można matować nie tylko granat:)
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Maj 2012, 14:01:32 »
Potwierdzam, ten matowy top coat jest bardzo fajny!

A cieniowanie próbowałam zrobić, ale totalnie mi to nie wychodziło...może dlatego, że nie miałam odpowiedniej gąbki. XD

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Maj 2012, 14:50:35 »
wygląda jak gąbka do podkładu, nie używam więc muszę zakupić.

Offline whatewa

• Mad Girl
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maj 2012, 14:57:04 »
ja tak samo właśnie, może wtedy wyjdzie, bo z normalną gąbką nie złapało :P

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Maj 2012, 20:05:43 »
Malowałam paznokcie do czasu, kiedy poszłam na studia i jakimś cudem tydzień w tydzień przejeżdżałam paznokciami po skończonej pracy z rysunku - połączenie ołówka albo węgla z lakierem do paznokci nie wygląda zbyt dobrze :D Teraz maluję je tylko od czasu do czasu. Zresztą nie żałuję, bez malowania moje paznokcie są w dużo lepszej kondycji, nie rozdwajają mi się i nie łamią tak jak przy lakierze, i nie muszę się martwić, że lakier mi złazi i trzeba znów pomalować... (jestem strasznym leniem jeśli o to chodzi :D)

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Maj 2012, 21:10:23 »

na zywo ładniejsze kolory, ale lepszy system jest najpierw pomalować i pomieszać brzegi kolorów, a później gąbka. nakładanie lakierów na gabke daje gorszy efekt, no i strasznie wciąga gąbka to.

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Cze 2012, 15:36:06 »
A ja niestety jak byłam małym dzieciątkiem żarłam pazurki na potęgę. Już tego nie robię, ale są one szalenie słabe i zniszczone. Zapuszczę je trochę a i tak się zaraz łamią. :< Nie mogę za bardzo przyjmować żadnych tabletek, bo podobno jestem za młoda na to. :<

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Cze 2012, 15:40:06 »
To może pij drożdże? Są bardzo dobre na włosy i paznokcie =) Mają dużo witamin i minerałów. Jedyny minus jest taki, że nie są zbyt smaczne, ale jak się pije przez rurkę i ma się coś do zagryzienia to jest ok ^^

Offline whatewa

• Mad Girl
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Cze 2012, 15:41:45 »
za młoda? ale na wzmocnienie paznokci to się zwykle wcina tabletki witaminowo-minerałowe, to nikomu nie powinno zaszkodzić...no, ale jeśli rodzice są przeciwko, to zawsze możesz zakupić odżywkę, którą stosuje się bezpośrednio na pazurki ^ ^

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Cze 2012, 15:56:06 »
To może w wakacje spróbuję tych drożdży i rozejrzę się za odżywką :D Przynajmniej będę miała czas, a nie tak w biegu wszystko jak w ciągu roku szkolnego...

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Cze 2012, 16:02:01 »
Świetnie działa na paznokcie smarowanie ich olejkiem rycynowym. Kiedyś trzymałam na półce olejek i pędzelek, który w nim moczyłam i potem malowałam nim paznokcie. Olejek kupisz w aptece za jakieś 4 zł.

Offline Athoualia

• Opheliac In Me
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Sie 2012, 12:13:46 »
uhuhuhu
tak sobie dziś pomalowałam. Dwukolorowo.
« Ostatnia zmiana: 13 Sie 2012, 12:24:43 wysłana przez Athoualia »
Wake up... TIME TO DIE!