•  

Autor Wątek: Wrażenia po koncercie  (Przeczytany 11060 razy)

Offline lestrange

• BlackBerry Muffin
  • **
Odp: Wrażenia po koncercie
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Mar 2012, 11:00:07 »
Chyba jeszcze nie jestem w stanie napisać niczego sensownego. To był zdecydowanie najlepszy koncert, na jakim byłam. Tea Will Rock You może nie wyszło idealnie, ale Emilka była naprawdę zaskoczona. Warto było poczekać trochę za progresją, żeby powiedzieć jej parę słów i usłyszeć podziękowania od niej :) Szkoda tylko, że Melissa tak ją wpychała do tego busa. Mam nadzieję, że szybko będziemy mogli spotkać się na kolejnym koncercie.

triple6

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Mar 2012, 11:18:20 »
skopiuję mojego posta z facebooka, bo nie bardzo mam ochotę pisać 2 razy..

Koncert, koncert i po koncercie. Dostałem własny kawałek nieba. Rozmawiałem z Maggie, która mnie przytuliła, pogłaskała mnie po włosach i stwierdziła że jestem uroczy, VIP'y przekazały Emilie Autumn prezent ode mnie, kartkami z albumu które zawierały zdjęcia ode mnie też była zachwycona,  zobaczyłem Ją na żywo (była 3 metry ode mnie na scenie), śpiewałem z Nią, podziwiałem.. Maggie i Contessa  opluły herbatą tą część publiki która mnie otaczała, Maggie uśmiechała się do mnie ze sceny dając mi do zrozumienia że mnie poznaje, kupiłem 2 bluzki + 2 bransoletki z emilkowego sklepu, było cudownie, czekałem przed ich autobusem z kilkoma osobami, Emilie wyszła, dała radę jedynie powiedzieć kilka słów do ogółu, spojrzała na mnie i powiedziała "Dziękuję piękny" i drzwi się zamknęły (gdybym nie miał na te słowa kilku świadków sam bym nie uwierzył, w sumie i tak mój chłopak uświadomił mnie że to było właśnie do mnie a nie do tej laski w niebieskich włosach). Czekaliśmy na The Bloody Crumpets, Melissa King - menadżerka - nie pozwoliła na zdjęcia i autografy. Mimo to udało mi się zdobyć podpis Contessy, od Vevy usłyszałem że jestem śliczny i że nas wszystkich kocha a Maggie jak mnie zobaczyła to się ucieszyła i powiedziała "hej kochanie, do następnego razu". Nie odpuszczę, zdobędę wszystkie autografy, nie ważne ile koncertów Emilki musiałbym zobaczyć. Chociaż.. oby jak najwięcej, w końcu to Emilie.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Mar 2012, 13:41:30 »
Grr... ta Melissa -.-
O której przyszły Crumpetki? Ile czasu po Emilie?

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Mar 2012, 13:48:51 »
Było fajnie. Naprawdę cieszę się, że pojechałam na ten koncert =) Jedyną niefajną rzeczą (a raczej osobą) była taka chamska dziewczyna, która stała obok mnie. Przyszła i w bardzo niemiły sposób zaczęła się domagać natychmiastowego przepuszczenia do pierwszego rzędu bo ma VIPa, a jak jej natychmiast nie przepuszczą to ona pójdzie się poskarżyć i wgl. Potem cały czas się strasznie obnosiła z tym VIPem i przechwalała się na ilu to ona koncertach już była.
Ale to taki mały szczegół. Ogólnie koncert fajny, ludzie fajni i darmowy soczek też był fajny, szczególnie po koncercie XD

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Mar 2012, 14:03:10 »
Co racja, to racja, jak na co dzień soków nie pijam i nie przepadam za nimi, tak za darmo, po zdzieraniu sobie gardła piskiem rozentuzjazmowanej fanki - wypiłam ze 3 kubeczki XD

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Mar 2012, 14:31:20 »
Grr... ta Melissa -.-

Jakieś 15 minut po EA, o ile dobrze pamiętam.

