•  

Autor Wątek: Wrażenia po koncercie  (Przeczytany 11801 razy)

Offline Viginti Tres

• Tea Spoon
  • *
    • last.fm
Odp: Wrażenia po koncercie
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Mar 2012, 19:08:29 »
Triple6 (bo domyślam się, że to Ty, który chciałeś, żebyśmy od Ciebie nawrzucały Melissie): po tym jak odjechałeś i zebrały się te dwie koleżanki od rysowania mazakiem, zostałam tylko ja z moją dziewczyną. Po chwili pojawiła się Melissa i podeszła do nas z bardzo sympatyczną miną. Stwierdziła, że Emilie już śpi, ale może przekazać jej wszystko, co chcemy. Nam zależało najbardziej na dostarczeniu drugiego liściku, więc po krótkiej rozmowie (i dalej sympatycznej ? to brzmi jakbym jej broniła, ale raczej podaję fakty) i wciśnięciu jej kartki, pożegnałyśmy się. Niestety bez wygarniania, ale pewnie i tak wolisz zrobić to osobiście. ;)

triple6

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Mar 2012, 19:21:49 »
to miłe z jej strony, ale leczy mnie fakt że wepchnęła EA na siłę do busa.  nie zrobię tego.. bynajmniej nie agresywnie. pokażę jej sprawę z punktu widzenia fanów i z tej racjonalnej strony. :)
planuję dać jej list, ale osobiście też postaram się z nią pogadać. mam nadzieje że Maggot się ucieszy :D

Offline ciichosza

• Kindest Demon
  • Come it's nearly teatime.
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Mar 2012, 19:39:25 »
Po koncercie mam całkowicie inne podejście do Emilie.. bardziej osobiste. Dziewczyny są świetne. Udało mi się przytulić Maggot(WOW!) Jest straaaaaaaaasznie otwarta i kochana. W momencie, kiedy Emilie powiedziała:'Welcome home' myślałam, że się rozpłaczę. Kochana jest, nie ma co. Po koncercie miałam wrażenie, że jest... smutna. Widać było, że chce z nami pogadać.
Kochani, może podajcie swoje Facebooki, bo nadal nie kojarzę nikogo z nicków :C a fajnie byłoby jednak wiedzieć kto kim jest. : )

Offline ro++en

• RaspBerry Muffin
  • **
  • fucking patronizing fucking
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Mar 2012, 20:56:15 »
Bylo niesamowicie <3 Jak tylko Emilka wyszla na scenę to naplynely mi lzy do oczu...4 o'clock i flag spiewalam przez lzy, potem sie troche oswoilam z faktem, iz mam przed oczami samą EA *.*
Mmm, nie ma to jak herbaciany prysznic od Contessy i Maggot 8D i ciasteczko od Maggie! <3
Na Gaslight, One foot, Mad girl i Thank god zrobilo mi sie niedobrze i zaczelam odliczac minuty do konca... Nie mialam sil calkowicie x_x Hortexy mnie uratowaly :D

I'M THE QUEEN OF FRANCE

Offline sunnydoll

• Chocolate Muffin
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Mar 2012, 21:00:14 »
rotten - ja też już przy Gaslight zaczęłam czuć jak duszno było na sali.

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Mar 2012, 21:06:56 »
Nie mam wrażeń. Mózg rozj*bany, geniusz, kosmos, wszechświat, miłość i herbata.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Mar 2012, 21:16:41 »
Moic wrażeń opisać się nie da :D Nie dość że ponownie VIP z Emilie, to jeszcze na VIPie i nie tylko poznałam tyle osób z forum i w ogóle że jestem zaszczycona tym że was znam i tym że stworzyłam to forum i że trak fajnie to funkcjonuje i że jesteście tacy zajebiści! :D
To jak z Emilie rozmawialam o jej marzeniu o byciu trenerem jednorożców, jak jej się podobała koszulka i owiedziała ze zrobi sobie w niej foto i gdzies wrzuci wiec mam nadzieje ze dotrzyma słowa, o ile nie zapomni :D Jak rozmawiałam o tym ze juz od 3 lat gram na skrzypcach przez nia, ze zmienila moja zycie i w ogole :) a potem jak z moim Jankiem gadała i mówiła jaką ma wspaniałą dziewczynę xD hahaha
Potem wręczenie albumu, mina Melissy xD i Emilie i masowy HUG ahh :D
Potem czekanie na koncert pod barierkami i poznanie Tarkiiny i Alienne i whatewy :D I to że złapałam i podzieliłam się babeczką (pyszna była!), dużo herbaty! tym że mam pełno kruszek z babeczki w torebce(bo byla otwarta i wisiala na barierce :D ), że Tea Will Rock You wyszło z dupy ale wyszło xD i pokazało jacy wyjątkowi jesteśmy :D myślę, że zrobiło wrażenie, naprawdę ;D nasze machanie na The Art Of Suicide też było genialne :D aż mi łzy do oczu weszły gdy spojrzałam w prawo :D I wybranie mnie i Mari do Rat Game :D I zdjęcie grupowe po, i 3 kubki wypitego soku hortexowego xD  I wszystko wszystko wszystko i wszyscy wszyscy wszyscy :) Najlepszy koncert na jakim byłam! Zdecydowanie! :D
Being insane is part of my charm :)

