•  

Autor Wątek: Album dla Emilki  (Przeczytany 14681 razy)

Offline Minerva

• Chocolate Muffin
  • ?
    • Blog
Odp: Album dla Emilki
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Lut 2012, 16:07:47 »
Dzisiaj wpadłam na pomysł zrobienia szpitalnej kartoteki... Każdy mógłby podać swoje imię, wiek i chorobę, tylko ze jakby "chorobą" jest np. to, że maniakalnie się czymś interesuje, lubi sie jakośtam ubierać albo uwielbia EA ;) Od każdego zależałoby co chce tu wpisać. A pod spodem mógłby być jeszcze krótki tekst opisujący danego "pacjenta" :>
Co do płatności, to chyba będę się musiała pod kogoś podpiąc kto w Wawie mieszka i bedę mogła mu osobiście oddać kasę :P

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Lut 2012, 16:54:46 »
@Minerva, moim zdaniem to świetny pomysł!
Co myślisz o tym Ankh? ^^

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Lut 2012, 17:04:24 »
Sam pomysł ciekawy, aczkolwiek nie jestem pewna czy cały album utrzymany w tym tonie nie byłby zbyt monotonny...bardziej mi pasuje koncepcja takiego pamiętnika, zbioru wycinków. Natomiast nikt nie mówi, ze w takim zbiorze nie mogą się też znajdować "karty szpitalne" i jeśli ktoś chce tak sformułować swoją wiadomość dla Emilki to czemu nie. :)

EDIT:
Dorzucam pomysł na okładkę. To tylko koncepcja, efekt końcowy może się różnić ^^"

« Ostatnia zmiana: 03 Lut 2012, 20:38:16 wysłana przez Ankh »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Lut 2012, 17:42:00 »
moim zdaniem większa "chaotyczność" będzie lepsza i będzie bardziej pasować do charakteru Emilie.
To się dzieje teraz. Armageddon.

triple6

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Lut 2012, 11:31:20 »
Kojot ma rację, ja też bym na delikatny chaos postawił, Emilie i monotonia w parze nie idą. :C

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Lut 2012, 12:42:19 »
Jeśli chodzi o układ...zaufajcie mi :D postaram się jak najlepiej, żeby zbyt monotonnie nie było. Zwłaszcza, mam dobry wzorzec w domu :D
Ok to kto jeszcze chciałby wziąć udział? ^^
Żeby skonstruować album muszę mieć minimum 32 kartki (64 strony), tak wiec postarajmy się jak najlepiej ^^
« Ostatnia zmiana: 04 Lut 2012, 14:46:14 wysłana przez Ankh »
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Lut 2012, 19:44:16 »
ja mogę zrobić portret... Tylko nie wiem, czy nie będziecie się musieli zadowolić zwykłym tradycyjnym, bo mi się pen zepsuł i nie wiem, czy nabędę do tego czasu nowy. Jeżeli chodzi o moje "dzieła", to obecnie mam to http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2012/005/d/4/paint_it_black_by_czekolado_podobna-d4lemmr.jpg oraz nie skonczone przez śmierć pena to http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=snowwhitei.jpg&res=medium, nieskromnie sądzę, że troszkę się rozwinęłam, więc mogłoby być fajnie, ale tak jak mówię, być może będzie to musiał być zwykły tradiszional.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Lut 2012, 19:58:01 »
Ja bym chciała wziać udział, ale nie mam zielonego pojecia co mogłabym dac do tego albumu >.< Myslałam, zeby coś narysować, ale ostatnio mam straszny brak weny.

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Lut 2012, 21:35:40 »
Ja bym chciała wziać udział, ale nie mam zielonego pojecia co mogłabym dac do tego albumu >.< Myslałam, zeby coś narysować, ale ostatnio mam straszny brak weny.
Też nie wiem co dać >.< Dopóki nie zbiorę potrzebnych materiałów to nic nie obiecuję :P

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Lut 2012, 21:56:23 »
Jakiś czas temu wrzuciłem do tematu z fan-art'em prace w ps, taką książkę otwartą na posłodze z wierszem 'Ghost' na stronach. Jeżeli ktoś uzna, że nadaje się to do albumu to nie mam nic przeciwko, żeby to tam wstawić.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Lut 2012, 23:05:02 »
@SickSpider, ja uznaję, że się nadaje ^^ chcesz do tego jakąś wiadomość dodać, czy sam fan art?

@Kojot, tylko z praca tradycyjną to albo przyślesz mi skan do wydrukowania albo tradycyjnie pocztą...Nie wiem co by ci bardziej odpowiadało, jakby co, adres na PW mogę podać ale proszę o nierozpowszechnianie bez mojej wiedzy :3

@Zamykas, może masz jaką starszą pracę, z której jesteś szczególnie dumna? ;) Ja planuje wrzucić swój najlepszy rysunek (jak na złość oryginał dałam znajomej wiec będę musiała ze skanu drukować...) i ew. coś nowego ale nie wiem czy zdążę ^^"

Aha, z osób które tu nie pisały, Nekromorte zgodził się na wykorzystanie zdjęcia (jeśli chcesz dodać jeszcze jakiś tekst to proszę bardzo), także staram się nakłonić osoby spoza forum i mam nadzieję, że coś z tego będzie :P
« Ostatnia zmiana: 04 Lut 2012, 23:48:45 wysłana przez Ankh »
Terry Pratchett

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Lut 2012, 13:29:09 »
Co do szpitalnej kartoteki, może lepiej zrobić tak, że na ostatniej stronie lub ostatnich dwóch (nie wiem w jakim formacie to będzie) będą małe zdjęcia fanów, którzy chcieliby być w albumie, nawet nie "emilkowe", wskazany byłby portret :)

Offline Rain

• SnowStorm Burning
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Lut 2012, 13:44:30 »
Pomysł z kartoteką wydaję mi się trochę przesadzony. Proponowałbym raczej, żeby na końcu były tylko wpisy, na wzór księgi gości, tak po 2-3 linijki, podpis imieniem lub nickiem i najwyżej nr strony, na której znajduje się zdjęcie/praca danej persony.

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
« Odpowiedź #28 dnia: 05 Lut 2012, 13:49:59 »
@SickSpider, odpada z jednego powodu: nie wszyscy będą mieli okazję wpisać się osobiście. Wiadomości: jak najbardziej. Długie, krótkie, jak chcecie. Ale księga gości, w której głównym elementem jest to, ze każdy własnoręcznie coś pisze - tak jak ja to teraz organizuję to po prostu nie da rady.

Nie zapominaj, że album będzie ukończony PRZED koncertem Emilki. Dlatego właśnie chcę zgłoszenia do konca lutego: chcę mieć jak najwięcej czasu na złożenie albumu jako całości. A to dlatego, żeby był jak najlepiej zrobiony, bez żadnych niedoróbek.

@curt - też nie wiem :P jak dostanę mniej materiałów, będzie mniejszy.:)
« Ostatnia zmiana: 05 Lut 2012, 13:57:05 wysłana przez Ankh »
Terry Pratchett

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Lut 2012, 14:00:50 »
Postaram się coś zrobić, jakiegoś digitalarta, czy coś, ale nic nie obiecuję :P.