•  

Autor Wątek: Spotkanie przed koncertem  (Przeczytany 12666 razy)

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
Spotkanie przed koncertem
« dnia: 10 Lut 2012, 23:00:37 »
No, muffinki i szczurzęta, z moich superdokładnych wyliczeń wychodzi na to, że zostało tylko 39 dni ;D
W którymś wątku widziałam jakieś napomknięcia o ewentualnym spotkaniu, tak więc postarajmy się wcielić plan w życie!

z tego co ja jeszcze mogę dorzucić, przy Progresji jest bardzo przytulna pizzeria, tak na wypadek gdyby jednak było zimno na dzień przed rozpoczęciem wiosny.

Piszcie, o której która ma zamiar przyjechać i czy macie ewentualnie jakieś pomysły :)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Odp: Spotkanie przed koncertem
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lut 2012, 10:50:52 »
Pyt o której VIPy będą wpuszczać bo pewnie z godzinkę przed otworzeniem bram więc vipy pewni będą i tak z góry wcześniej, ja osobiście nie wiem o której się do warszawy dostanę z Bielska, jedziemy samochodem, więc pewnie wszystko będzie zależało od sytuacji na drodze, ale pewnie postaramy się być jeszcze jakoś godzinę przed tym jak wpuszczać będą mieli vipy, tylko ze tej godziny dowiemy się dopiero tydzień przed(bo jakoś tak poszczają maile do vipow) wiec w sumie to ja nic konkretnego od siebie nie wiem...
Being insane is part of my charm :)

Offline maiiaF

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lut 2012, 10:56:58 »
ja z siostrą, znając moje przewrażliwienie dotyczące spóźnień na wszelkie imprezy, na których mi zależy, też pewnie będę dużo wcześniej czekać pod progresją :D

a jakby tak zrobić dodatkowe spotkanie dla warszawskich muffinów/tych wcześniej przybywających do wawy np w poniedziałek wieczorem? niedzielę wieczorem? nie wiem, też mogłoby fajnie wyjść w sumie :D

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lut 2012, 12:21:48 »
Jeśli o mnie chodzi, to powinnam sobie dokładnie prześledzić trasę i godziny pociągów z Trójmiasta do Warszawy... a i właśnie - czy ktoś mi powie, na której stacji mam wysiąść, by znaleźć się najbliżej Progresji?
Bardzo, bardzo mi na tym zależy, ponieważ tylko jeśli ułożę sobie dokładny plan "działania", dostanę pozwolenie na ten koncert. A muszę o tym myśleć już teraz, żeby nie zostać z ręką w nocniku.

Błagam o pomoc wszystkie dobre duszyczki! : )

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lut 2012, 12:29:32 »
ja licze na to że się dogadam z kimś z Wrocka albo po drodze z Opola i się ustali jakiś plan działania :). No a że jedzie się jakieś 6,5h do stolicy...

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lut 2012, 12:38:31 »
Ja raczej mam małe szanse, żeby się z kimś dogadać, bo nie napotkałam na razie nikogo chociażby z tej części Polski, ale przynajmniej podróż krótsza. ^^ I chyba nie dam rady być wcześniej niż o 16.40 w Wawce, a że jeszcze czeka mnie daleka droga do Progresji, więc trzeba mi będzie od razu grzać na miejsce.

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lut 2012, 20:13:08 »
@Serafina, wysiadka na dworcu zachodnim i stamtąd masz bezpośredni autoban 154 ;) jedzie jakieś max. pół godzinki

Offline inhophetaminex

• Oat Biscuit
  • *
  • Victorie von Gothique
    • moja strona :)
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lut 2012, 13:25:39 »
możliwe, że w Warszawie pojawię się w poniedziałek wieczorem. wolałabym uniknąć kłopotów z autobusami, jak np. w tamtym roku na C.O.B...

no i prawdopodobnie będę przed Progresją już o 16/17.
co prawda ani razu tam nie byłam, nie kojarzę okolicy, ludzi też nie, więc miło by było z kimś spędzić ten czas. :) w sumie będę z chłopakiem, ale w grupie raźniej, jak już mówiłam.
photoblog.pl/inhophetaminex
facebook.com/inhophetaminex
lastfm.pl/user/inhophetaminex
vampirefreaks.com/inhophetaminex
maxmodels.pl/inhophetaminex.html
maxmodels.pl/phantomphetaminex.html

ZAPRASZAM TUTAJ:
FACEBOOK.COM/INHOPHETAMINEXART

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Lut 2012, 17:44:02 »
Ja mieszkam pod Warszawą, dojazd pewnie zajmie mi około godziny (ale to zależy od korków i takich tam). Nie byłam nigdy w okolicach Progresji (chyba).
Na spotkanie jestem chętna =)
Godzina spotkania jest mi raczej obojętna.

Offline whatewa

• Mad Girl
  • The Striped Stocking Society
  • i am a leaf on the wind, watch how i soar
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Mar 2012, 17:49:22 »
Jeśli w końcu zrobicie jakieś spotkanie, to ja o 13 kończę zajęcia na uczelni, jak wrócę do domu i się ogarnę, to pewnie dojadę do Progresji koło 16, może trochę później. :)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Mar 2012, 17:53:01 »
Więc co z tym spotkaniem? O której i gdzie? :P

Offline sunnydoll

• Chocolate Muffin
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Mar 2012, 17:54:50 »
Podłączam się do pytania. :)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Mar 2012, 18:49:54 »
Biorąc pod uwagę, że na miejscu pojawię się wraz z moim chłopcem w poniedziałek w nocy i najprawdopodobniej zostanę cały tydzień w warszawce, to czasu będę mieć w bród.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Mar 2012, 22:39:46 »
Ja prawdopodobnie wyląduję w centrum, pod pałacem i tam mogę się z kimś spotkać, a potem razem pojechać pod dworzec zachodni - stamtąd zgarnąć kolejnych i pod progresję ;p Bilecik ztm całodobowy kupić i do przodu ^^
A co do dokładnej godziny, to już się można się nawet dzień wcześniej dogadać. Mogę też dać mój nr kom w razie jakby były problemy ze znalezieniem się.
« Ostatnia zmiana: 01 Mar 2012, 22:42:15 wysłana przez SickSpider »

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Mar 2012, 23:42:16 »
Ja tam do Progresji mam góra 40 minut autobusami ;D
W takim razieeeeee proponuję 17:00 przed wejściem do klubu? :3