Offline alienne

• Matcha Green Tea
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Mar 2012, 21:46:59 »
Nie potrafię się pozbierać po koncercie, to było tak niesamowite wydarzenie, że trzeba samemu to przeżyć, żeby zrozumieć co się dzieje z osobą, która jest jeszcze pod jego wrażeniem. Mimo tego, że zdawałam sobie sprawę, że cała trasa była 'wyreżyserowana' to i tak byłam zaskoczona realnością każdej z prezentowanych piosenek. Wydaje mi się, że każdy powinien choć raz w życiu przeżyć taki show, bo nieczęsto można się spotkać z podobnym koncertem...
Przy 'Gaslight' ledwo powstrzymałam się od wybuchnięcia płaczem, dość emocjonalnie odebrałam tę piosenkę, która przed koncertem wydawała mi się monotonna i nudna.

Momenty, które zapamiętam przez długi czas to na pewno machanie wstążkami na 'The Art of Suicide', mimo zdrętwiałej ręki dałam radę wytrwać do jej końca. Szkoda, że 'Tea Will Rock You' nie wyszło tak jak było zamierzone, ale mimo wszystko widać było wzruszenie na twarzy Emilie i szczerość jej słów skierowanych do nas :D Zresztą, ciężko w owe wątpić przeglądając co napisała o koncercie na swoim Twitterze. Publiczność z innych krajów nie uświadczyła tak dobitnych słów ze strony EA, co sprawia, że jestem niezwykle dumna tego, że my Polacy jesteśmy niezawodni, jeśli chodzi o przygotowanie czegoś specjalnego artyście, tak by długo nie zapomniał o naszym kraju : )

Zaliczyłam oblanie połowy włosów herbatą, która po zapachu wydawała się nie należeć do żadnych smakowych, a gorzkawy smak świadczył o braku zawartości cukru w niej :D Poza herbatą, złapałam w powietrzu kawałek muffinki z czekoladą, którą momentalnie zadowoliłam się nie dzieląc się z nikim :P Ponadto, przez kilka sekund złapałam wzrok Maggot, która się do mnie uśmiechnęła tak słodko, że nie mogłam nie odwzajemnić tego uśmiechu na mojej twarzy ^^ Ah, złapałam ją za łańcuszek przy butach, gdy rzuciła się w nas, ale zdecydowałam się go puścić, bo wiem ile pracy kosztuje dziewczyny przyszywanie dodatków do ubrań po każdym koncercie ;)

W tym momencie nie jestem w stanie nic więcej napisać, ale myślę, że osoby które również miały szczęście być wczoraj w Progresji wiedzą jak ciężko jest zebrać myśli w sensowną wypowiedź. Żadne słowa nie zdołają wyrazić uczuć, które są ze mną w momencie pisania tej wiadomości...

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Mar 2012, 23:14:08 »
Ja się niebywale wzruszyłam już na samym początku - kiedy weszłam do ciemnej sali, spojrzałam na scenę i ujrzałam tę charakterystyczną scenografię.

Offline IbnIblis

• (Not) A Faerie
  • Zuo
    • Moj profil na fb.
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Mar 2012, 23:39:42 »
Czesc wszystkim, bo chyba jeszcze nie pisalem tutaj ;) Jestem chyba juz weteranem polskich koncertow EA, bo zdarzylo mi sie do tej pory nie byc tylko na jednym ;) W kazdym razie koncert byl przesliczny... za braklo mi tylko tego by Emilka pod koniec wyszla dac pare autografow, jak mialo to miejsce kilka lat temu... no i fajnie byloby gdyby plyta byla wydana przed trasa koncertowa... chociaz teraz narobila apetytu i nie moge sie doczekac wydawnictwa :) Ogolnie koncert na same plusy i ciekawe kiedy przyjedzie znowu :) Szkoda, ze na CP nie wystapi (chociaz wygrala w ankiecie kogo maja zaprosic). Wracajac jeszcze do autografow... szkoda, ze nawet nie udalo sie nic upolowac pod autobusem jej... specjalnie dzwigalem knige z Hamletem by mi sie moze podpisala na marginesie ugh...
Czlowiek czlowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Mar 2012, 23:42:37 »
Możliwe, że przyjedzie już na jesień,  o czym mówi w wywiadzie z WP. ;)

Offline IbnIblis

• (Not) A Faerie
  • Zuo
    • Moj profil na fb.
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Mar 2012, 23:44:19 »
Good to know :) a wiadomo kiedy data doklada premiery plyty? (pewnie jest gdzies napisane na forum ale jeszcze nie znalazlem)
Czlowiek czlowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Mar 2012, 23:48:36 »
Dokładnej daty nie ma. Wiadomo jedynie, że "po zakończeniu trasy". Stawiam, że najpóźniej miesiąc po ostatnim koncercie.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Mar 2012, 15:48:40 »
WAIT, WAIT! Maggot skoczyła w tłum? Kiedy?!

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Mar 2012, 16:16:21 »
Na "Liar" albo "God Help Me". Wtedy, kiedy się opychały ciasteczkami :)