•  

Autor Wątek: Jakiś pomysł na to by EA koncert zapamiętała na długo? ;) - PISAĆ!  (Przeczytany 13734 razy)

triple6

• Gość
a 20 dni po moich uro :C

hm,mówię, ja jestem chętny do pomocy ale z drugiej strony nie chciałbym robić wszystkiego tak jak to się zazwyczaj kończyło :P

nie ma za co, transparent jest zajebisty i o!

Offline Closterte

• Matcha Green Tea
    • blog
Tea Will Rock You - genialny pomysł!

Co do albumu to fakt, mało czasu, niestety, więc... może poczekać do następnego koncertu? :P Przecież przyjedzie jeszcze! A pomysł super - grupka dziewczyn robiła w tamtym roku coś takiego dla Apocalyptiki - wrzucały swoje zdjęcia, pisały coś od siebie itd., a potem przekazały im to po koncercie. :) Wszystkie z innych krańców Polski, ale udało się!

Jeżeli chodzi o jakieś wstążki itd. - to chodzi wam o to, żeby je w pewnym momencie pokazać, tak (nie czytałam dokładnie wszystkich postów, przepraszam :P)? To też mi się podoba - na Rammsteinie na przykład na jednym utworze podnosiliśmy kartki z logiem nowej płyty, na innej łódki z papieru, a na jeszcze innej zapalniczki (co moim zdaniem ogólnie jest wspaniałe, ale nie wydaje mi się, żeby jakiś utwór pasował klimatem...?).

Co do flagi, to uważam, że mimo wszystko to też dobry pomysł - niby oklepane, ale na pewno jest miło. ;) Do tego transparent też, of korz. ;D
Everything dies

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
wiecie co do albumu jest jedna jeszcze opcja,
albumy z rossmana
sciaga sie programik i sie robi i sa naprawde fajnej jakosci,
jednak z twarda okladka to kosztuja wiecej...
ale program bardzo latwy i wszystkim przyjaciolkom robimy z tego i naprawde fajne! jakosciowo papier podobny do tego w TAFWVG, wsyatrczy troche inwencji i naprawde fajnie wyglada :) standard to kolo 24kartek za kolo 25zl jakos, z miekka okladka, im wiecej kartek to sie dopaca, jak cos oglabym sie tym zajac bo lubie to robic xP

zapalniczki... a moze by tak zapalniczki na Dead Is The New Alive(o ile bedzie na trasie EU) bo w sumie tam ogien, na publicznosci tez ;D czad by byl :)
Being insane is part of my charm :)

triple6

• Gość
DITNA + zapalniczki = dobry pomysł. nie upierajmy się przy tym albumie bo to megadużo czasu zejdzie, a na ten komfort nas niestety nie stać. :C skupmy się na nieco bardziej realnych rzeczach + o wiele prostszych w wykonaniu a nieco bardziej pobudzających wyobraźnię i wzruszenie u Emilki..

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
No to:
Tea Will Rock You - zaklepane na bank
dalej:
Zapalniczki(bo to nie problem wniesc i raczej kazdy ma xP) na Dead Is The New Alive
Wstążki, kwiatki(na patyku albo nie xP) na Art of Suicide
Karteczki?

Transparent - kto zrobi? i czy to VIP czy regularny? bo w sumie troche ch.ujowo z transparentem w pierwszym rzędzie xD

Album, zobaczy się.

triple6

• Gość
nie, transparenty mniej więcej w połowie odległości od sceny. będą dość wysokie że Emilie i dzieczyny je zobaczą a i nikomu widoku nie będą przysłaniały. :)

Offline Karol

• Vegan Cookie
  • *
    • Mój blog muzyczny
W Stodole często zapalniczki konfiskowali jak znajdowali przy kimś, więc o to też trzeba się spytać jak ktoś będzie dzwonił do Progresji :P

I ustalmy jasno - pozostajemy przy kwiatach czy wstążkach? Decyzja na jedno!

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
Wstążeczki na patyku brzmią super! Ale jakiego koloru mają być te wstążeczki?

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
róż? fuksja? biel?

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Osobiście jestem za wstążkami :P bezproblemowe są i tanie i w każdej pasmanterii dostępne po taniości ;D :D

Offline margot_caro

• Vegan Cookie
  • *
Tak, tak. Ja byłam na tym koncercie Mansona i rzeczywiście to zrobiło ważnienie nie tylko na nim ale i na wszytskich innych, którzy o tym wcześniej nie wiedzieli (np. na mnie :P)
Dobra powiedzcie mi jedną rzecz (może to głupie pytanie, no ale...) jak wy się tam ubieracie...? :P

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
myślę że gorsecik, spódniczka, pończochy i glany ;) coś w ten deseń, choć musze bardziej obadać fotki z VIPów bo jednak chciałabym przypasować się do looku emilie :)

Offline Imperatorka

• Tea Spoon
  • *
Mi w piątek, mówiąc delikatnie, odwaliło i przez pół dnia zastanawiałam się w co się ubiorę na Emilie. :P Na razie gorset, krótka spódnica i pasiaste rajstopy. :)

Jej! Tea will rock you to przegenialny pomysł! *pędzi uczyć się tekstu*

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
Ja przyjdę ubrana pewnie jak na codzień, tylko na koncert zrobię sobie jakąś bluzkę wzorowaną na jedną z tych Emilkowych, np. "Sorry, was I thinking again?", uszyję sobie serduszko-broszkę i to na tyle. Po gigu pewnie kupię sobie jakąś koszulkę z merchu. Miałam tam gigantyczne plany wystrojenia się i dopasowania do klimatu, ale... jednak wolę zostać taka jaka jestem ;D będę się wyróżniać!:3

wstążki i zapalniczki geniusz, jestem na tak!

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
Ale jak coś ja zaklepuję inicjatywę stworzenia damskiego odpowiednika Suffera... ;)