•  

Autor Wątek: Emo, scene syll  (Przeczytany 3314 razy)

Sangrin

• Gość
Odp: Emo, scene syll
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Sie 2012, 22:03:39 »
Zia, samice nie tyle co "mają jaja", tylko po cwaniacku wiedzą, że "nie dostaną po twarzy".
Co do ładności i estetyczności. One tego raczej o ludziach spoza ich subkultury raczej nie powiedzą.
Innymi słowy, jak chcesz emo dziewoje zostań emo.

I Kojot, nie chodziło mi o mój światopogląd, tak jak pisze Alice, chodzi o "Kowalskiego w dresie". Po prostu nauczyłem się, że "Z barbarzyńcą nie dyskutuje się językiem Seneki tylko gladiusem".
To się zwierzęta. Z nimi trzeba kijem. Rozumieją tylko strach i trzeba wymusić na nich respekt.
Wietrzą jednostki, które wyglądają im na "słabe". Jest większa szansa, że "się dostanie" gdy przejdziesz obok grupki dresów skulony i oczami wbitymi w czubki butów jak wyprostowany i pewny siebie. Oni są jak wściekłe psy. Wietrzą strach, jak poczują respekt dadzą sobie spokój.
Nie można mieć mentalności ofiary. Jeżeli będą wiedzieć, że ktoś nie podda się bez walki i nie będzie łatwym celem i mogą ponieść jakieś konsekwencje - odpuszczą.

Tu nawet nie o sam ubiór chodzi. Emo garściami czerpało z gotyku, a jakoś nigdy nie słyszałem o gnębionych gotach czy metalach. Inna sprawa jeżeli mówimy o kindergotach i kindermetalach.
Chodzi o postawę. Niestety żyjemy wśród kretynów, a odstrzelenie ich jest nielegalne.

I Kojot, tak żeby sprawa była jasna. Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy kogoś gnębić lub uderzyć jeżeli : 1) Nie startuje do przyjaciela 2 ) Nie obraża kobiet, a szczególnie mojej  3 ) Nie startuje do mnie (obrona własna).
I uwierz, że mnie również boli, że światem rządzi przemoc, ba brzydzę się nią, ale osobiście nie pozwolę jakiemuś jaskiniowcowi robić ze mną co mu się żywnie podoba. Chamy i prostki powinny znać swoje miejsce. Najlepiej na Madagaskarze.

Taki punk w pudełku gotyckim.
Tia, nawet na nonsensopedii kiedyś czytałem.
"Jesteś zbyt mało mroczny na gota i masz zbyt słaby łeb na punka? Zostań emo!"
« Ostatnia zmiana: 08 Sie 2012, 22:07:24 wysłana przez Sangrin »

Offline zia

• RaspBerry Muffin
  • **
Odp: Emo, scene syll
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Sie 2012, 00:51:22 »
Bicie kobiet to rozwiazanie dla tryglodyty, jest wiele sposobow by sobie poradzic fizycznie z niewiasta bez krzywdzenia jej fizycznie czy psychicznie. Znajome moje o tym wiedza, oraz to ze mnie co najwyzej rozbawi, w tym przypadku wiec nie ma o tym mowy.
 Nie szukam zachwytu z ich strony, po prostu ladnie wygladaja, estetycznie, jak np motyle. Nie zaczepiam motyli by mnie chwaliły, po prostu je podziwiam. I nie tylko je ( tu pozdrawiam pewna uzytkowniczke tego forum ^^ ).
W zasadzie na tym zakonczylem poznawanie tego nurtu, muzyka dla mnie daremna.
« Ostatnia zmiana: 13 Sie 2012, 00:14:31 wysłana przez zia »
Fight With Blood
Fight With Steel
Die With Honor
Never Yield