•  

Autor Wątek: VIP-y - rozmyslania nad pytaniami i innymi rzeczami ;)  (Przeczytany 9749 razy)

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
Odp: VIP-y - rozmyslania nad pytaniami i innymi rzeczami ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Gru 2011, 17:32:10 »
Hee dzieńdobry, ja tu nowa. Dołączam się do dyskusji :D

Pytań mam w sumie do niej tyle, że sama nie wiem co wybrac
Co do stroju to miałam gigantyczne plany wielkiego odstawiania się (kupno gorsetu, pończochy w paski et cetera), ale chwilowo pomysł odpadł. Może mnie jeszcze najdzie jakoś bliżej koncertu
A co do prezentu, to ostatnio w pewnym sklepie znalazłam całkiem urocze rękawiczki wyglądające jak dwie myszki. Wpadłam tez na pomysł podarowania Emilce... Towarzyszki życia dla Suffera :D Jak to widzicie?

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Gru 2011, 18:42:28 »
Ha dobry pomysł z tą Towarzyszką życia ;) Ja myślę o daniu Emilie pluszowego szczurka :) albo generalnie cos miekkiego i nie do jedzenia ;D
Jako strój to bdzie u mnie przeważała biel/krem i brokat :D mam juz mini spodniczke, pod nia beda białe rajstopy, na to jakies ponczochy biale/kremowe, + bialy gorset, takze bede świecic xD
Being insane is part of my charm :)

Zamykas

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Gru 2011, 20:08:04 »
Jak już o strojach gadacie to ja się przyłącze i powiem, ze początkowo myślałam nad wystrojeniem się, ale jednak stwierdziłam, że wolę się ubrać w jakieś wygodne byleco, które w żaden sposób nie będzie w stanie popsuć mi humoru XD (nienawidzę niewygody ubrań >.<)

Offline anquisette

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Gru 2011, 17:00:05 »
Witajcie Skarby! Dawno mnie nie było ;)
Zamierzam sie na ten vipowski bilecik, czy któraś mogłaby mi opowiedziec jaka procedura obowiązuje przy tym? Bo sie kompletnie pogubiłam!

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Gru 2011, 17:32:32 »
Zamiawiasz przez http://www.artistarena.eu.com/emilieautumn/
login: emilie
hasło: autumn
płaci się kartą kredytową
bez problemu będzie jeśli karta jest Twoja i jesteś pełnoletnia
jeśli nie to niestety nie wiem jak to tam dalej działa, dobrze byłoby przedzwonić i się dowiedzieć, lub spytać inne osoby które już VIPa zamówiły np tu sie kilka pojawiło: https://www.facebook.com/events/292822750735360/
potem dostajesz mailowo potwierdzenie
a na tydzien przed koncertem bedzie szczegolowe info co jak gdzie itd
albo przyjada poczta, albo w progresji sie je odbierze przed spotkaniem
spotkanie bedzie najprawdopodobniej przed koncertem tak jak ostatnio ;)
Being insane is part of my charm :)

Offline anquisette

• TeaCup
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Gru 2011, 17:57:56 »
pełnoletnia, nie ma karty kredytowej. Uoh, jak ja nienawidze tej paskudnej rzeczywistości -.-

Offline Audrey

• BlueBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Gru 2011, 18:07:06 »
tak myślałam nad pytaniami, przeczytałam kilka wywiadów i wynalazłam w mojej głowie coś takiego:

1. Co z Traitor Records? Czy będzie kiedyś dostępna dla nowych artystów? - nie wiem czy to dobre pytanie, ale z tego co czytałam to teraz płyty wydaje jej The End Records chyba. ; D

2. Skąd się wzięło zainteresowanie epoką wiktoriańską?

Na razie na tyle, może coś jeszcze wyprodukuję :)

Co sądzicie o tych pytaniach?
Jeszcze się okaże, że nie będę jej miała o co spytać.

