•  

Autor Wątek: Gra o Tron  (Przeczytany 7219 razy)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #90 dnia: 26 Kwi 2016, 23:06:15 »
Mi się podoba. Będą palić snowa i wtedy wyjdzie ze się nie spali bo jest targaryanem i się ożywi XP oby :)  a jak nie to melussandre go ożywi xP
Being insane is part of my charm :)

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #91 dnia: 29 Kwi 2016, 09:00:57 »
Mi się podoba. Będą palić snowa i wtedy wyjdzie ze się nie spali bo jest targaryanem i się ożywi XP oby :)  a jak nie to melussandre go ożywi xP

da mu naszyjnik i puffff- zostanie piękna niewiastą :P
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #92 dnia: 29 Kwi 2016, 15:06:19 »

da mu naszyjnik i puffff- zostanie piękna niewiastą :P

w sumie zawsze mu było bliżej do kobiety niż mężczyzny ;D sa jeszcze teorie ze sie zmieni w tego białego chodzącego z niebieskimi oczami xP albo ze kompletnie zmieni postac, whatever, cos sie z nim stanie

a jak nie

to tez fajnie bo przynajmniej wszystkich zdziwią ;D

i nie rozumiem tego podekscytowania ta ostatnia scena przeciez to juz wczesniej bylo wiadomo ze ona byla stara bo w ktoryms wczesniejszym sezonie to juz pokazywali przeciez?

Offline rainbow

• Pink & Covered in Glitter
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #93 dnia: 08 Maj 2016, 18:20:21 »
Jak dla mnie nowy sezon jak na razie jest koszmarnie nudny, NIC się nie wydarzyło (poza tym, co było oczywiste, czyli zmartchwystaniem Jona i scenami w Dorne których nawet nie skomentuję bo to co scenarzyści zrobili z Ellarią to dla mnie jakiś koszmar...) :(

Niby spoko, że teraz już wszystko będzie inaczej niż w książkach (zwłaszcza, że 6 nadal nie istnieje), ale jeśli to ma być takie nieciekawe jak w tych pierwszych odcinkach to ja dziękuję :( Ogólnie jak na razie jestem zawiedziona.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #94 dnia: 09 Maj 2016, 08:44:58 »
A mi się podoba i czekam na Johna na smoku. I wcale nie uważam żeby było nudne, mega dużo wątków się zrobiło z wszystkimi postaciami i czuję że będzie się działo ;)