•  

Autor Wątek: Ubranie na koncert Emilie :)  (Przeczytany 12559 razy)

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
Odp: Ubranie na koncert Emilie :)
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Mar 2012, 18:36:12 »
Wiesz dla mnie to jedna z niewielu okazji kiedy można ubrać się bardziej niestandardowo ubrać. Po szczerze przyznajmy, żadna z nas nie biega na co dzień w gorsecie*, krótkiej spódniczce i pończochach i jeszcze z full color brokatowym make-upem. Po prostu takie małe oderwanie się od rzeczywistości.

*Nie mówię że w ogóle w gorsetach nie chodzę bo na jakąś koszulkę/koszulę się czarny under czy overbust założy ale chodzi mi o całokształt stylizacji

Offline Czarnooczna

• BlueBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Mar 2012, 00:15:38 »
Dokładnie, pewnie nieprędko ponownie założę swój gorset, bo po prostu będę się zbytnio w oczy rzucać, a nie lubię jakoś bardzo szczególnie zwracać na siebie uwagę.
Poza tym jesteśmy fanami Emilie, która no dba o dobrą prezencję :P po prostu bierzemy z niej przykład.
Nie wiem tylko jakie buty założę żeby, i było wygodnie, i do reszty pasowało, bo w sumie jakoś glanów w swojej kolekcji nie mam. No ale wiosenniej ma się na dworze zrobić, więc może coś bardziej obuwiowo-wiosennego znajdę :)

Offline alienne

• Matcha Green Tea
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Mar 2012, 14:11:42 »
Ja nareszcie zdecydowałam się w co się ubiorę ^^ Niestety będę wyglądała raczej mrocznie, bo dopiero od niedawna zaczęłam zaopatrywać się w nieco żywsze kolorystycznie dodatki ^^" Tak więc, zakładam czarną całą koronkową zapinaną bluzkę z długim rękawem, na to coś a'la gorset (czarny) (ma ramiączka i wiązanie gorsetowe z przodu, ale jest usztywniany) z którego to ramiączka schowam : ) Myślę, że dół to będzie spódniczka (czarna a jak!) z kilku warstw, taka luźniejsza... No i teraz zaczną się kolory, jedna podkolanówka - w czerwono-czarne paski, druga cała czarna z przyszytymi czerwonymi kokardkami na boku :3 No i do tego czarne glany! Nie mam innej koncepcji, a żałuję, bo chciałam wyglądać bardziej oryginalnie, lecz niestety brak kolorowych ubrań mi na to nie pozwala : ( Jeszcze na głowinie będę miała czarny kapelutek z woalką :D

Co tu zrobić z makijażem?

Offline soy

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Mar 2012, 16:53:04 »
Ja tego nie potępiam, wręcz przeciwnie, uważam że to świetna sprawa. Nie mam w szafie czegoś, co nadawałoby się na taką okazję, więc pójdę zwyczajnie, moja siostra lubi bawic się strojami, więc pewnie będzie wyglądała za nas dwie.

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Mar 2012, 17:03:06 »
Skompletuj coś od niej, my tak zawsze z siostrą robimy :D
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Mar 2012, 17:06:53 »
Skąd ja to znam. ;) Jeśli nie mam się w co ubrać od razu idę do szafy siostry. Zresztą na koncert wybieram się w jej spódnicy. Dobrze by tylko było, gdyby ona o tym wiedziała. :D

Offline soy

• Tea Spoon
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Mar 2012, 17:32:48 »
Myślałam o tym, ale kompletnie nie mam talentu do łączenia bardziej awangardowych elementów, więc lepiej pójść w dżinsach niż się skompromitować. W sumie zobaczy się, może akurat wyłowię coś w miarę sensownego :)

Offline ro++en

• RaspBerry Muffin
  • **
  • fucking patronizing fucking
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Mar 2012, 18:22:35 »
Skąd ja to znam. ;) Jeśli nie mam się w co ubrać od razu idę do szafy siostry. Zresztą na koncert wybieram się w jej spódnicy. Dobrze by tylko było, gdyby ona o tym wiedziała. :D

U mnie to samo :D Na koncert biorę najprawdopodobniej jej spódnice i koszulę, również bez wiedzy właścicielki ;)

I'M THE QUEEN OF FRANCE

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Mar 2012, 18:34:47 »
Ja wyjątkowo będę trochę w klimacie, ale bez szaleństw ;p
Przyjaciółka pożyczy mi underbustowy gorset i pończochy w biało-czarne paski. Do tego wąska, krótka czarna spódniczka iii bluzka kupiona na koncercie. Dodatkowo myślę, czy by sobie nie uszyć przypinki-serduszka.
A na wierzch cienka ramoneska wybita ćwiekami (jutro idę ją kupić, ćwieki w najbliższym czasie ;D)
Butów za dużo nie mam, dlatego standard - moje super zdewastowane białe hajtopki.

A makijaż... Też bez szaleństw. Tylko zastanawiam się, czy rysować sobie to serduszko pod okiem. Znając życie, połowa progresji przyjdzie z takim motywem na policzku ;p

Offline alienne

• Matcha Green Tea
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Mar 2012, 20:22:18 »
@kejtuch serduszko to chyba obowiązkowo, czyż nie ;)?

Ja orginalna nie będę i z takowym przyjdę, więc na pewno za znak rozpoznawczy jego uznać nie będę mogła ^^"

Od kilku miesięcy myślę nad doszyciem serduszka do mojego pseudo gorsetu, ale nigdzie nie umiem znaleźć tkaniny sprzedawanej w tak małych ilościach >.< Chyba będę musiała kupić cały metr, no trudno, na Emilie mi nie szkoda ; ) Ma już ktoś takie serduszko?

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Mar 2012, 20:44:50 »
alienne a poszukaj w szafach. Może akurat znajdziesz jakąś starą bluzkę/spódnice mamy/babci/taty/czy kogokolwiek innego z rodziny w kolorze czerwonym a nikt w tym nie chodzi i można wyciąć serduszko. Ja tak zawsze robie. Najpierw grzebe po szafach w domu, potem u babci, potem u przyjaciółki (chociaż poszukiwania zazwyczaj kończą się na punkcie drugim ;) ) a w ostateczności kupno.

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Mar 2012, 20:56:13 »
Możesz też pójść do second-handu i kupić jakiekolwiek czerwone ubranko, powinno wyjść taniej niż cały metr materiału. ^ ^

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Mar 2012, 21:01:11 »
@whatewa - +100000000. Dzięki za ideę ;D

Offline alienne

• Matcha Green Tea
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Mar 2012, 21:05:43 »
Dzięki za rady dziewczyny! Jutro się za to zabiorę, koncert się zbliża a ja za wszystko się zabieram w ostatnim momencie ^^"

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Mar 2012, 17:40:47 »
Mnie czeka łażenie po lumpiarniach, ale w poszukiwaniu odpowiedniej koszuli. Ajajaj, już się boję XD

O, właśnie, co z tym serduszkiem na policzku? Rozważam jego obecność u mnie, ale rzeczywiście - to strrrasznie banalne : P