•  

Autor Wątek: Koncert Emilie Autumn - Warszawa - Progresja - Oficjalny Temat :)  (Przeczytany 52005 razy)

Offline ro++en

• RaspBerry Muffin
  • **
  • fucking patronizing fucking
Odp: Koncert Emilie Autumn - Warszawa - Progresja - Oficjalny Temat :)
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Paź 2011, 20:34:59 »
Ja się dowiedziałam od pani kasjerki ze Stodoły, że dzieciaki przychodzą z rodzicem. Rodzic mówi ochroniarzowi, że po koncercie je odbierze i już xD Ale nie wiem jak to działa w praktyce.

Uff, a już myślałam, ze ojciec będzie musiał kupić bilet i dla mnie i dla siebie... :D

I'M THE QUEEN OF FRANCE

Offline Kojot

• Ophelia Gallery
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Paź 2011, 20:48:02 »
Ja byłam z niepełoletnią koleżanką i nie było żadnego problemu. No, ale ona miała wtedy jakoś 17 lat, to w sumie mała różnica na oko. Nie wiem, czy kogoś 13 letniego by wpuścili.
To się dzieje teraz. Armageddon.

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Paź 2011, 21:05:26 »
Uhuhu będę miał już 17, wejdę! :D

Offline Drost

• Vegan Cookie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Paź 2011, 21:19:12 »
Nie wiem, ja na przykład niedawno byłem na Closterkellerze w Alibi (Wrocławski klub studencki) i mnie wpuścili. A jak coś by komuś nie pasowało, to chyba powinna wystarczyć zgoda rodzica lub jakoś się dobierzemy kto kogo jest opiekunem ;)
"Idź dokąd poszli tamci do ciemnego kresu
po złote runo nicości twoją ostatnią nagrodę"
Zbigniew Herbert
Przesłanie Pana Cogito

Offline Adiee

• The Bloody Crumpet
    • Tumblr
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Paź 2011, 21:24:45 »
Jeśli ochroniarz mocno by się trzymał zasad to rocznikowa osiemnastka nie wystarczy ;)
Potrzebny byłby dowód osobisty o ile się nie mylę.

Offline Closterte

• Matcha Green Tea
    • blog
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Paź 2011, 11:16:05 »
Nie martwcie się, problemu z wiekiem być nie powinno - jasne, lepiej się zaopatrzyć w kogoś dorosłego, kto ewentualnie pokaże dowód i powie, że jesteście z nim, gdyby ochroniarz się czepiał (szczególnie jak ewidentnie wyglądacie na te >16). W Progresji na koncercie byłam raz, właśnie na Emilce, wchodziłam "grupą" 4 osób, w tym 2 były niepełnoletnie (w tym ja. :P) i chyba nawet nie pytali się nikogo o dowód, a nawet jeśli to odbyło się to bez większych problemów, skoro nie pamiętam. ^^" I niestety nie mogę znaleźć żadnego regulaminu Progresji mówiącym o ograniczeniu wiekowym, ale zazwyczaj na koncerty osoby >16 muszą wchodzić z opiekunem dorosłym (który wcale nie musi być rodzicem), więc takim radzę się przygotować, żeby potem problemów nie było jednak. ;>

A co do spotkania - ja jak najbardziej za, nie wyobrażam sobie żeby go nie było. ;D I na koncert też może wejdźmy grupą? ;)

edit: aha, nigdy nie słyszałam, żeby w regulaminie było napisane, że wystarczy rocznikowa osiemnastka. oO A to, jacy są wpuszczani, to trochę inna kwestia jednak... ;D
« Ostatnia zmiana: 31 Paź 2011, 11:19:24 wysłana przez Closterte »
Everything dies

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Paź 2011, 11:27:16 »
Rozmawialiśmy z lestrange na facebooku o tym czy muszą być osoby dorosłe z niepełnoletnimi i doszliśmy do wniosku, że można napisać maila do Progresji i się dowiedzieć... Jak jej odpiszą to damy znać :)

Offline Ankh

• Forumowa Mama
  • Mad Girl
  • The Bloody Crumpet
  • Type B Negative
    • blog
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Paź 2011, 11:40:40 »
To ja się wypowiem:
Na koncertach EA w Australii jest limit +18 ustanowiony przez organizację festiwalu. Natomiast Emilka często powtarza, że stara się, żeby koncerty były też dostępne dla młodszych fanów. Tak więc jeśli klub nie ma sprecyzowanego wieku uczestników w regulaminie, myślę, że opieka starszych zupełnie wystarczy :)

Co do spotkania, jestem za (w drugim semestrze zajęcia kończą mi sie o 13 i to wykładem, z którego moge się urwać ^^)
Wrogami nie są mężczyźni ani kobiety, ani starcy, ani nawet umarli. Są nimi potwornie głupi ludzie, którzy trafiają się we wszystkich odmianach. A nikt nie ma prawa być głupim.
Terry Pratchett

Offline ro++en

• RaspBerry Muffin
  • **
  • fucking patronizing fucking
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Paź 2011, 12:00:04 »
Od i do jakiej godziny trwały wcześniejsze koncerty Emilie?

I'M THE QUEEN OF FRANCE

Offline lestrange

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Paź 2011, 12:06:27 »
Rozmawialiśmy z lestrange na facebooku o tym czy muszą być osoby dorosłe z niepełnoletnimi i doszliśmy do wniosku, że można napisać maila do Progresji i się dowiedzieć... Jak jej odpiszą to damy znać :)

Wysłałam wczoraj maila, jak tylko odpiszą, to dam znać ;)

Offline Chocoleech

• ChocoLeech
  • Queen Leech
  • The New Alive
  • CHOCOLEECH
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Paź 2011, 12:11:48 »
oki ;)
kurcze z tego co pamietam to jakoś 22-23 mniej wiecej, tzn sam oncert chyba coś do 22, a potem jeszcze godzine sie siedzialo i myslało że moze wyjdzie :P ale potem juz zrezygnowana poszlam i sie okazalo ze jednak wyszla ale jakos kolo polnocy xP
Being insane is part of my charm :)

Offline lestrange

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Paź 2011, 12:16:25 »
Rozumiem, że bilety VIP będą do kupienia na Asylum Emporium? Kurczę, mam nadzieję, że uda mi się wykombinować kasę, bo warto...

Offline curt

• Anti-American Dream
  • .
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Paź 2011, 12:18:47 »
Hm, najgorsze to, że mogą mnie nie puścić samego (a ze mną nie pojadą) ze względu na powrót... Koło 24 pociągiem...

Offline Minerva

• Chocolate Muffin
  • ?
    • Blog
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Paź 2011, 12:19:47 »
Hm, najgorsze to, że mogą mnie nie puścić samego (a ze mną nie pojadą) ze względu na powrót... Koło 24 pociągiem...
Witaj w klubie :/

Offline lestrange

• BlackBerry Muffin
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Paź 2011, 12:20:53 »
curtains, nie chcę nic obiecywać, ale gdybym jechała samochodem... myślę, że nie byłoby problemu.