•  

Autor Wątek: Jakiś pomysł na to by EA koncert zapamiętała na długo? ;) - PISAĆ!  (Przeczytany 13960 razy)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
Ktoś już dał taki pomysł na lastcie i na wydarzeniu na facebooku i wypadałoby się za to zabrać :)

Pomyślałam, że jedną z opcji mogłoby być:
a) zaśpiewanie jakiejś fajnej polskiej ludowej piosenki(Szła dzieweczka już było:P)
b) zaśpiewanie którejś z piosenek EA której nie śpiewa na koncercie, osobistym faworytem byłoby tu Tea Will Rock You, gdyż EA zachęca muffinów do jej śpiewania i wrzucania na YouTuba ;) Tak więc żadnych traumatycznych wspomnień(co mogłoby się zdarzyć przy piosenkach z Enchanta) by nie doznała :) Do tego na Tea WIll Rock You moglibyśmy fajnie wybijać rytm klaszcząć i tupiąc nogami więc efekt pewnie byłby zajebisty :D
c) wielka flaga polski pokryta naszymi podpisami :P
d) paczuszek z plikiem naszych zdjęć(przed koncertem by się je wszystkie spakowało i podrzuciło na scenę :P
e) jakies inne typy? ;P
Being insane is part of my charm :)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
b) Z tego co się ostatnio dowiedziałam, "Tea Will Rock You" wymyślił jakiś muffin i podesłał EA ;p Ale pomysł mi się podoba bardzo. melodia powszechnie znana + nieśmiertelny rytm + te słowa są naprawdę chwytliwe ;)

d) Ja miałam trochę podobny pomysł: stworzyć album z naszymi "emilkowatymi" fotografiami. Można by powklejać w nim zdjęcia, poumieszczać fajne cytaty, ew. jakieś opisy nas samych, ładnie poozdabiać, itp...jak myślicie?
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

triple6

• Gość
Pomysł z flagą mi się nie podoba - na koncercie Gagi o zrobili.. aczkolwiek idea jest zacna i można by pomyśleć nad czymś podobnym .  Tea Will Rock You.. dobre! jestem za. i zdjęcia też są spoko pomysłem.a piosenki ludowe? jakoś to do mnie nie przemawia :D

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
Flagi są prawie na każdym koncercie - nuuuuuda. Bądźmy kreatywni ^^
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

triple6

• Gość
a może jakiś taki emilkowo-pasiasty materiał dorwać i na nim się podpisać?

Offline Karol

• Vegan Cookie
  • *
    • Mój blog muzyczny
Ze śpiewaniem to może być kłopot. :P Wiem z doświadczenia że ciężko jest wszystkim wpaść w jeden rytm. Ale "Tea will rock you" akurat może się udać, bo rytm jest dość łatwy.

Polska flaga - może i pomysł oklepany, ale każdy artysta który w Polsce wystąpił takową dostawał. Emilie nie powinna być wyjątkiem :)

Myślałem jeszcze o czymś "flashowym", tzn. coś pokazujemy w jednym, określonym momencie koncertu. Np. na Paramore podczas tylko jednej piosenki na sekundę wyciągnęliśmy karteczki z hasłem, podobnie zrobiono na Mansonie i Gadze. Może by coś takiego na Emilie wymyślić?

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
b) o, to nie wiedziałam, że to jakiś muffin :) No proszę! :) No tez mi się rytm i jej powszechność wydaje idealna ;) Nawet jak ktoś nie będzie wiedział, że to śpiewamy, to ogromna szansa na to że chociaż podłapie rytm i Tea Will Rock You i będzie klaskał :D  Tu video z tekstem: http://www.youtube.com/watch?v=06XCrKZn_ks

d) no tylko jeśli albumik to chyba trzebaby to zrobić przed koncertem sporo i jedna osoba musiałaby się tym zająć + wywłać zdjęcia, kupić album, trochę z tym roboty jednak by było...

e) te karteczki to jest pomysł! :D albo jakieś wstążeczki np! I na Gaslight nimi machać ;D a
« Ostatnia zmiana: 01 Lut 2012, 11:47:41 wysłana przez Chocoleech »

