•  

Autor Wątek: Spotkanie przed koncertem  (Przeczytany 12072 razy)

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
Odp: Spotkanie przed koncertem
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Mar 2012, 11:09:21 »
jak tak patrze na pociągi to mam tak że byłabym o 16:40 na Centralnym, albo o 15... chyba wybiorę tą drugą opcję więc mam dwie godziny żeby trafić do Progresji :P

To lepiej na Centralnej wysiąść czy na zachodniej bo się już pogubiłam...

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Mar 2012, 12:57:13 »
^ najlepiej Warszawskie połączenia sprawdzać na jakdojade.pl, można sobie nawet dokładne godziny sprawdzić. Wpisałam obie te kombinacje (Zachodni->Progresja i Centralny->Progresja) i z Zachodniego możesz bez żadnych przesiadek w pół godziny dojechać autobusem 154, trzeba wysiąść na przystanku WAT 02. Ale proponuję i tak tam to wpisać sobie, bo widać od razu jak trzeba dojść od przystanku. :)

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Mar 2012, 13:31:38 »
Kurna... faktycznie... jakdojade.pl... ciamajda ze mnie bo korzystam tego tylko ze na wrocław ;P. Dzięki.

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Mar 2012, 18:08:30 »
jak tak patrze na pociągi to mam tak że byłabym o 16:40 na Centralnym, albo o 15... chyba wybiorę tą drugą opcję więc mam dwie godziny żeby trafić do Progresji :P

Ja chyba przyjadę pociągiem o 16:25. Mam wcześniejszy o 15:19 i byłoby idealnie, bo mogłybyśmy się spotkać już na dworcu (^^), ale chyba niestety na niego nie zdążę. Więc pewnie będę w okolicach Progresji ok. 17:00, pod warunkiem, że nie zabłądzę dziesięć razy. >.<

Offline Julken

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Mar 2012, 17:39:55 »
Witajcie, zarejestrowałam się tutaj, bo idę na koncert sama (tata mnie jedynie przywiezie). Bardzo chętnie poznałabym inne Muffinki. :>
Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać. Czuję, że szykuje się przemiła atmosfera. :)

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Mar 2012, 17:56:15 »
Kochani, ja będę na koncercie z moją przyjaciółką (spotkamy się w Warszawie) i na konkretne spotkanie się nie piszę.

Chciałabym jednak poznać Was bliżej już w trakcie koncertu, ale ze względu na moją nieśmiałość raczej boję się podchodzić do ludzi, poza tym kompletnie nie mam pamięci do twarzy, więc jeśli ktoś mnie rozpozna, to bardzo byłoby mi miło, gdyby do mnie zagadał jako pierwszy : 3

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Mar 2012, 20:48:18 »
Witajcie, zarejestrowałam się tutaj, bo idę na koncert sama (tata mnie jedynie przywiezie). Bardzo chętnie poznałabym inne Muffinki. :>
Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać. Czuję, że szykuje się przemiła atmosfera. :)

Ja mam podobną sytuację, jestem za. Myślę, że najłatwiej byłoby po prostu ustalić, o której macie zamiar zjawić się przed Progresją. Chodzi mi głównie o nie-vipów, bo oni chyba nie muszą ustawiać się w kolejce...

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Mar 2012, 21:15:49 »
Proponuje tak jak ktoś już chyba rzucił hasło że o 17 przed Progresją. To chyba będzie w miare optymalnie...

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Mar 2012, 21:38:02 »
Zamierzacie czekać aż od 17 pod klubem? o.O

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Mar 2012, 21:52:58 »
Patyczek...to i tak krótko, uwierz :P a jak ma być podobno ładna pogoda, to nie widzę przeszkód. ^^
Ja zasadniczo się zbieram zaraz po zajęciach i zjedzeniu obiadu pod klub ^^
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Mar 2012, 21:59:04 »
Ale krótko na co? :< VIPy nie będą musiały mieć żadnej kolejki, a nie-VIPy też nie muszą tyle czekać. Emilie to nie Madonna, nie trzeba będzie robić Pędzącego Tłumu, żeby zająć dobre miejsca (byłam na Emilie 2 razy, raz się spóźniłam, raz przyszłam zaraz przed otwarciem bram - żadnego problemu z zajęciem miejsca, a koncerty miały godzinne opóźnienie) :) Chyba, że to w celach towarzyskich - wtedy approved xD

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Mar 2012, 22:21:01 »
w celach towarzyskich :)

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Mar 2012, 12:42:25 »
@Patyczek, Emilie jednak robi się coraz bardziej popularna, więc ja osobiście i tak wolałabym być wcześniej, a jak uda się jeszcze zapoznać z ludźmi z forum to już w ogóle super. :) Moja koleżanka, żeby dopchać się pod barierki na Tarji (w sumie podobna ilość fanów na lansie, ale wiem że to głupie porównanie :P) stała pod Stodołą od 16.00 a wpuszczali godzinę później niż na Emilie, więc wiesz... To rzeczywiście, jak mówi Ankh, krótko. :D

Ja się zastanawiałam czy by do koszulki z przodu nie przypiąć/przykleić swojego forumowego awatara (lepiej widoczny niż nick, chyba żeby wymalować farbą na plecach :D), żeby jakiś muffin z tłumu wiedział, że może zaczepiać. ;) Ale nie wiem czy nie lepiej wrzucić zdjęcia w koncertowych ciuchach (ja lepiej kojarzę po takich rzeczach niż po twarzy). W każdym razie planuję zrobić coś, żeby wiadomo było skąd przyszłam. :P

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Mar 2012, 12:47:28 »
W ogóle to dobry pomysł! Trzeba wiedzieć jak się identyfikować, a np chyba tylko ja widziałam tutaj twarz Tarkiiny (przywilej twórczyni albumu, ha xD).
ja, jak już powiedziałam, będę w haftowanej przed siebie koszulce, myślę, że drugiej takiej nikt mieć nie będzie :)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Mar 2012, 12:48:54 »
Rzeczywiście to dobry pomysł. Podejrzewam że mój zielony gorset i czerwona grzywka też będzie się wyróżniać ale można jakiś taki mały szczegół dla wszystkich z forum wymyśleć...