•  

Autor Wątek: Jakiś pomysł na to by EA koncert zapamiętała na długo? ;) - PISAĆ!  (Przeczytany 13967 razy)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Czyli tak:

1. Wszyscy się zgadzają na zaśpiewanie Tea Will Rock You - jak tylko pokaże się europejska setlista, należy wybrać moment, w którym będzie można to zaśpiewać. Plus, trzeba to rozpropagować wszędzie, gdzie się da.

2. Flash - osobiście uważam, ze Art The Suicide jest o tyle fajne, ze do niego nadaje się niemal wszystko: obejrzyjcie to wideo http://www.youtube.com/watch?v=fIv8Xh86TXA i przyjrzyjcie sie ile one rzeczy tam używają...a sztuczne kwiatki można kupić w empiku i zmontować na gałązce/patyku przed koncertem :3

3. Album - najbardziej chyba pracochłonna rzecz...jeśli chcemy to robić to chcę wiedzieć kto NA PEWNO przyśle do niego swoje zdjęcia/utwór/wiadomość do przekazania EA/rysunek, itp. Bo jeśli tylko kilka osób jest zainteresowanych to nie widzę sensu...

EDIT: O widze, że koleżanka podobnie myśli :) witam i zachęcam do przedstawienia się i pozostania na forum! <3
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
no z kwiatkami ciezko ale za to wstazki wiele osob pwnie bedzie mialo na rekach :) a dodoatkowo sa tanie wiec mozna z 5m kupic i poucinac i potem rozdac gdyby ktos nie mial ;)

promocje zrobie i na last.fmie rozesle sie ludziom bioaracym udzial w koncercie wiadomosci i na facebooku tez im wysle gdy juz zdecydujemy sie na dana wersje :) na facebooku w wydarzeniu uczestniczy ponad 260 osob, wiec nawet jesliby sie nie dostosowali to beda wiedzieli co jest grane ;) wiec mysle ze wtedy od kogos wstazke by wzieli i juz :) a 260 osob to ponad polowa sali :D wiec reszta juz pewneie by podłapała ;D

moglby tez ktos z forum kto nie ma vipa a bedzie koczowal pod progresja rozdawac wstazki/kwiatki i informowac i planie :P ;P

No koniecznie trzeba zobaczyc jak sie setlista zmieni do europeskiej trasy, jedyne czego mozemy byc pewni w 100% to pewnie nowe utwory, bo pytanie czy jeszcze jakies nowe dojda, bo jesli tak to pewnie kilka starszych zostanie wykopanych na ich rzecz
Being insane is part of my charm :)

Offline Karol

• Vegan Cookie
  • *
    • Mój blog muzyczny
I trzeba się jeszcze z jednym upewnić - że cokolwiek przyniesiemy, to czy nas wpuszczą z tym do Progresji :P Żeby np. się nie czepiali że wchodzimy z patykami do klubu.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
xD no w sumie chyba wstążki w tym momencie są mniej inwazyjne xD a faktycznie nie wiem jakby na druciki zareagowali...

Ankh to jesli chodzi o ten album to moze osobny temat jakis sie zrobi? i ludzie by tam wklejali swoje rzeczy i w tym momencie by sie obserwowalo ile ludzi do jakiego terminu cos by wrzucilo i bys zdecydowala czy robimy czy nie, what do you think?

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Good idea. Tylko do jakiego terminu byś proponowała? Nie wiem jaki byłby optymalny...
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
Tea will rock you - tak
Wstążki, kwiatki trzeba by to rozpropagować i rzeczywiście ewentualnie postać pod progresją i rozdawać ludziom. Rozumiem że w odcieniach różu ;). I wstążka żeby była dosyć szeroka... bo te cieniutkie to zginą jak wszyscy rękami będą machać...
album... nie wiem.. fajny pomysł ale żeby rzeczywiście to nie było 3 osoby... A co do terminu to może miesiąc dać ludziom? do końca lutego?

triple6

• Gość
jaki z tego wniosek? będzie trzeba dzwonić do progresji na czasie i się wszystkiego dowiedzieć. jak możecie to napiszcie o co mam wypytać, lubię dzwonić :D

ja myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie przekazanie zdjęć przed koncertem, spakowanie ich i niech Vipy to przekażą..

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
jak możecie to napiszcie o co mam wypytać, lubię dzwonić :D

Warto wiedzieć. Będę się do ciebie zwracać żebyś mi pizzę zamawiał :P

ja myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie przekazanie zdjęć przed koncertem, spakowanie ich i niech Vipy to przekażą..

Też o tym myślałam. Żeby Vipy wspomniały że to od nich i od tych co Vipów nie mają. Bo będą miały okazję żeby to zrobić a na koncercie nie będzie się rzucać albumem na scenę...