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
A może sztuczne kwiaty/gałązki/wstążki/gwiazdki na patykach i machać tym przy The Art Of Suicide?
Przy tej piosence często EA używała takich akcesoriów i myślę, ze to by pasowało najbardziej :)

Co do albumu, myślałam raczej y przerobić jakiś zeszyt na kółkach i powklejać zdjęcia ale to wymagałoby dopracowania ;)
Terry Pratchett

triple6

• Gość
Tea Will Rock You to genialny pomysł i zostańmy przy nim.
Karteczki - a co by na nich miało być? nie wiem co było na Mansonie ale na Gadze "Born this way" mieli napisane.. nie wiem co mogło by na nich być na Emilkowym koncercie. Dead is the new alive gra podczas tej trasy, co nie? może na dead is the new alive machać wstążeczkami, przecież swojego czasu sama nimi machała na początku tej piosenki..

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
No w zasadzie kwiatki i tego typu na Art of Suicide i wstążki na Dead chyba najlepiej się nadają ;D

Też bym przy tea will rock you została :)

+ do tego właśnie albo coś flashowego albo coś rzeczowego jak ten album na przykład ;)

Offline Karol

• Vegan Cookie
  • *
    • Mój blog muzyczny
Na Mansonie mieli symbol dolarowej swastyki, wymyslony przez Mansona. I to zrobiło wrażenie na nim, przez moment zapomniał o śpiewaniu i gapił się oszołomiony w publikę  ;D

O, wstążki, kwiatki też dobry pomysł ^^ Tylko trzeba jasno ustalić kiedy machać.
I najważniejsze - ani wcześniej, ani później! Ma to się pojawić raz, i wywołać większe wrażenie. Po zakończeniu tego można by je ew. rzucić na scenę.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
 :D ale by to świetnie wyglądało :D Ja jako VIPek mam nadzieję wszystko pięknie zdokumentować z pierwszego rzędu gdyż wezmę moją małą kamerkę HD :D już ją na kilku koncertach bardzo głośnych wypróbowałam i dała radę idealnie więc myślę że nawet emilowe basy nie będą stanowic problemu ;D

triple6

• Gość
słodko, Manson w szoku,.. chciałbym to zobaczyć :D

myślę że z kwiatkami etc byłby problem bo nie każdy by sobie zrobił a ludzie z forum zapewne będą rozproszeni po sali ->niektórzy mają vipy, inni nie.. <- wstążki są chyba najlepszym motywem.. i te zdjęcia.. kolejny genialny pomysł.

Offline Karol

• Vegan Cookie
  • *
    • Mój blog muzyczny
myślę że z kwiatkami etc byłby problem bo nie każdy by sobie zrobił a ludzie z forum zapewne będą rozproszeni po sali
No, i tu trzeba pokazać zaangażowanie polskich fanów. Jeśli się na nie zdecydujemy, to niech każdy zrobi kilka, i podrzuci tym którzy ich nie mają. :)

I trzeba się będzie upewnić że piosenka którą wybierzemy, będzie w setliście europejskiej trasy.

Offline firegirl

• TeaCup
  • *
hej (jestem nowa - znalazłam wasze forum jak szukałam informacji i koncercie ;) )

Zawsze dobrze działają kartki z hasłami, można ustalić coś co będzie miał kazdy uczestnik koncertu
np. poprosic zeby kazdy pomalował wnętrze dłoni na jakis kolor i wyciagnelibysmy je na okreslony utwor w gore.

Wydaje mi się że np. transparenty z napisem "Welcome home Emilie" byłyby super, oznaczaloby to że długo na nią czekaliśmy i że jesteśmy tak pokręceni jak ona ^^

Co do albumów - nie bawcie się w to. Jest za mało czasu, za mało użytkowników, bez sensu. Można dać jakiś prezent na spotkaniu VIP .

Podoba mi się pomysł z "tea will rock you" + te wstążki tylko musicie szybko podjąć decyzje i nagłośnić, MAŁO CZASU!  :-X

Cokolwiek wybierzecie najwazniejsze jest jak najszersze rozpromowanie akcji.

Do zobaczenia na koncercie ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Lut 2012, 12:07:37 wysłana przez firegirl »