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Gru 2011, 23:08:47 »
Jeszcze się okaże, że nie będę jej miała o co spytać.

ja pewnie to samo mniej więcej, najprawdopodobniej zapomnę języka w gębie tak jak przed ostatnim koncertem :D

Offline ladymanabu

• Battered Rose
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Gru 2011, 12:09:42 »
Także się do dyskusji dołączę. Bilet w planach wciąż jest, nikt go jeszcze stamtąd nie wygonił, ale jak będzie, to zobaczymy. W sumie nigdy nic nie wiadomo na sto procent.
Wiecie co? Na samym początku też zastanawiałam się nad koncepcją stroju, ale w ostateczności stwierdziłam, że nie wytrzymam w czymś nadto niewygodnym. xD
A co do pytań... Dość trudna sprawa, jak sądzicie? Zawsze ma się tą wątpliwość, że coś Emilie urazi, że źle odbierze pytanie albo, że nie będzie wystarczająco dobre. (Wybaczcie, jestem urodzoną pesymistką!)
there's a ghost in my lungs and it sighs in my sleep
wraps itself around my tongue as it softly speaks
then it walks, then it walks with my legs

to fall...

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Gru 2011, 12:19:04 »
Odpowiedź w tym wywiadzie : 14.11.2010. Przed koncertem w Sao Paulo.

Ok, ja teraz szukam jakiejś życzliwej duszy z kartą kredytową. Bo mi na tym VIPie jednak trochę zależy ^^
Ja się zastanawiam, czy (gdybym miała VIPa ofc) brać książkę Emilki do podpisania? Strasznie fajnie byłoby mieć jej autograf ale z drugiej strony ta książka jest ciężka i niewygodna no :P
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline ladymanabu

• Battered Rose
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Gru 2011, 12:44:37 »
Jak na mój gust mogłabyś wziąć, w końcu cierpienie jest tak bliskie twórczości Emilki. xD
Wydaje mi się jednak, że możesz później troszkę żałować... Chyba że weźmiesz coś innego, lżejszego do podpisu? Plakat, płytę... Ale to w końcu nie to samo.
there's a ghost in my lungs and it sighs in my sleep
wraps itself around my tongue as it softly speaks
then it walks, then it walks with my legs

to fall...

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Gru 2011, 13:17:43 »

Ok, ja teraz szukam jakiejś życzliwej duszy z kartą kredytową. Bo mi na tym VIPie jednak trochę zależy ^^

Też mi zależy i też szukam xd

Offline Audrey

• BlueBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Gru 2011, 15:25:24 »
Odpowiedź w tym wywiadzie : 14.11.2010. Przed koncertem w Sao Paulo.

Ja się zastanawiam, czy (gdybym miała VIPa ofc) brać książkę Emilki do podpisania? Strasznie fajnie byłoby mieć jej autograf ale z drugiej strony ta książka jest ciężka i niewygodna no :P

no to zostaje mi jedno pytanie, na dodatek marne :P
ma ktoś jakieś pomysły ciekawe ? :P

Offline kejtuch

• English Breakfast Tea
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Gru 2011, 15:45:22 »
Cóż, każdy, kto czytał "Asylum..." może wyjaśnic jakieś nie do końca rozszyfrowane przezeń treści :)
A samą książkę jak najbardziej warto dac do podpisu, pan szatniarz w progresji jest bardzo pozytywnym człowiekiem i ostatnim razem wziął do szatni cały mój dosc spory ekwipunek nie żądając dodatkowych opłat :P
ja wreszcie dam do podpisu tę super luksusową reedycję "Opheliac", która leżakuje u mnie w pokoju już ponad rok... Ach :D

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • insta :P
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Sty 2012, 11:14:59 »
no to zostaje mi jedno pytanie, na dodatek marne :P
ma ktoś jakieś pomysły ciekawe ? :P

Ja mam pomysły na pytania. I to wcale nie "kontrowersyjne". Może cie je wykorzystać, ja do tego czasu pewnie wymyślę kilka innych ;)

1. Dlaczego zdecydowałaś się właśnie na czerwone/różowe włosy? (To mógł być zielony, niebieski, biały, cokolwiek, skąd akurat taki wybór?)
2. Sądząc po niektórych wypowiedziach z twittera lub różnych wywiadów można wywnioskować, że interesujesz się kulturą Japonii. Czy ten wniosek jest słuszny? ;) Jeśli tak, co Cię tak w niej fascynuje?
3. Jak rozpoczęła się Twoja współpraca z Darrenem Bousmanem? (kolesiem od The Devil's Carnival)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett