•  

Autor Wątek: Obuwie  (Przeczytany 11210 razy)

Offline frea

• The New Alive
Odp: Obuwie
« Odpowiedź #105 dnia: 26 Cze 2012, 22:00:20 »
zrobię ale na jesień teraz za gorąco!
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Offline _Katie_

• Anti-American Dream
« Odpowiedź #106 dnia: 01 Lip 2012, 12:26:20 »
Adiee na Gothic Dream widziałam Demonie(i duuuużo innych ciekawych) i to chyba najtaniej jeśli chodzi o nówki.

Offline Angelene

• Battered Rose
« Odpowiedź #107 dnia: 16 Lip 2012, 12:06:34 »
Ostatnio mam ochotę na creepersy, ale mam obawy przed zamawianiem butów przez internet.  :-\ Zastanawiam się, czy w mojej okolicy (Kraków/Katowice) da się je gdzieś kupić w realnym sklepie...

Offline DeadlyCrow

• Kindest Demon
    • Photoblog
« Odpowiedź #108 dnia: 07 Sie 2012, 21:26:13 »
Jeśli buty to przede wszystkim mają być wygodne.
W trakcie jesieni noszę Nike Capri i jakieś super wygodne i ciepłe, jednak zapomniałem jak się nazywają, też Nike.
W zimie rożnie bywa XD Wcześniej przez swoją głupotę chodziłem w tych wygodnych które kompletnie nie nadają się na zimę, jednak ostatnie mrozy zmusiły mnie (i to dobrze) do noszenia zwykłych zimówek, i tak już zostało.
W lecie trampki, lub (jeśli są wysokie upały) klapki.
Obecnie czekam aż mi przyjdą Vansy Ferris (czwartek <3). Zamówione ze względu na "bardzo wysoką jakość" trampek z Deichmanna i Housa. (mimo jakości gorszej od najtańszych butów to cena i tak pozostawała wygórowana   :-X). Vansy są moją ostatnią nadzieją !  ;D
poprzedni nick: Haunted, HauntedParadise

Offline frea

• The New Alive
« Odpowiedź #109 dnia: 07 Sie 2012, 21:51:19 »
teraz chadzam w sandałach lub w balerinkach.
wiosna jesień to jakieś trampo-adidasy. uwielbiam takie za kostkę. jestem wybredna bo damskei są zazwyczaj z jakimiś kolorowymi wstawkami a ja chcę czarne. (adi hoop a teraz adi court).
jak wymaga okazja to szpilki obowiązkowo powyżej 10cm :D
Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

Nico di Angelo

• Gość
« Odpowiedź #110 dnia: 01 Sie 2013, 20:33:37 »
Co myślicie o glanach z takiej skóry:

Jak taka skóra sprawuje się np. na śniegu? Przepuszcza zimno i wodę? Jak z jej wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne?

« Ostatnia zmiana: 02 Sie 2013, 15:51:41 wysłana przez Nico di Angelo »

Offline Alice Liddell

• The Bloody Crumpet
« Odpowiedź #111 dnia: 09 Sie 2013, 18:09:34 »
Szybko stracą "urok", ta skóra zachowuje się jak większość skór w kozakach. Po kilku miesiącach noszenia są dalekie od nowo wyglądających :P No i wszędzie te szramy, które widać też już zresztą na zdjęciu.
What she wants is unknown, but she always comes back...
The spectrum of darknes - the woman in black

Offline Tarkiina

• (Not) A Faerie
« Odpowiedź #112 dnia: 09 Sie 2013, 20:04:16 »
^Zgadzam się. Plus nieładnie wyglądają kiedy zamokną (czyli zimą praktycznie ciągle)