Offline sunnydoll

• Chocolate Muffin
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Mar 2012, 14:36:35 »
Koncert był po prostu niesamowity! Najlepsze widowisko jakie w życiu widziałam  ;D
Aż nie wiem co można napisać sensownego bo wszystko zawiera się w tych dwóch zdaniach :)

A długo czekaliście po koncercie?
Ja niestety musiałam zmykać, żeby jako-tako dać sobie radę z dzisiejszymi zajęciami. ^^"

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Mar 2012, 14:41:52 »
Ja poszłam zaraz po tym jak Emilka weszła do autokaru. Postałabym dłużej, ale moi rodzice od jakiejś godziny czekali na mnie w samochodzie przed Progresją.

triple6

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Mar 2012, 15:06:44 »
Grr... ta Melissa -.-

Jakieś 15 minut po EA, o ile dobrze pamiętam.

troche później, jakoś 20-25. Melissa to zło wcielone, ale mam dla niej coś, co dostanie na koncercie w Berlinie :) mam nadzieję że ją urażę. :D

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Mar 2012, 15:07:35 »
Cóż to, cóż to, Triple?

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Mar 2012, 16:15:55 »
Co knujesz Triple? :P
Maggot się na pewno ucieszy jak cię zobaczy w Berlinie! :D

Offline lucexide

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Mar 2012, 17:46:17 »
Było wspaniale! Może i pod względem muzycznym bardziej podobało mi się dwa lata temu, ale... Mimo tego oceniam wczorajszy koncert jako jeden z najlepszych na jakich byłam, możliwe, że ze względu na towarzystwo ;) i bardzo się cieszę, że "Tea will rock you" się udało, i ta reakcja Emilie!

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Mar 2012, 18:08:34 »
Cu-do-wnie. Bardzo miło spędzony czas z Wami przed klubem (nawet nie wiem kiedy to przeleciało, lol), no i drugi rząd w samym środku (i to w bardzo miłym towarzystwie link), co zagwarantowało mi obfitą kąpiel w herbacie, jak i trzymanie Maggot na fali. <333 Straciłam głos, ale było warto. Z najlepszych momentów: "Thank God I'm Pretty", Rat Game i Choco na scenie (byłam taka dumna, że Cię "znam", lol :D), kiedy Emilie była zaskoczona i wzruszona "Tea Will Rock You" i jak nam dziękowała. Jak Maggot się rzuciła na falę (trzymałam ją za żebra, a potem za łydkę *.*), "Dominant", które po prostu uwielbiam i oczywiście mnóstwo innych piosenek, ale za dużo wymieniania. Zapomniałam o ognistym hula hop Maggot, szkoda tylko że było tak krótko.

Z tego miejsca podziękowania także dla osób, z którymi wracałam z koncertu, luuubię Was. ;3
« Ostatnia zmiana: 21 Mar 2012, 18:10:05 wysłana przez Tarkiina »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Mar 2012, 18:25:25 »
Jeszcze a propos wrażeń z koncertu:
1) Odwołuję wszystko złe, co kiedykolwiek powiedziałam o Veronice. Jest naprawdę świetna na żywo, i wygląda tez lepiej, niż na zdjęciach :)
2) Chcę buty COntessy <3
3) Cytaty dziewczyn z twittera sa super!
Cytat: Maggot
Poland you BLEW my fucking MIND!! Tea will rock you MOTHERFUCKERS!! haha!!!! yes!! love it :)
Cytat: Contessa
Alright Poland just took the teacake on the most insanely beautiful audience ever!! You gave these beautiful hearts for us squeeze and
Cytat: EA
HOLY FUCK! If all I ever saw of Poland was it's PRs, I'd still think it the most badass place on the planet! THANK YOU! I fall at your feet.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Fiolnir

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Mar 2012, 19:02:28 »
No i po koncercie :D

Ogólnie uczucia mam bardzo pozytywne, zwłaszcza z powodu zdecydowanie niezłej formy wokalnej Emilki. Tym razem mnie rozjechała w bardzo pozytywnym sensie :D Trochę mi brakowało kilku starych dobrych kawałków no ale coś za coś. Jako, że nie chciałem sobie psuć wrażeń słuchaniem kiepskich wstawek na YT dopiero na koncercie usłyszałem większość nowych kawałków. Może to kwestia osłuchania ale wydaje mi się, że Emilka trochę obniżyła loty. Dalej jest to kawał dobrej muzyki ale jednak czegoś mi brak. Z dotychczasowych koncertów chyba ten sprzed 2 lat był lepszy ale w zasadzie trudno to porównywać. To czego mi zabrakło to porządne popisy Maggot z ogniem :P Całość zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie w tym sensie, że mimo iż był to trzeci koncert nie miałem wrażenia iż znów oglądam to samo. Za to zdecydowany minus ma u mnie cześć publiki zwłaszcza jakieś potężnie zbetonione laski drące się zaraz obok i gadające między piosenkami tak głośno, ze było słychać bardziej je niż dziewczyny.