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
No myślę, że do końca lutego, no i pyt jak by się to drukowało? I kto się tym zajmie? Ankh ty masz kolorową drukarkę? Bo w sumie to za drogo by pewno wyszlo robić to na papierze fotograficznym... U kolezanki mamy w pracy moze daloby sie to druknac, ale nie jestem pewna, napisalam do niej to poczekam co odpisze.

o, odpisala :D ze moze druknac ;P
ale to by wtedy wiadomo bylo na kartkach A4, pozostaje kwestia ladnego graficznie porozrzucania tego po stronach, no i kwestia okladki jakiejs na to...

chyba ze inna wizja? chetnie wyslucham :P

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Ja nie mam drukarki żadnej :3 i myślałam raczej o zdjęciach wywołanych, bo to nadaje niesamowity, bardzo rzadko dziś spotykany klimat...
Musże to jeszcze przemyśleć tak wiec dam znać później dzisiaj w temacie albumu ;)
Terry Pratchett

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
no to jest racja ale toche kosztuje xP chyba ze... upolujesz w wawie grupona :) z tego co wiem czesto sa na wywolywanie zdjec w duzej ilosci po taniości xP

Offline Patyczek

• Queen Leech
  • The Bloody Crumpet
Fajnie by było zdecydować się na jeden motyw spośród wstążkowo-kwiatowo-gwiazdkowych, i dowiedzieć, czy wpuściliby nas do Progresji z patyczkopodobnymi wytworami - wydaje mi się, że jak umieścimy wstążki/kwiatki/gwiazdki na patyczkach (chociażby takich od balonów), to będzie łatwiej nimi machać i będą bardziej widoczne, niż trzymane w łapkach :)

Tea Will Rock You - genialne!

Album - fajny pomysł, ale chyba organizacyjnie zbyt trudny do zrealizowania, zwłaszcza że każdy mieszka gdzie indziej, większość nie ma czasu, no i zostają koszty (wbrew pozorom zrobienie czegoś takiego to niemały wydatek - nawet z grouponem). Poza tym myślę, że jak już robić taki album, to raczej ręcznie, z jakimiś zrobionymi przez nas artworkami, rysunkami, listami do niej, naszymi zdjęciami w jej klimacie, a nie zdjęciami Emilie - nie wiem, czy to taki fun dostać album z własnymi zdjęciami :)
« Ostatnia zmiana: 01 Lut 2012, 12:50:58 wysłana przez Patyczek »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
^Nie wiem jak inni, ja miałam na myśli nasze zdjęcia, artworki, cytaty, itp :P
stworzyć album z naszymi "emilkowatymi" fotografiami
Ewentualnie z dopasowanymi fragmentami piosenek Emilki, ale jakby ktoś chciał własną twórczość poetycką włączyć, to tym lepiej!
I wiem, ze właśnie czasu jest mało, wiec myślę, ze nawet gdyby ktoś wysłał swoje nieaktualne ale pasujące klimatem zdjęcie, to by było ok...

Właśnie tez mi się wydaje, że na patykach umieszczone rzeczy byłyby lepiej widoczne ale nie wiem czy nas wpuszcza. triple6, jak chcesz, to już wiesz z jaką sprawą masz zadzwonić ;)
Terry Pratchett

triple6

• Gość
w sumie te patyczki można by rozdawać przed progresją.. ja jadę autem, więc mogę tego sporą ilość zabrać jesli bym to zrobił w domu, więc i przed progresją mogę to porozdawać ludziom :) a transparent z napisem "WELCOME HOME EMILIE " gest najgenialniejszym pomysłem w tym temacie chyba.

czyli co, pytam o patyczki, drugiki, gwiazdki, kwiatki, wstążki i tym podobne. coś jeszcze?:D

Offline firegirl

• TeaCup
  • *
a transparent z napisem "WELCOME HOME EMILIE " gest najgenialniejszym pomysłem w tym temacie chyba.

Dziękuuuję :D

Ja mam doświadczenie jeśli chodzi o robienie albumów, jestem adminką na największej stronie o Paramore w polsce i robiłam album razem z naczelnym adminem i słuchajcie to jest ogromna, kilkunastogodzinna praca. Dlatego nie polecam o ile nie ma naprawde duzo osob chetnych.

Fajnie by bylo uszyć coś dla niej, ale też chyba jest na to za późno.
Wy ją bardziej znacie, wiecie co lubi pewnie znacie jakieś jej ulubione rzeczy, warto by bylo dać coś na tym spotkaniu VIP

Co do transparentow to ja zrobie swoj duzy jakis, ale wydrukuję też z 10 na kartkach A4 i podam w tłum, jak każdy tak zrobi i wyciągnie na odpowiedniej piosence będzie niesamowity efekt. Mysle ze te transparenty mozna na samym poczatku pokazac np. po pierwszym utworze ;)

Właśnie zauwazylam ze koncert jest dzien po moich urodzinach. :D