•  

Autor Wątek: Album dla Emilki  (Przeczytany 13834 razy)

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
Odp: Album dla Emilki
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Lut 2012, 14:52:10 »
Ja się zgłaszam! Już po sesji, więc do końca lutego na pewno coś nabazgrzę i prześlę ^^
Co do konceptu okładki: ja bym te skrzydełka powiększyła, bo strasznie maleńkie są :)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Lut 2012, 17:33:46 »
W sumie ja mam kilka tabletkowych emilek ciągle nieukończonych bo to wersje szkicowe, kilka tradycyjnych i duzo pomyslow ;) 8 koncze sesję więc wtedy będę myśleć :) Ale od siebie właśnie chciałabym dac swoje foto, jakiś tekscik i jakiś fanartcik :) raczej w wersji digital ;)
Being insane is part of my charm :)

Offline Closterte

• Matcha Green Tea
    • blog
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Lut 2012, 21:05:09 »
Ja bym była chętna, ale na razie nie mam pojęcia co by dać od siebie... Jedyne co mi przychodzi do głowy to moja pseudosesja w stylu pseudoemilkowym z dawnych czasów, ale nie wiem czy jest sens... ;) Więc jeszcze pomyślę, ale postaram się!
Everything dies

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Lut 2012, 22:33:56 »
Ja bym chętnie coś od siebie dorzuciła, ale... kompletnie nie wiem co! :D
Ja jestem totalnym outsiderem, absolutnie nie w klimacie, przenigdy nie wzorowałam się na Emilce co do ubioru, takowoż żadnych takich sesji nie mam. Rysować też nie umiem, jestem urodzoną kserokopiarką (przerysowywanie wszystkiego idzie mi najlepiej :P). Jak coś skombinuję to od razu wyślę :)

Offline Miya

• Stocking And Curl
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Lut 2012, 14:11:45 »
Ja chyba dam swoją Emilkowatą fotkę i próbkę moich średniej jakości wierszy. Rysować nie umiem.

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Lut 2012, 20:28:09 »
Ja również postaram się dodać od siebie jakiś akcencik. Tylko nie wiem jeszcze co. Do kiedy tak mniej więcej mamy czas?

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Lut 2012, 20:31:25 »
...A jeśli wiersz, to czy może być po polsku? : P

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Lut 2012, 20:36:12 »
Gen.Erator, do końca lutego chciałabym mieć albo pracę albo konkretny w miarę szybki termin jej otrzymania (np. jeśli masz pomysł ale musisz coś skończyć albo czekasz na skan albo cokolwiek).

Serafina...hmm. Szczerze powiem, że nie wiem. Jako że to Chicago, to może ktoś ze znajomych EA będzie znał polski ale nie postawiłabym na to swojej ręki czy nogi ;) sama mam dylemat, bo chciałam wrzucić swoje tłumaczenie "Gothic Lolity" na polski ale nie wiem jakby to zostało odebrane...
Ja go nie odrzucę na pewno, pytanie tylko, czy Emilka by to zrozumiała...
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Lut 2012, 20:40:46 »
Ankh wrzuć je + fonetyczną wymowę ;D Tak żeby kazdy anglik mógł przeczytać :) W sensie tak jak w słownikach angielskiego np zapisuje się słówka byśmy je odczytali to zrób na odwrót :) Moze jest w necie jakiś program robiący to z biegu...? :> swoją drogą... własnie wpadłam na pomysł inzynierki jeśli nie ma xD
Being insane is part of my charm :)

Offline maiiaF

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Lut 2012, 20:51:50 »
Ankh, ja myślę, że to super pomysł :D nawet, jeśli nie zrozumie ani Emilka ani ktokolwiek z jej znajomych- no chyba będzie jej miło jak zobaczy swój utwór przetłumaczony na język kraju, w którym była, występowała. mi byłoby miło ;D

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Lut 2012, 21:12:55 »
Nomć, Ankh, zdecydowanie, tym bardziej, ze twoje tłumaczenia są na prawdę świetne.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline inhophetaminex

• Oat Biscuit
  • *
  • Victorie von Gothique
    • moja strona :)
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Lut 2012, 13:58:15 »
pomysł z albumem bardzo mi się podoba, mogłabym dorzucić trochę swoich zdjęć, rysunków czy wierszy... albo wszystko naraz :D

w każdym razie na mnie można liczyć. fajnie by było, gdyby Emilie nas zapamiętała, jakkolwiek to brzmi. :)
photoblog.pl/inhophetaminex
facebook.com/inhophetaminex
lastfm.pl/user/inhophetaminex
vampirefreaks.com/inhophetaminex
maxmodels.pl/inhophetaminex.html
maxmodels.pl/phantomphetaminex.html

ZAPRASZAM TUTAJ:
FACEBOOK.COM/INHOPHETAMINEXART

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Lut 2012, 14:02:58 »
@inhophetaminex, wszystko naraz! ^^
Jakby co, mój mail znajduje sie w moim profilu, przyjmuję wszystkie materiały ^^

Cóż, to w takim razie ja dorzucę tłumaczenia swoje, dzięki za miłe słowa :) Chcoleech nie wiem, czy coś takiego istnieje ani jak takie coś by ewentualnie znaleźć o.O

Tylko te wiersze po polsku mnie gnębią...nie wiem, można zawsze spróbować dorobić wersję angielską ew jakieś tłumaczenie po angielsku o co chodzi. Mimo wszystko lepiej mieć pewność, że Emilka zrozumie przekaz ^^"
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Sigyn_The_Rat

• Oat Biscuit
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Lut 2012, 14:30:18 »
Mam już przygotowany utwór "Asylum alphabet" i co jest możliwe, lecz jeszcze nie w pełni potwierdzone, zdjęcia w rekonstruowanej, stylizowanej sukience Emilie z trasy The Door.

Offline Serafina

• The Inmate
  • Meow or Never
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Lut 2012, 14:42:36 »
Ja sklecam wiersz po angielsku w wolnych napadach weny.
Jeśli coś z niego wyjdzie, to go dorzucę : )