•  

Autor Wątek: Wrażenia po koncercie  (Przeczytany 11358 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Wrażenia po koncercie
« dnia: 21 Mar 2012, 00:15:53 »
Miejsce na dzielenie się wrażeniami.
Ja wrzucam tylko zdjęcia póki co, bo zwyczajnie brak mi słów :)

Link do albumu, w celach oznaczania się: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.367713736595271.89139.100000699435945&type=1 :)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
Odp: Wrażenia po koncercie
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Mar 2012, 00:25:09 »
Suuuuuuper było! Jestem co prawda bardzo zawiedziona zachowaniem Melissy po koncercie, strasznie mnie kobieta wkurzyła, ale przynajmniej Em powiedziała do nas kilka słów. No i dostała moje kartki z tekstem TWRY!  ;D
Dość sporo zrobiłam zdjęć i filmików, zaraz je poprzeglądam i pewnie do jutra wszystkie znajdą się w necie. ^ ^
W ogóle faaaajnie było Was wszystkich poznać!

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Mar 2012, 01:01:13 »
Dammit, zapomniałam że po koncercie miała być focia grupowa i gdzieś sobie polazłam :/

Co do koncertu - bardzo mi się podobał i super było Was zobaczyć na żywo (niesamowite, jak wszyscy z avatarów zamieniają się nagle w realne osoby - "o kurczę, Wy jesteście prawdziwi!" :D). Cieszę się, że w programie została Rat Game (gratulacje dla RatGamerek!) i, o dziwo, plucie (mimo, że dostałam od Contessy niezły prysznic i całe włosy, twarz i dekolt miałam w herbacie - to już prawie "tradycja" :D ).

Tea Will Rock You - mimo, że trochę się "rozlazło", jak widać poruszyło Emilkę (cytuję z twittera: "HOLY FUCK! If all I ever saw of Poland was it's PRs, I'd still think it the most badass place on the planet! THANK YOU! I fall at your feet."), możemy sobie pogratulować :D

Aczkolwiek wydaje mi się, że 2 poprzednie koncerty bardziej mi się podobały. Muszę się z tym jeszcze przespać i jutro zadecyduję ostatecznie :D

Offline firegirl

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Mar 2012, 01:02:24 »
a jak się zachowała? Ja musiałam niestety lecieć, powiecie co mówiła Emilie po koncercie ;)?

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Mar 2012, 01:25:06 »
^ pisałam już na chacie, ale Melissa generalnie wepchnęła Emilie (a potem też crumpetki) do autokaru, mimo, że wyglądało na to, że EA chciała z nami chwilę pogadać.

Nie pamiętam, co dokładnie mówiła Emilie, ale dziękowała nam za koncert i mówiła, że jesteśmy niesamowici.  ;D Może ktoś inny coś więcej pamięta, ja bardziej skupiłam się na fakcie że 'łał, ona serio stoi tu przed nami' (no i że 'łał, ten babsztyl zaraz ją tam na siłę wepchnie do środka' -.- ).

Widziałam tweet Em, chyba serio spodobała jej się nasza niespodzianka. ;D

edit:
http://i40.tinypic.com/qnp8g5.png
;D
« Ostatnia zmiana: 21 Mar 2012, 02:24:48 wysłana przez whatewa »

Offline ladymanabu

• Battered Rose
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Mar 2012, 06:37:34 »
Jestem pod wielkim wrażeniem widząc jedynie relacje i zdjęcia z koncertu. Nie wyobrażam sobie więc, w jakim szoku musiałabym być, gdyby udało mi się pojechać. <3
Powiedzcie coś o albumie! Udało jej się go wręczyć? Jeśli tak, jak zareagowała?
there's a ghost in my lungs and it sighs in my sleep
wraps itself around my tongue as it softly speaks
then it walks, then it walks with my legs

to fall...

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Mar 2012, 08:29:16 »
To. Było. Przepiękne.

