•  

Autor Wątek: Ubieracie się w stylu waszych idoli, stylu muzyki?  (Przeczytany 4660 razy)

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
Odp: Ubieracie się w stylu waszych idoli, stylu muzyki?
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Sie 2013, 14:41:51 »
Mi też się odmieniło.
Zaznaczyłam, że różnie bywa, ale teraz wybrałabym "nie".
Ubieram to, co pasuje do wszystkiego, wcześniej już wybrane zestawy, żebym nie musiała się martwić, że źle wyglądam.
Po prostu mi się nie chce.

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Sie 2013, 21:10:12 »
Ale CP to jest impreza dla ktorej charakterystyczne jest wlasnie takie "odlotowe" ubieranie sie, wiec sie nie dziwie :D
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Lucy

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Sie 2013, 01:53:58 »
Nie siedzę 'na stałe' w danym stylu, często dużo zmieniam, eksperymentuję. Ostatnio w sumie najczęściej zdarza mi się ubierac w stylu punk/gothic lolita, ale też gotyckim z Emilkowymi elementami.

Chyba dużo też zależy od tego na jaką grupę muzyczną mam aktualnie 'fazę'  :P

Offline ImaginaryMiss

• Oat Biscuit
  • *
  • Coming from Cheshire
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Sie 2013, 13:03:35 »
Tak i nie. Słucham różnych artystów z różnych gatunków i nie byłabym w stanie wybrać sobie jednego i dostosować do niego swój styl. To by było nudne. Wszystko razem nijak można połączyć, ale w pewnym sensie i tak próbuję... Więc wyglądam jak wyglądam, niczego nie przypominam. Podoba mi się to.
Odnośnie ludzi ubierających się dziwnie i narzekających, widzę w tym jakiś sens. Jak dla mnie to jest odbicie jakiejś idei, wygoda schodzi na drugie miejsce. Ale jak już się człowiek tak ubierze, to musi zwrócić innym uwagę, jak bardzo się poświęcił, dlatego narzeka, a w gruncie rzeczy nie wymienił aby tego stroju  ;D

Offline Voidfarrow

• Oat Biscuit
  • *
  • Imperfect Harmony
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Lip 2014, 22:26:32 »
I ja podobnie jak poprzednicy, nie potrafię się obecnie dostosować wyglądem do muzyki, której słucham, zwłaszcza, że słucham wszystkiego, od rapsów, poprzez bluesowe zagrywki, na metalu kończąc. Także niestety, nie umiem się ustosunkować, czasem noszę koszule, czasem glany, czasem trampki, czasem bluzy, czasem ramoneskę, jestę kameleonę D:

Offline SillyWyrm

• Hibiscus Tea
  • Generalnie
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Lip 2014, 11:35:52 »
Zaznaczyłem "nie" bo kiedy się ubieram, staram się znaleźć złoty środek pomiędzy wygodą AND LOOKING FIIINE. A czasem mam to gdzieś i wrzucam na plecy hawajską koszulę i bermudy xD i lubię się wybrać elegancko, nie ma to jak wskoczyć w garniak, albo elegancką koszulę. Ale generalnie nigdy nie ubierałem się pod idoli czy styl muzyki jaki słucham, staram się ubrać swój ubiór właśnie według wygody i tego jak na mnie wygląda. Proporcje w zależności od tego gdzie wychodzę xD
I co ja robię tu?

Ostatni Smok Rzeczpospolitej Polskiej