•  

Autor Wątek: Włosy <3  (Przeczytany 38412 razy)

Zamykas

• Gość
Odp: Włosy <3
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Sty 2012, 18:20:08 »
A ja dzisiaj gdzieś przeczytałam, że odżywka Saponics ma skład bardzo podobny do ampułek Radical (oba kosmetyki są Farmony). I dzisiaj ją kupiłam (polowałam na Jantara, ale nie było niestety). Jeśli to prawda to można nieźle zaoszczędzić bo ta odżywka kosztuje koło 10 zł.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Sty 2012, 18:24:43 »
no tak, 10zł to dużo :D u mnie w centrum handlowym za 10 zł teraz na przecenach mozna ustrzelić fajne t-shirty, biżuterię, szaliki, rękawiczki i resztę, któe przed promocjami kosztowąły koło 50xł xP

a wracając do włosów chcę mieć taką długosć i liczę że za rok już będę miała taka :D
Being insane is part of my charm :)

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Sty 2012, 18:35:43 »
A ja zapuszczam do ziemi, a potem za ziemię XD Oczywiście jak mi się to zapuszczanie nie znudzi zbyt szybko. Na razie mam takie leciutko za ramiona.

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Sty 2012, 18:42:53 »
mi do Taylor tylko jakieś 10cm brakuje <3 jestem zmotywowana :D
Being insane is part of my charm :)

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Sty 2012, 18:47:30 »
A właśnie, jakich szamponów używacie? Ja się staram korzystać z nietestowanych, dlatego mam głw. Joannę i muszę powiedzieć, że są całkiem niezłe. Bardzo fajny jest ich z rzepy, chociaż w trakcie mycia nie pachnie zbyt ładnie 8D Ale jeżeli potem nałoży się pachnącą maseczkę albo odżywkę, to ładny zapach utrzymuje się dużo dłużej :3
To się dzieje teraz. Armageddon.

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Sty 2012, 19:00:22 »
Ja obecnie myję Babydreamem bo jest tani i mi się po nim włosy nie przetłuszczają =)
Jakiś czas temu myłam Sebaridinem Niger, przestały mi po nim włosy wypadać, ale za to były strasznie przyklapnięte. Joanna ma fajne szampony. Lubię też szampony Barwy, ale one trochę wysuszają.

Wcześniej zwykle myłam tym co akurat w domu było.
O, i mam jeszcze butelkę Seboradinu do włosów suchych... Szampon-porażka, najbardziej wysuszający z jakim miałam do czynienia, ale nie żałuję, ze go kupiłam bo miałam gratis świetną maskę która normalnie kosztuje 20 zł.

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Sty 2012, 23:28:38 »
No mi teraz do Taylor brakuje jakiś 20 cm... a jeszcze wczoraj było mniej ;). Siostra napadła z nożyczkami i podcięła końcówki. Dzieki bogu nie kierowała się centymentrem fryzjerskim ;)

Na temat szmaponów się nie wypowiadam. Na razie bardzo mi zawiniły Pantene i Head&shoulders i jeszcze jakiś inny dziwny nie pamiętam jaki. Po tych miałam matowe, oklapnięte i takie jakieś szorstkie włosy...

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Sty 2012, 00:08:41 »
ja mam wlosy do ramion, jak mam proste to za ramiona. Staram sie utrzymywac taka dlugosc, ew. krotsze. Ostatnio doszedlem do wniosku, ze strasznie mi wypadaja. ;o
« Ostatnia zmiana: 28 Sty 2012, 00:18:48 wysłana przez curt »

Offline Gen.Erator

• The Bloody Crumpet
  • Wayward Victorian Girl
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Sty 2012, 00:13:11 »
Patryk. Nie pisz po pijaku...

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Sty 2012, 00:21:46 »
-.- nie jestem pijany tylko pisze na telefonie, dotykowym w dodatku.
« Ostatnia zmiana: 28 Sty 2012, 00:26:31 wysłana przez curt »

Offline Miss_Take

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Sty 2012, 12:35:29 »
Ja nie ścinam włosów od lat czterech, ale wiadomo ze każdy ma jakąś swoją maksymalną długość włosów których nie jest w stanie przekroczyć. Mi się ta długość trafiła niezbyt imponująca bo mam jakoś do 1/3 pleców i tyle  :(

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Sty 2012, 20:22:14 »
Mam tyle kosmetyków do włosów, ze już nie wiem w jakiej kolejności je pozużywać Ó.Ó

Offline Audrey

• BlueBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Sty 2012, 21:51:57 »
Generalnie mam straaasznie przesuszone włosy - były raz farbowane na czarno, potem dwukrotnie rozjaśniane i potem znowu farbowane na odcienie blondu

Na razie używam szamponu i odżywki Gliss Kur Ultimate Repair - w miare dobre są, ale stosowane same nie będą poprawiały ich kondycji, tylko sam wygląd

maska dotychczas również Gliss Kur Ultimate Repair ale rezygnuję z niej na rzecz Aussie 3 minute Miracle :)

odżywka w sprayu - Gliss Kur Satin Relax, lecz równie dobra jest Gliss Kur Liquid Silk Gloss

Offline LadyPantera

• Anti-American Dream
  • Lady Pantera spreads the plague!
    • youtube.com
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Sty 2012, 22:20:09 »
ja ma bardzo wrażliwą skórę głowy i gęste, mocne, krecone włosy.

Lubię je prostować, ale zbyt często i nie prostownicą, bo mi ich szkoda. Jak byłam mała, były długości do czterech liter, ale teraz po wyprostowaniu sięgają mi połowy pleców. Od czasu do czasu tylko ścinam rozdwajające się końcówki, nie chcę krótszych włosów.

Używam od niedawna nawilżającego Sayossa, sprawuje się nieźle :3

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Sty 2012, 15:10:20 »
Audrey, może spróbuj olejować włosy? Podobno to bardzo pomaga na zniszczone i przesuszone włosy.
Skombinuj jakiś olej (np. oliwę z oliwek, albo coś bardziej wymyślnego, kupisz w jakimś sklepie spożywczym; olej rycynowy jest świetny, ale jest gęsty i cieżko sie zmywa, więc najlepiej zmieszac go z jakimś innym) i nakładaj na włosy przynajmniej na godzinę przed myciem. Niektórzy zostawiają na włosach na całą noc, ale to już zależy czy myjesz rano czy wieczorem i czy chciałoby ci się spać z czymś takim.