Yay, jestem z Wami na zdjęciu~ Czy powie mi ktoś, kto jest tu kim?  ;D (ja jestem po prawej stronie, mam żółte włosy i zakrywam twarz ręką XD)

Najbardziej nie mogłam ze wzruszenia Emilie po tym, jak dostała karteczkę z TWRY, a potem resztę upominków oraz to śpiewanie "Thank God..." ^ ^  

+ to wszystko było jak piękny sen. Przez cały wieczór snułam się niczym w delirium, dlatego przepraszam osoby, które się na mnie natknęły za moje dziwaczne zachowanie XD

+ szkoda, że się nie zdołałam podpisać na albumie dla EA : < Ale, doprawdy, do Progresji weszłam za dziesięć 20:00, a potem miałam problem, by się z przyjaciółką dopchać do jakiegoś strategicznego punktu : P

+ mam syndrom pokoncertowy. W dodatku 7 godzin w pociągu strasznie skróciło mi pamięć i póki co, pamiętam koncert jak przez mgłę.
« Ostatnia zmiana: 21 Mar 2012, 08:31:30 wysłana przez Serafina »

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Mar 2012, 08:38:47 »
Koncert był mocny. Trzeba zobaczyć na żywo żeby zrozumieć jaką pozytywną postacią jest Emilie.
Zauważyłam też, że nie byłam jedyną osobą, którą wzruszył ten koncert.

A i szkoda, że nie załapałam się na fotę pod sceną. Byłam zszokowana i nieprzytomna, i jedyny cel jaki sobie postawiłam to wyjść z klubu

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Mar 2012, 08:50:20 »
Album wręczyliśmy, po tym jak każdy miał już swoje "5 minut z EA". Pomimo iż gdyby wzrok Melissy mógł zabijać to byśmy wszyscy padli trupem :D Dała nam 2 sekundy, tak wiec ja nieco zestrachana po prostu dałam Emilie album...ale sie na tym nie skończyło! Emilie była totalnie zachwycone, od razu przejrzała go, wydając różne okrzyki zachwytu (szczególnie padła przy galerii "Gaslight" triple6, ale widać było, że wszystko jej się podoba ^^). Widać, że była wzruszona. I na końcu zaproponowała nam wielkiego rodzinnego group huga, z czego oczywiście skorzystaliśmy ^^

Koncert był mega fajny. Akcja z Tea Will Rock You wyszła totalnie nieogarnięcie, ale i tak zrobiła wrażenie. W nagrodę Veva wzięła dwie dziewczyny do Rat Game; Sigyn_The_Rat i Chocoleech. Muzycznie to chyba nie był najlepszy z najlepszych koncertów Emilki na świecie, ale mam to gdzieś! I tak było bardzo porządnie! Tylko dlaczego teraz się czuje, jakby ktoś mnie przecisnął przez kraty w barierkach na drugą stronę...:P

VIP był SUPER, nie spodziewałam się tyle przytulania i komplementów...^^

Cieszę się bardzo, że poznałam tylu ludzi z forum na żywo, miło było was zobaczyć :) Mam nadzieję, że niedługo znów będzie jakaś okazja do spotkania :)

EDIT: Kilka razy udało mi się złapać dłoń Emilie w trakcie koncertu. I Veva przybiła mi piątkę przed Rat Game :D
« Ostatnia zmiana: 21 Mar 2012, 09:00:19 wysłana przez Ankh »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline ziezior

• Oat Biscuit
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Mar 2012, 09:09:58 »
A ja mam takie pytanie ;) Czy ktoś zapisał albo pamięta setlistę? Bo ja z wrażenia jakoś nie mogę sobie przypomnieć dokładnie i wszelkie wydarzenia rwą mi się na fragmenty ;)

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Mar 2012, 09:13:58 »
Setlista raczej standardowa... zgadza mi się z www.setlist.fm:

Best Safety Lies In Fear
4 O'Clock
Dr. Stockill
Fight Like A Girl
Time For Tea
The Art of Suicide
Take The Pill
How to Break a Heart
Liar
Dominant
Girls! Girls! Girls!
The Rat Game
Gears
We Want Them Young
Gaslight
One Foot In Front Of The Other

Mad Girl
Thank God I'm Pretty

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Mar 2012, 09:23:34 »
To tego było tak dużo? Ja myślałam, że jest tych piosenek o wiele mniej! xd

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Mar 2012, 09:25:52 »
Ja też w sumie XD

Ach, dlaczegoż te przyjemności tak szybko mijają?!?!

Offline ladymanabu

• Battered Rose
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Mar 2012, 09:38:39 »
Nakręcacie mnie tymi pozytywnymi wrażeniami po koncercie! <3 Ależ bym chciała spotkać się z Emilką... Oby zawitała u nas niebawem!
there's a ghost in my lungs and it sighs in my sleep
wraps itself around my tongue as it softly speaks
then it walks, then it walks with my legs

to fall...

Offline Danriz

• RaspBerry Muffin
  • **
  • What's That? You think I'm Mad?!
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Mar 2012, 10:46:50 »
Totalnie genialnie.  ;D
Buduj swoją podstawę systemu wierzeń z bogactwa własnych życiowych doświadczeń.

? Robert Bruce