•  

Autor Wątek: Album dla Emilki  (Przeczytany 14626 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Album dla Emilki
« dnia: 02 Lut 2012, 21:01:53 »
Dobra dzieci, ponieważ sama się ta kwestia nie rozstrzygnie, pytam się was:

czy chcielibyście stworzyć album pamiątkowy dla Emilie z okazji koncertu w Polsce?

Ponieważ czasu jest mało, na deklaracje lub/i materiały czekam do końca lutego. jeśli do tej pory nie uzbieram sensownej ilości materiałów/deklaracji, inicjatywa upada.

Co może być w takim albumie?

Wszystko. Wasze zdjęcia w style Asylum (nie muszą być mega aktualne ^^"), artworki, wiersze, wiadomości do Emilki...Co tylko wam przyjdzie do głowy.
Podejmuję się opracowania graficznego albumu, tak aby to wszystko spójnie i ładnie wyglądało. (aczkolwiek pomocą od osób chętnych nie pogardzę ^^).

Chciałabym, abyście mi przysłali materiały na adres e-mailowy bądź do końca lutego zadeklarowali się, czy zrobicie coś na rzecz albumu. Nie ukrywam, ze pierwsza opcja jest dużo przyjaźniejsza ale rozumiem, ze nie zawsze się da. Jednak proszę tylko o poważne deklaracje.

Jeśli chodzi o finanse, tak naprawdę okaże się dopiero pod koniec lutego. Myślę jednak, że dużo to nie wyniesie, zwłaszcza jeśli dużo osób weźmie udział. Jeśli inicjatywa się powiedzie, wszystkich zainteresowanych będę prosiła o osobisty kontakt ze mną w tej sprawie.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Minerva

• Chocolate Muffin
  • ?
    • Blog
Odp: Album dla Emilki
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lut 2012, 21:08:34 »
Hmm... mam takie pytanko... :>
Bo jak sie nie wybieram na koncert, to czy mogłabym dorzucić swoje zdjęcie + np. króciutki tekścik? :3

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lut 2012, 21:10:12 »
No pewnie!
Ja nawet myślę, ze to tym fajniejszy album będzie...możliwość przekazania Emilce swoich myśli itp.
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lut 2012, 21:22:28 »
Jestem całkowicie za! W ten sposób nawet muffinki się niewybierające będą miały okazję pokazac EA coś od siebie :) Może nawet np dac login na twittera czy cos i miec cicha nadzieje ze keidys ea otworzy i np napisze dziekuje tej osobie czy cos :D ach, marzenia :D
Being insane is part of my charm :)

Offline Minerva

• Chocolate Muffin
  • ?
    • Blog
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lut 2012, 21:28:06 »
O, jak miło :3
Myślałam, że to bedzie, że weź się odwal, nie jedziesz, to się nie odzywaj, bo się nie znasz i głupia jesteś!
Nie no żart xD

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lut 2012, 21:56:45 »
Ankh ja bym wolała przed deklaracją zrobić jakiś konkret, ok? Baaardzo chcę, ale nie wiem, jak się wyrobię. Chociaż teraz raczej będę miała trochę czasu.

A jak chcesz załatwić kwestie pieniężne? Tzn, drukowanie tego i tak dalej to jednak sporo roboty.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lut 2012, 22:07:12 »
Pytanko: album będzie w końcu w wersji stuprocentowo wydrukowanej, czy "tradycyjnej"?

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lut 2012, 22:41:43 »
@Patyczek: planuje raczej wersję tradycyjną ew. semi-tradycyjną (np teksty drukowane ładnie wi wklejane w album).

@Kojot: jeśli dobrze pójdzie, to po prostu poproszę każdego z autorów albumu o wpłatę niewielkiej sumy (do 5 zł) na moje konto.
Terry Pratchett

Offline Sendrew

• TeaPot
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lut 2012, 22:53:15 »
Ja chętnie coś napiszę dla Emilie. ^ ^
Także więc wyrażam chęć współudziału. >3

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Lut 2012, 11:13:41 »
O, o, ja bardzo chcieć! :3 Fajnie, bo na koncert nie jadę, a Emilie zapamięta koncert w Polsce  :)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lut 2012, 12:06:44 »
Super pomysł. Chętnie wezmę w tym udział (no i może brat się skusi. Jeśli to nie problem ^^).
A jak będzie wyglądała okładka tego albumu?

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Lut 2012, 12:13:25 »
Nie problem myślę. :)
Chciałabym utrzymać stylistykę wiktoriańską okładki i całego albumu. Mam kilka pomysłów ale co wyjdzie to zobaczymy ;) Też zależy od tego , co wy będziecie chcieli w nim przekazać...
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lut 2012, 12:28:17 »
myśle że jeszcze epickie by było zrobienie zdjęcia całej ekipie VIPów z Emilie trzymającą ten album :) yey!
Being insane is part of my charm :)

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Lut 2012, 16:00:52 »
Jeżeli dużo osób wyśle zdjęcia, to można by napisać na okładce coś w stylu "Polish Muffins", tudzież "Poland spreads the Plauge" :)

A i Ankh, jak się zdeklarowałam, że biorę udział to materiały do końca lutego, tak?

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Lut 2012, 16:04:58 »
Tak jest ^^
Ogólnie proszę, żeby nie tylko glosować w ankiecie ale tez pisać, kto jest zainteresowany, bo po samej ankiecie nie będę wiedziała, od kogo oczekiwać materiałów i komu ewentualnie przypominać o zbliżającym się terminie (dotyczy osób, które zagłosowały w ankiecie na "tak" a nie napisały tego w temacie ;))
Terry Pratchett